بینبریج مدارس سقوط برنامه شامل جزئی-روز حضور

باین بریدج ایسلند — دانش آموزان در باین بریدج ایسلند ارائه خواهد شد “هیبرید” مدل فرد در یادگیری است که شامل مشتقات جزئی-روز حضور برای تمام نمرات.

پیش نویس back-to-school طرح هفته گذشته اعلام کرد با باین بریدج ایسلند مدرسه منطقه همچنین شامل یک گزینه آنلاین.

به عنوان تعدادی از COVID-19 نفر در ایالت واشنگتن همچنان به افزایش, Kitsap و شمال ماسون مقامات منطقه منتشر کرده اند برنامه ای برای بازگشت به مدرسه در پاییز با این نکته که برنامه می تواند تغییر کند اگر شرایط دیکته کند.

بسیاری از مناطق’ برنامه شامل برخی از نسخه هیبریدی مدل محدود در شخص آموزش تکمیل شده توسط آموزش آنلاین. مدارس خواهد بود عامل در کاهش ظرفیت به دلیل نیاز به حفظ اجتماعی فاصله.

بینبریج خانواده را انتخاب کنید یا ترکیبی و یا 100% آنلاین مدل برای دانش آموزان خود را. دانش آموزان در همان خانواده می توانید انتخاب کنید گزینه های مختلف در این منطقه گفت:.

دانش آموزان در نمرات K-8 را حضور در مدرسه در فرد برای بخشی از روز چهار روز در هفته (دوشنبه تا پنجشنبه) حدود 2.5 تا 3 ساعت در روز. نیمی از بدن دانش آموزان را به حضور در صبح نیم بعد از ظهر.

دانش آموزان در کلاس 9-12 حضور خواهد در فرد جزئی روز برای حداقل سه یا چهار روز در هفته به مدت 2.5 تا 3 ساعت در روز. تعداد روز است “به تعیین خواهد شد” با توجه به انتشار اخبار از منطقه است.

“BISD است که هنوز هم تجزیه و تحلیل چگونه به تعادل در فرد و محتوا از راه دور در سطح دبیرستان” این منطقه گفت:. دبیرستان, خانواده, خواهد دریافت اطلاعات تکمیلی در این هفته است.

یک نظرسنجی که در ماه ژوئن نشان داد 64 درصد از افرادی که پاسخ داده شد که علاقه مند به فرد در آموزش, 5% گفت: آنها همه را انتخاب کنید-آنلاین و دیگران بودند مطمئن نیستید و یا می تواند به ساخت یک تصمیم گیری تقسیم به دلیل نیازهای مختلف دانش آموزان خود را.

مزایای استفاده از جزئی روز

این منطقه همچنین به عنوان یک مدل است که باید به حال این دانش آموزان در مدت دو روز کامل در هفته مانند است که در نظر گرفته شده توسط North Kitsap منطقه مدرسه. بینبریج مقامات تلقی می شود که جزئی-بعد مدل را ارائه مکرر فرد در تماس با کارکنان و همسالان “است که مفید به دانشجويان اجتماعی و بهداشت روانی.”

جزئی-روز مدل نیز دیده می شد که به نفع دانش آموزان با نیازهای بالاتر از جمله کسانی که در آموزش و پرورش ویژه و زبان آموزان زبان انگلیسی از آنجا که آنها می خواهم که این فرصت را به حضور در مدرسه ساعت های اضافی و یا دریافت حمایت هدفمند خدمات به عنوان مورد نیاز است.

در نهایت منطقه به این نتیجه رسیدند که جزئی-روز مدل “نیاز دانش آموزان را به پوشیدن ماسک برای زمانی کوتاه تر نسبت به سایر فرد در مدل های نیروی کار در نظر گرفته شود.”

ماسک مورد نیاز خواهد بود در محوطه دانشگاه (به جز زمانی که دانش آموزان در حال غذا خوردن). دانش آموزان باید این گزینه از پوشیدن چهره, سپر, اما پارچه ماسک توصیه می شود.

