همانطور که برای شیکاگو آشپز که به سرقت برده دیانا کندی کتاب. . .

اگر شما در حال شیکاگو آشپز که به سرقت برده و یکی از خود آشپزی از دیانا کندی او است شماره خود را.

این داستان نویسنده از سال 1972 کلاسیک غذاهای مکزیک (و هشت نفر دیگر) گفت: دو تابستان پیش زمانی که من در بازدید از خانه اش خارج Zitacuaro, Michoacan, در مکزیک, Sierra Madre کوه. من با خوان و جاناتان ساراگوسا از Birrieria ساراگوسا و ما می خواهم زیارت ساخته شده به همراه دیرین خواننده عکاس جیم نیوبری لو بانکی مقدس آگاو و کانزاس سیتی آشپز Patrick Ryan به دیدار پس از 95 سال از وقایع منطقه ای غذاهای مکزیکی. این بخشی از یک سفر راه سفر در زمان ما همه را از طریق مکزیک; بخشی هنگامی که ما به کلیسا رفت. ما به دنبال او در اطراف او باغ و معروف پایدار خانه مانند یک بستر توله سگ حلق آویز بر روی هر کلمه درست مثل صدها نفر تا به حال قبل از ما. من به یاد داشته باشید یک روز در آن سفر ما نمی خنده طولانی تر و یا سخت تر است.

اگر شما شنیده ام از کندی و یا نمی دانید که چقدر مهم او این است که برای حفظ نه فقط سنتی مکزیکی, پخت و پز, اما حفظ مواد غذایی خود را که یک بی عدالتی است که باید در رفع پس از تماشای مستند دیانا کندی: هیچ چیز فانتزی است که در جریان فردا از طریق پنج شنبه آینده از طریق Gene Siskel فیلم مرکز. فیلم برداری بین 2016 و 2018 آن را 82 دقیقه که احساس بسیار شبیه به آنچه در آن بود به صرف یک بعد از ظهر در حضور یک افسانه است. به کارگردانی الیزابت کارول در احترام آشپز جدول-سبک معاصر chefumentary آن را پر از slo-mo انجمن غذایی و تورم, رشته ها, بلکه پر از کندی وحشی طنز و تحمل برای هر چیزی که رقیق foodways او زندگی خود را صرف مستند اغلب به تنهایی از طریق طبقه سوم سفرهای اتوبوس در سراسر کشور است.
به عنوان سخت به عنوان او آن را نیز نکات در کندی آسیب پذیری و ضرورت پرداختن به تهدید که زندگی خود را نمی تواند حفظ شود و پس از او رفته است.

او همچنین بسیاری از گه چیزی او پیوسته هنگامی که ما او را ملاقات کرد: در ویراستاران و نویسندگان سرآشپزها plagiarists این رئیس پلیس محلی است. و آره او صحبت برخی از گه در ریک Bayless که با این وجود به نظر می رسد در این فیلم ارائه قلبی paean با هیچ اشاره در کمین این دو معامله در طول سال.

همانطور که برای شیکاگو آشپز که او به سرقت برده و کتاب ما قول داد تا او را شکار کردن و اداره وحشیانه عدالت هنگامی که ما به خانه اما کندی نمی تواند و یا نمی خواهد—به ما بگویید که در نام خود را.

اما اگر شما در حال خواندن این آشپز به اعتقاد من ما هنوز در این مورد. v

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de