برتا Bigtoe نوشت و خود را ثبت, جدید, indie در, پاپ آلبوم در یک روز

برای بزرگنمایی کلیک کنید Indie-pop duo Berta Bigtoe - RACHEL WINSLOW

  • Indie pop دو برتا Bigtoe
  • راشل وینسلو

شایعات گرگ است که هنوز حفاری از طریق پشته از شیکاگو جدید موسیقی که در مارس 1, زمانی که Bandcamp بخشیده درآمد خود را به اشتراک گذاری در تمام فروش به صورت 24 ساعت اما تا کنون برتا Bigtoe است که درست در بالای لیست مورد علاقه. گروه cofounders و تنها اعضای, بن Astrachan و آستین Koenigstein ساخته شده برتا Bigtoe شیرین کاری تبلیغاتی به عنوان یک شوخی. آنها تصمیم به نوشتن و ثبت کل آلبوم در مارس 1, به طور خاص برای ارسال در Bandcamp پس از آن (هر چند آنها صرف مقدار که دوره 24 ساعته کار بر روی آن). شیرین, شادی, indie در, پاپ در برتا Bigtoe شیرین کاری تبلیغاتی احساس گردیده اما واضح است که طول می کشد مقدار زیادی از مهارت به جلو—به خصوص در کمتر از یک روز. برتا Bigtoe به شیکاگو نقل مکان کرد از بوستون در سال گذشته این گرگ است که در حال حاضر به دنبال به جلو به یک روز به دیدن آنها نشان می دهد در شهر.

پسران آفتاب’ debut تمام طول آبی موسیقییکی از شایعات گرگ محبوب ترین indie-rock, آلبوم ها از سال 2018 و محلی این سه نفر (گیتاریست Dag Juhlin درامر Freda عشق اسمیت و نوازنده بیس جکی Schimmel) با بازی یک قاتل مجموعه باز برای Juliana هتفیلد در فضا در ماه ژانویه که این گروه نمی تواند آزادی جدید مربا به زودی به اندازه کافی! پس از موفقیت کمپین Indiegogo در اوایل این سال پسران آفتاب کاهش یافته دلپذیر دوم آلبوم کار و عشق, در روز جمعه, مه 1. آن را به لبه پر شده با jangling قدرت پاپ و standout تک آهنگ “بی نهایت دختر” و “فصل تابستان کودکان و نوجوانان” صدا مانند فوری کلاسیک. این گروه مجبور شدند به لغو مارس 30 رکورد انتشار در فضا با توجه به همه گیر اما این گرگ به شدت توصیه می رفتن هر زمان که آن را موکول!

زمانی که شایعات Wolf آخرین بررسی در با تولید ارمیا Newton او در پایان هالووین-محور آلبوم به نام جهش آینده. در اوایل این ماه او خود منتشر طول کامل از مواد او ساخته شده در طول self-انزوا—به نام آن رنج می برنداما این منحرف پاپ آهنگ نمی خواهد شما را رنج می برند مگر اینکه شما آنها را از دست ندهید! v

یک نکته? Tweet @Gossip_Wolf یا e-mail [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im