دیگر فرصتی برای Bandcamp شراب خواری برای کمک به نوازندگان

bandcamp_friday_web.jpg

اگر شما را خوانده ام, جک Riedy اخیر خوان قابلیت پرداختن به اقتصاد جریان, خدمات, سپس شما همچنین باید یاد گرفتم کمی در مورد Bandcamp فروش مبتنی بر مدل. (اگر شما آن را نمی خواند, رفتن, مراقبت از آن در حال حاضر. من صبر کنید.) هر چند Bandcamp نیز یک واسطه آن را به دست آورده شهرت به عنوان یک عادلانه بازیکن در آنلاین کسب و کار موسیقی به لطف nakedly استخراجی تاکتیک غالب عملیات—در حالی که پرداخت از عمده جریان خدمات مانند Spotify و موسیقی اپل هرگز بیش از یک و نیم درصد در هر بازی هستند و اغلب بسیار کمتر Bandcamp می گذرد در طول 85 تا 90 درصد از درآمد فروش منهای هزینه های پردازش.

در ماه های پس از COVID-19 قرار دادن یک توقف به موسیقی زنده در ماه مارس از بین بردن تور, درآمد, Bandcamp بارها با توجه به افزایش به هنرمندان مستقل و برچسب با waiving آن 10 تا 15 درصد کاهش برای یک دوره 24 ساعته.

در اولین “Bandcamp روز” در جمعه مارس 20, طرفداران صرف یک ترکیب $4.3 میلیون و 15 برابر آنچه آنها را در یک نمونه جمعه. در آوریل Bandcamp اعلام کرد و آن را ادامه خواهد داد ابتکار در اولین جمعه از ماه مه و ژوئن و ژوئیه. مارس 1, فروش بالغ بر $7.1 میلیون و ژوئن 5 فروش بالغ بر 4.8 میلیون دلار. در ماه ژوئن Bandcamp بعد وارد در سراسر کشور تظاهرات محکومیت قتل جورج فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery و صدها اگر نه هزاران نفر از هنرمندان اهدا همه Bandcamp پول برای سازمان های غیر انتفاعی اختصاص داده شده به عدالت نژادی پلیس لغو و سیاه و قهوه ای و جوامع است.

چهارم Bandcamp روز است که این چهار شنبه, جولای 3. یک بار دیگر من گرد کرده ام تا تمام های اخیر خواننده توصیه های جدید آلبوم ها و EPs است که می تواند خریداری شده از طریق این پلت فرم. من امیدوارم که شما قادر هستید با استفاده از این لیست در روز جمعه به کشف یک هنرمند جدید و کاوش بسیار زیاد فروشگاه موسیقی در Bandcamp—و من امیدوارم که شما نگه داشتن به آینده را.

Blu & تبعید مایل: از میان پرده به نام زندگی

Bonjintan, دندانپزشکی کافکا

مدنی مرکز زمین زیر

توماس داوینچی, در خانه رشد

یکنواخت و خسته کننده شهر, آهنگ خوب بد مردم

ال Shirota, Tiempos Raros

چشم از Nix, Ligeia

F. A. B. L. E. (IX) زاهد

اسکات رایگان آخرین انقلاب

امتها وحش انقلاب نخواهد تلویزیونی شود اما از آن شنیده خواهد شد

سرگرمی, Side Fx

مقدس کندو شناور به شما

Icepick, Hellraiser

Khruangbin, Mordechai

Roy کینزی, Kinsey: خاطرات

Quin Kirchner, سایه و نور

دانیل Knox شما دوست من: آهنگ Mister Rogers

Yannis Kyriakides و اندی مور غرفه

اینگرید Laubrock & کریس دیویس ماه خون

Longshot, من و گفت

نیمه شب, تاس, هیپنوتیزم

Muzz, Muzz

Nnamdï, سیاه گرفتاری

Ohmme, خیال پردازی خود را شبح

اوون بهمن

شیرین چرخند چقدر کار می کند

Tenci, قلب من است در یک میدان باز

Tengger, Nomad

های مختلف هنرمندان, ساختمان بهتر واقعیت: سود تلفیقی

تیم اول دانشگاه یا دانشکده, خوب, برای همیشه

Vincas, Phantasma

وایات Waddell, “مبارزه!”

J وید زنبق دره

Jason Wilber, مسافر زمان

سیم 10:20 v

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de