در حالی که کسب و کار شده اند توقیف و مدارس بسته و اجتماعات بزرگ لغو COVID-19 گیر کار در هالی ریج مرکز ادامه داد: بیشتر دارد.

غیر انتفاعی هنوز هم فراهم می کند سخنرانی شغلی مواد غذایی و درمان های دیگر برای کودکان از تولد تا 3 سال است. کار مربیان هنوز هم کمک بزرگسالان با معلولیت رشدی در کار خود مهارت و ارتباط با کارفرمایان محلی.

اما درمانگران و مربیان در هالی ریج داشته اند به شدت تغییر می دهد که چگونه آنها در ارتباط با کودکان و خانواده ها به دلیل ویروس و رژیم صهیونیستی. جی Inslee اقامت-در-خانه سفارش.

“ما در حال ساخت این هواپیما به عنوان ما در حال پرواز آن اتفاق می افتد ارگانیک,” هالی ریج, مدیر اجرایی, Jennifer Miller گفت.

در این هفته پس از اقامت در خانه سفارش هالی ریج مجبور شد به سرعت محوری به دور از فرد مراقبت میلر گفت. به طور معمول ارائه دهندگان تقسیم وقت خود را بین در خانه بازدید می کنند در هالی ریج را Kitsap راه ساختمان و یا سایت های دیگر در اطراف شهرستان. در حال حاضر, خانواده, دیدار با درمانگران تقریبا. Playgroups شده است به حالت تعلیق تا سپتامبر.

این یک تغییر بزرگ برای بسیاری از مربیان برای آنها ارتباط شخصی و گفتگو میباشد.

“آنها نیاز به اعتماد شما و تخصص خود را و می خواهید برای کار با شما” مولی Perri, یک آسیب شناس گفتار و زبان با هالی ریج گفت.

اعضای هیات درهم برای پیدا کردن به اندازه کافی در کامپیوتر ها و تبلت ها اجازه می دهد تا درمانگران به کار از خانه. غیر انتفاعی است که هنوز برای خرید iPads ها به وام به خانواده هایی که ممکن است از فن آوری لازم برای استفاده از ویدئو کنفرانس.

“این در مورد دیدار خانواده های که در آن آنها در هر خانواده ای از ابزارهای مختلف را در اختیار خود و نیازهای مختلف و نیاز خود شاید تغییر روز به روز” میلر گفت. “ما فقط pivoting برای رفع آن نیاز دارد به عنوان بهترین ما می توانیم.”

در چند هفته گذشته تعدادی از خانواده های جدید به دنبال ارزیابی برای فرزندان خود است به طور قابل توجهی کاهش یافته است. به طور معمول غیر انتفاعی ارزیابی 10 تا 15 نوزادان و کودکان نوپا یک هفته برای تعیین آنچه که به کمک آنها ممکن است نیاز با توجه به خروجی, مدیر اجرایی, روشنک Bryson. به تازگی این تعداد شده است و نزدیک به پنج.

“من فکر می کنم که یک نگرانی به دلیل آن همیشه بهترین برای دریافت حداقل نوعی از خدمات و صبر کنید” Bryson گفت.

برای کودکان با تأخیر رشد قبل از آنها می تواند کمک به بهتر. کودکانی که نمی ارزیابی ممکن است دریافت نمی, مهم, تشخیص, یک گام کلیدی در تعیین و اگر چه خدمات ویژه آنها ممکن است نیاز به.

“که تولد-سه وقت است که خیلی در رشد مغز اتفاق می افتد و آره همه ما در ماندن در خانه در حال حاضر اما این توسعه متوقف نمی شود” میلر گفت. “بچه ها نمی توانید صبر کنید.”

