بتی را به شما می خواهید به پاره

من اول در مورد اسکیت آشپزخانه جمعی در سال 2018 از یک سری از حوادث در خانه وانت تشویق زنان به انتخاب کنید تا چ

توسط ABESTANEWS در 18 اردیبهشت 1399

من اول در مورد اسکیت آشپزخانه جمعی در سال 2018 از یک سری از حوادث در خانه وانت تشویق زنان به انتخاب کنید تا چاپ صفحه. زنان اسکیت آشپزخانه بیرون آمدن نزدیک به غیر ممکن است تعادل شدید اعتماد به نفس و رادیکال تشویق—فقط تماشای آنها را در خود عنصر را به شما می خواهید به انتخاب یک هیئت مدیره و آن را امتحان کنید

بعد از آن سال همه دختر اسکیت خدمه خواهد بود مرکز کریستال, Moselle را روایت فیلم اسکیت آشپزخانهخورشید را بوسید و بی خیال در زندگی معاصر زنان جوان اسکیت و گرفتن بالا در شهر نیویورک است. در HBO را بتی, Moselle جدیدترین اقتباس از این داستان دختران اسکیت آشپزخانه اتاق با توجه به تنفس و کاوش خود را بیشتر به طور کامل.

در طول شش نیم ساعت قسمت, بتی زیر روزمره antics از قوی گروه: Kirt (نینا مورن) جذاب stoner که منجر به این گروه اما در عمل ضربه او بهترین دوست, دوست, لزبین, نوجوانی, دانشجو (Dede Lovelace) وفادار است اما خیره به یک گسل کامیل (Rachelle Vinberg) یکی از پسران تا زمانی که او خودش را می یابد در خدمه Honeybear (Kabrina "Moonbear" آدامز) است که مشتاق فیلمساز که دون kitschy پاستا و عدم تطابق ضربات جبران برای او کمرویی و نیلی (Ajani راسل) تعادل خود را علف های هرز-برخورد سبک زندگی با او upper-class واقعیت است.

در حالی که بازیگران ساخته شده است تا حد زیادی از nonactors آن را مدیریت بتی احساس به مراتب معتبر تر از گردشگری. این بی بند و مداخله طبیعت بتی اغلب احساس می کند مانند کسی برداشت تا دوربین به سادگی به تصرف خود در لحظات کوچک زندگی را به عنوان آنها اتفاق می افتد که آیا آن یک ترفند سرد کامیل فقط میخ یا FaceTime با Janay است که در راه خود را مانند آنچه که او گفته بود یا Kirt کشف چیزی در مورد خودش در مبارزه با مواد مخدر ناشی از وحی است.

بتی's قوی ترین دارایی های شخصیت های آن است. هر عضو از هر جا گزیننده خدمه به طور کامل توسعه یافته در راه است که می تواند اتفاق نمی افتاد در 90 دقیقه فیلم و نه یک عضو احساس می کند مهم تر از دیگری است. به دلیل طیف وسیعی از زنان جوان بتی است که قادر به بررسی معضلات درونی زنان از تجارب مختلف: نه فقط در برخورد با تبعیض اما چگونه آن را قطع با نژاد پرستی و همجنسگرا ستیزی و کلاس وضعیت. اما آن را نشان می دهد که دائما harks در جنس سیاست از ورزش اسکیت بورد سواری در faux "دختر باس" در راه است. بلکه آن را صادقانه به تصویر می کشد راه زنان جوان آموزش داده شده است برای مقابله با این چیزها برای تمام طول زندگی خود را.

نکتۀ قابل توجه در مورد بتی است که اهمیت آن را قرار می دهد در دوستی است. مطمئن شوید که وجود دارد روابط عاشقانه پاشیده در این سری اما تقریبا در هر نقطه طرح منجر به عقب به موضوع دوستی به عنوان حیاتی و کاملا دگرگون است. لحظاتی وجود دارد که با قرار دادن فشار بر دوستی قدیمی—Janay پیدا کردن یک دوست قدیمی نیست که او فکر او بود Kirt به خود به اشتباه و عذر خواهی به کسانی که او اجازه دهید پایین—و دیگران که استقبال ماه عسل فاز از چه چیزی می تواند مادام العمر افلاطونی شرکای در جرم و جنایت.

برخی ممکن است پیدا کردن بتی به meandering و یا حتی خسته کننده در زمان, اما هنگامی که وجود دارد یک یورش رسانه ای است که نیاز به تمام توجه خود را و قدرت گاهی اوقات نشان می دهد که ما نیاز بسیاری هستند که نیروی شما را به آن را آسان و خیس خوردن آن را در. و با موسیقی متن فیلم از Arlo پارک کالی Uchis, Wajatta تونی K و بیشتر بتی بسیاری از سبک خود را تحت snapback.

بتی احساس می کند مانند یک نفس هوای تازه در یک بعد از ظهر گرم تابستان. این پاتوق کامل با قلب واقعی—و آن را ممکن است به نظر شما در هیئت مدیره و پیوستن به آنها را. v

بتی پخش جمعه ها ساعت 10 در HBOtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن