بینبریج زن متهم به بدرفتاری با حیوانات در مرگ حیوان بز

یک باین بریدج ایسلند با سابقه از حیوانات بی توجهی اتهامات متهم به جرم سوء استفاده از حیوانات پس از چهار حیوان بز مرده پیدا شد و در خانه او در طول یک چک رفاه در ماه فوریه است.

Catherine E. کاری, 56 شد و متهم هفته گذشته در Kitsap County Superior Court با درجه اول ظلم و ستم حیوانی برای مرگ بز. بقایای کشف شد توسط یک بینبریج افسر پلیس بود که به نام Feb. 20 تا کاری را در خانه او پیدا شد ناخودآگاه در یک وسیله نقلیه. باقی مانده از دو بز داشت و در خارج از خانه و باقی مانده از دو بز اعتقاد به نام لئو و Pippen شدند و از داخل.

این زن تا به حال شده است موضوع گزارش قبلی از حیوانات غفلت با توجه به گزارش های یک Kitsap کنترل حیوانات محقق داده شده بود دستورالعمل های دقیق خود به مراقبت و تغذیه. افسر یافت مرده بز در حالی که چک کردن اگر وجود دارد هر گونه حیوانات است که می تواند در سمت چپ و بدون مراقبت در حالی که کاری به بیمارستان منتقل شد.

پیشتر در ماه فوریه یک حیوان افسر کنترل کرده بود کشف و ضبط سه تن دیگر بز از اموال اعتقاد به نادیده گرفته شده است و زمانی که افسر پرسید: در مورد لئو و Pippen کاری گفته گفت او داده بود و آنها را دور.

بز داشت و در پیشرفته دولت از تجزیه و از آنجا که این یک کالبد گشايی خود را به منظور تعیین علت مرگ ممکن است ممکن است با توجه به اسناد و مدارک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im