نوزادان و کودکان نوپا

هالی ریج با تمرکز بر مداخله زود هنگام برای بیش از 1700 کودکان با طیف گسترده ای از معلولیت. این نوزاد کودک نو پا برنامه صفحه نمایش برای کودکان و نوجوانان شناختی, اجتماعی, مهارت های حرکتی و دیگر به تاخیر می اندازد. غیر انتفاعی خاص مربیان برای کودکان مبتلا به اوتیسم.

تلاش برای انطباق با کسانی که درمان های مختلف از طریق ویدئو کنفرانس دشوار بوده است مدیر برنامه Alicia Skelly گفت. کارکنان بود آموزش دیده برای استفاده از زوم در حالی که مطابق با مقررات HIPAA. اکثر مربیان استفاده می شود برای انجام فعالیت های عملی با بچه ها.

“چه ابزار باید استفاده می کنیم ؟ چون شما نمی توانید در اتاق کودک و معمول سطل اسباب بازی” Skelly گفت.

یکی از چالش شده است جعل ارتباط با خانواده از طریق اینترنت Perri گفت. به طور معمول کار او شامل بازدیدکننده داشته است خانه که در آن او در تعامل با کودکان یکی یکی و می توانید در طول عبور استراتژی و یا راهنمایی به پدر و مادر در فرد است.

در صورت مهم است که به فرم ارتباط با کودکان و خانواده Perri گفت. فرد در تماس است و همچنین کلیدی برای کودکان در طیف اوتیسم و یا کودکان دیگر مشکلات ارتباطی.

“آن را سخت به تصور کنید که انجام این کار بدون که وجود دارد تا زمانی که آن را محوری بر شما” Perri گفت. “سپس شما وفق دهند.”

تصویری جلسات قرار دادن بیشتر از تاکید بر مربیگری پدر و مادر به خصوص کسانی که با کودکان خردسال که به رسمیت نمی شناسد و یا نمی تواند برقراری ارتباط با یک مربی Perri گفت.

“این نیروهای کمی بیشتر از آن برای خانواده های ما, ‘من باید برای انجام این کار به این دلیل که درمانگر است در طرف دیگر از این صفحه'” Perri گفت.

Brei Hannawacker است و با تجربه بیشتری به دست در کنار درمان در حالی که در خانه با 1 سال بنتلی. بنتلی متولد شد قبل از موعد مقرر و دریافت شده شغلی گفتار و فیزیوتراپی در خانه قبل از همه گیر.

در حال حاضر یک درمانگر تماس خانواده یک بار در هفته و پیاده روی آنها را از طریق یک سری از تمرینات برای کمک به اطمینان حاصل شود بنتلی نیست به نفع یک طرف بیش از دیگر به عنوان او مسن تر می شود. یادگیری و تقلید حرکت دشوار است برای Hannawacker است که درمانگر دارای مجوز.

“من خودم آموزش به یک درمانگر از آنچه من مشاهده بر روی صفحه نمایش” Hannawacker گفت.

این ویدئو جلسات کمک کرده اند مطمئن شوید که خانواده نمی از دست مهم توسعه در طول زمان این مستند با این حال و برای آن Hannawacker سپاسگزار است.

“این یک دوره تنظیم, اما آنها مطمئن شوید که به ما همه چیز را به مطمئن شوید که ما در حال از دست رفته” Hannawacker گفت.

“ما فقط فراتر از آن سپاسگزار دشوار است یا نه” او گفت:.

خدمات بزرگسالان

هالی ریج را adult services برنامه چهره خود مجموعه ای از مشکلات به دلیل مستند. این برنامه متصل بزرگسالان با معلولیت رشدی با مربیان که کمک به آنها را با مهارت های تحقیق و مصاحبه و آموزش برای کار با کارفرمایان محلی.

اما یک تعداد انگشت شماری از 60+ بزرگسالان در برنامه اشتغال گذاشته شده است که به عنوان کسب و کار بسته اند. بسیاری از قدیمی تر مشتریان با توانایی های متفاوت که تکیه بر شغل خود را به صورت ساختار و روال تا به حال در زندگی خود را مختل اقامت در خانه سفارش دهید.