بهداشت ایمنی و اقدامات احتیاطی

دانش آموزان و کارکنان خواهد بود به نمایش در آمد روزانه در ورود به مدرسه است.

کلاس های درس را بررسی شود قبل از هر تغییر از دانش آموزان می رسد در هر دولت و وزارت بهداشت دستورالعمل. منطقه است و دوباره نویسی آن سیستم های تهویه مطبوع برای افزایش گردش هوا به عنوان گسترش COVID-19 شده مرتبط با تهویه ضعیف.

آموزش از راه دور برای دانش آموزان در مدل ترکیبی ممکن است شامل تکالیف ارائه شده توسط معلمان در فرد راهنما و/یا آنلاین قطعات.

خانواده ها را تشویق به حمل و نقل دانش آموزان خود را به مدرسه و یا آنها را پیاده و یا سوار دوچرخه به مدرسه. منطقه ارائه خواهد شد حمل و نقل اتوبوس برای کسانی که به آن نیاز دارید.

منطقه سعی خواهد کرد برای دریافت خواهر و برادر در همان برنامه. مقامات منطقه در حال تعیین یک پروتکل برای اختصاص به دانشجویان یا صبح یا بعد از ظهر شیفت با هدف ثبات برای خانواده ها با توجه به پرسش های متداول در منطقه ، این طرح در حال حاضر این است که همه مدارس اجرا در همان بل برنامه. منطقه قصد دارد به اجازه خانواده می دانند که در اوایل ماه اوت آیا آنها اختصاص داده شده به صبح یا بعد از ظهر شیفت.

مقامات منطقه توصیه می شود خانواده ها به صورت آماده به سوئیچ به همه گزینه آنلاین, یادگیری مداوم 2.0, داده همیشه در حال تغییر چشم انداز از coronavirus بیماری همه گیر.

“BISD در حال حاضر یک تیم کار بر روی این امکان با تمرکز تقویت و بهبود مستمر یادگیری” این منطقه گفت:.

همه-آنلاین یک گزینه است

دانش آموزان را انتخاب کنید که 100% آنلاین مدل خواهد بود با استفاده از آنلاین برنامه درسی پلت فرم Edgenuity است که بر اساس ایالت واشنگتن استاندارد هسته مشترک. پلت فرم فراهم می کند طیف گسترده ای از درجه سطح دوره های آموزشی برای دانش آموزان در نمرات K-6 و یک دوره جامع فروشگاه ثانویه دانش آموزان (7-12).

100% گزینه آنلاین و عمل در سطح منطقه و دانش آموزان نخواهد بود و به یک مدرسه خاص. اگر چه Edgenuity است به طور خاص طراحی شده برای تعامل دانش آموز, معلمان کار با یک گروه از دانش آموزان اختصاص داده و سعی خواهد کرد به ارائه فرصت ها برای ارتباط در گروه.

پدر یا مادر یا سرپرست پشتیبانی لازم است برای دانش آموزان ثبت نام شده در 100% آنلاین و بسیار توصیه می شود برای دانش آموزان این منطقه گفت:.

منطقه در حال حاضر برنامه برای همه دانش آموزان K-12 را برای بازگشت به سنتی درجه بندی مدل پس از این دولت بهار مجاز برای خم درجه بندی استاندارد. 100% آنلاین مدل را پیگیری پیشرفت دانش آموز با درصد مطالب تسلط خواهد شد که تبدیل به مقیاس درجه بندی با نظارت معلم.

“هر دو از این گزینه ها را علامت + و minuses و نیاز های جدید آموزش و یادگیری روش های” منطقه گفت. “این اعلام شد اولین قطعه ای از یک پازل پیچیده. باقی مانده از تابستان را صرف پرداختن به جزئیات این مدل های آموزشی و توسعه فرآیندها و پروتکل های پیاده سازی دولت مورد نیاز بهداشت و درمان اقدامات است.”

Chris Henry گزارش آموزش و پرورش و جامعه, اخبار, برای, Kitsap Sun. رسیدن به او را در (360) یا 792-9219 christina.henry@kitsapsun.com. حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو