Apple ID

بودجه به Apple ID خود اضافه کنید
برای افزودن بودجه به Apple ID خود از روش پرداخت خود در پرونده استفاده کنید. برای خرید iCloud Storage ، مواردی از فروشگاه App و موارد دیگر می توانید از بودجه استفاده کنید.

قبل از افزودن بودجه به Apple ID خود ، باید یک روش پرداخت معتبر در پرونده داشته باشید. در مورد روشهای پرداختی که می توانید با Apple ID خود استفاده کنید ، بیاموزید. یا یاد بگیرید که در صورت نداشتن Apple ID چگونه می توانید ایجاد کنید.

افزودن بودجه به Apple ID شما در همه کشورها یا مناطق در دسترس نیست. دریابید که آیا اضافه کردن وجوه در کشور یا منطقه شما وجود دارد یا خیر ، و با چه روشهای پرداختی می توانید برای اضافه کردن وجه با آنها استفاده کنید

وجهی به آیدی اپل خود در iPhone ، iPad یا iPod touch اضافه کنید
برنامه فروشگاه برنامه را باز کنید.
روی عکس یا دکمه ورود به سیستم در بالای صفحه ضربه بزنید.
روی “افزودن بودجه به Apple ID” ضربه بزنید.
آیفون ویژگی افزودن وجوه را به ویژگی Apple ID نشان می دهد.
روی مبلغی که می خواهید اضافه کنید ضربه بزنید. یا برای وارد کردن یک مقدار خاص ، بر روی Other ضربه بزنید.
آیفون مقادیری را نشان می دهد که می توانید به موجودی Apple ID خود اضافه کنید.
روی Next ضربه بزنید ، سپس انتخاب خود را تأیید کنید. برخی از روش های پرداخت ممکن است باعث شود شما خرید خود را با یک پیام متنی یا روش دیگر تأیید کنید.
پس از تأیید پرداخت ، اعتبار وجهی را به Apple ID خود اختصاص دهید. می توانید از این اعتبار برای خرید از فروشگاه App یا سایر خدمات اپل یا برای ذخیره بیشتر iCloud استفاده کنید.

در برخی کشورها و مناطق ، ویژگی “افزودن وجوه به Apple ID” ممکن است نام دیگری داشته باشد.

بودجه را به Mac ID یا رایانه شخصی خود به Apple ID اضافه کنید
اگر از MacOS Catalina یا بعد از آن استفاده می کنید ، از فروشگاه برنامه استفاده کنید. اگر از نسخه قبلی macOS استفاده می کنید یا در رایانه شخصی هستید ، از iTunes استفاده کنید.

در Mac خود ، App Store را باز کنید. در رایانه شخصی ، iTunes را برای Windows باز کنید. اگر وارد سیستم نشده اید ، با Apple ID خود وارد سیستم شوید.
صفحه اطلاعات حساب را باز کنید در اینجا آمده است:
در یک Mac ، از نوار منو در بالای صفحه ، Store> View My Account را انتخاب کنید. سپس بر روی مشاهده اطلاعات در بالای صفحه کلیک کنید.
در رایانه شخصی ، از بالای پنجره iTunes ، حساب> مشاهده حساب من را انتخاب کنید. با شناسه Apple خود وارد سیستم شوید و سپس بر روی مشاهده حساب کلیک کنید.
در صفحه اطلاعات حساب ، به بخش Apple ID Account بروید ، سپس روی “افزودن بودجه به Apple ID” کلیک کنید.
صفحه اطلاعات حساب که گزینه Add Funds to Apple ID را نشان می دهد.
بر روی مبلغی که می خواهید اضافه کنید کلیک کنید یا برای وارد کردن یک مقدار خاص ، بر روی Other کلیک کنید.
تصویر صفحه فروشگاه App در Mac مبلغی را نشان می دهد که می توانید به موجودی Apple ID خود اضافه کنید.
روی Next کلیک کنید ، سپس انتخاب خود را تأیید کنید. برخی از روش های پرداخت ممکن است باعث شود شما خرید خود را با یک پیام متنی یا روش دیگر تأیید کنید.
پس از تأیید پرداخت ، اعتبار وجهی را به Apple ID خود اختصاص دهید. می توانید از این اعتبار برای خرید از فروشگاه App یا سایر خدمات اپل یا برای ذخیره بیشتر iCloud استفاده کنید.

در برخی کشورها و مناطق ، ویژگی “افزودن وجوه به Apple ID” ممکن است نام دیگری داشته باشد.

بیشتر بدانید
شما نمی توانید از اعتبار فروشگاه برای هدیه دادن به دیگران یا خرید وسایل از فروشگاه اینترنتی اپل استفاده کنید. شما همچنین نمی توانید اعتبار فروشگاه را پرداخت کنید.
بیاموزید که چگونه تعادل Apple ID خود را بررسی کنید.
کلیه معاملات در سابقه خرید شما ثبت می شود.

خرید شناسه اپل