“این ترسناک و آن را تنظیم و همه ما تا به حال برای نفس کشیدن و به ما آرامش به مشتریان” خدمات بزرگسالان هماهنگ کننده برنامه رونی اسوالد گفت.

در طول خاموش کردن کارکنان بررسی شده است در مشتریان که در حال کار با گوشی. برخی از کارکنان هنوز در حال رفتن به ملاقات با بزرگسالانی که کار ضروری در کسب و کار در حالی که مراقب باشید به اقدامات احتیاطی مناسب, Oswald گفت. کارکنان نیز کمک به مشتریان از طریق بیکاری روند. این تیم با استفاده از زمان به قلم مو رنگ کردن در آموزش است.

نیز وجود دارد این سوال که آیا بزرگسالان در این برنامه هنوز کار زمانی که اقامت در خانه سفارش برداشته شده است. اسوالد شده است نگه داشتن در تماس با کوچکتر کسب و کارهای محلی در این رویداد یک یا چند تا از آنها را به طور دائم.

“تا کنون ما در حال شنیدن هر چیزی مانند این که” اسوالد گفت.

پنج یا شش بزرگسالانی که هنوز کار مجبور به ایجاد تغییرات مطابق با دستورالعمل های بهداشتی مانند پوشیدن ماسک و دستکش. این نوع از تغییرات ناگهانی می تواند یک چالش برای بزرگسالان که رشد در روال هالی ریج استخدام مشاور آلن Maghsadi گفت.

یکی از Maghsadi مشتریان — که هنوز هم در حال کار در یک ضروری کسب و کار خرده فروشی — تا به حال برای تنظیم به پوشیدن تجهیزات حفاظتی و با استفاده از یک دستمال برای پاک کردن مناطق به عنوان او کار می کند.

این مهم است برای این افراد به “برخی از مرتب کردن بر اساس برنامه ریزی های معمول حتی اگر آنها در خانه به طوری که آنها از دست دادن نیست که معنا که ما همه احساس شما می دانید چه کار کنم امروز؟” Maghsadi گفت.

چه بعدی ؟

هالی ریج است در وسط یک تغییر در رهبری است. Bryson که گروگان این سازمان برای 30 سال گذشته اعلام کرد در ماه ژانویه که او بازنشسته خواهد بود. آخرین روز آوریل 30.

میلر کرده هالی ریج و نه سال اخیرا به عنوان مدیر منابع انسانی. در حالی که انتقال شده است مختل توسط COVID-19 گیر Bryson گفت که او “نمی تواند خواسته اند برای جایگزینی بهتر.”

“ما بسیار خوش شانس به استخدام کسی که از درون سازمان است که این روابط با کارکنان در حال حاضر و همچنین دارای سابقه ما با آژانس” Bryson گفت.

میلر است که این مقام مدیر اجرایی پس از 1 مارس گفت: تمرکز خواهد بود بر حفظ کارکنان شاغل از طریق اقامت در خانه سفارش دهید.

“همه چیز ما تخصصی است و همه کارکنان ما آنها تخصصی و من نمی توانم تصور کنید که در حال حرکت رو به جلو بدون همه آنها” میلر گفت.

قبل از مستند هالی ریج بود در وسط یک سرمایه کمپین برای جمع آوری پول برای خرید و نوسازی زیرزمین ساختمان جدید خود در Kitsap راه است. بزرگ خصوصی و اهدای $8,000 کمک مالی از Kitsap کمک به پرداخت هزینه برای تجهیزات کارکنان نیاز به کار از خانه.

“ما در حال رفتن به بیرون آمدن از طرف دیگر با بسیاری از ابزار در جعبه ابزار ما” میلر گفت. “کل telehealth گزینه شگفت انگیز است, در دسترس برای خانواده هایی که نیاز به آن به دلایل دیگر غیر از این COVID وضعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

آموزش سئو