یکی دیگر از حامل یو اس اس رونالد ریگان در دریا با تشکر از کارگران از Puget کشتی سازی

یوکوسوکا ژاپن — کارگران از Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی کمک فشار پشت به دریا یو اس اس رونالد ریگان هواپیما حامل های زیر نگهداری سالانه در ژاپن در زمانی که همه گیر جهانی است, کنار برخی از نیروی دریایی.

سرهنگ Cmdr. شان Brophy از ریگان اعتصاب گروه تایید حامل رو در جریان دوشنبه پس از پنج ماه کار می کنند. ناو جنگی یکی از 10 در کلاس نیمیتز است که رو به جلو مستقر در یوکوسوکا ،

کارگران از جمله در یک نقطه از 1000 پرسنل از Puget صدا Naval Shipyard, کمک تعمیر کشتی الکتریکی و مکانیکی و مایع سیستم. آنها مدرن آن مبارزه با سیستم های حمل و نقل هوایی و سازه و بیشتر در طول نگهداری آغاز شد که در ماه دسامبر. بیش از 98,000 کارگر ساعت ريخته شد به رگ.

پروژه سرپرست مونته لوین گفت: این تیم تا به حال به انطباق با کار در جهان با خطرات ناشی از COVID-19.

“هنگامی که رونالد ریگان وارد اسکله 12 برای شروع از در دسترس بودن آن در ماه دسامبر گذشته (2019) جهان بسیار متفاوت نگاه,” او گفت:. “کلماتی مانند اجتماعی فاصله و قرنطینه بودند ناآشنا برای بسیاری از ما است.”

افزایش تمیز کردن اجتماعی فاصله و استفاده از ماسک کمک به حداقل رساندن گسترش میکروب ها و خدمه بودند خم بیش از برنامه های مختلف.

“حتی با چالش های عمده ای در ارتباط با COVID-19 هر کس آمد و با هم به انجام آنچه لازم بود را به پایان برساند در دسترس با حداقل تاثیر” گفت: Christopher هیوز Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی حامل مدیر برنامه.

Brophy اشاره کرد که ملوانان از حمله گروه همچنان به قرنطینه برای جلوگیری از گسترش عفونت نه بر خلاف خدمه از برمرتون مبتنی بر یو اس اس نیمیتز که صرف بیشتر مارس در قرنطینه قبل از رفتن برای دیدن در پایان ماه آوریل است.

نیروی دریایی شده است مشتاق برای جلوگیری از شیوع این رمان coronavirus مانند یکی که زده یو اس اس تئودور روزولت حامل است که در آن یک ملوان کشته و صدها نفر آلوده شدند. کشتی در حال حاضر در گوام است. در ضمن ناوشکن USS Kidd نیز تحمل شیوع موارد شده است و کنار در سن دیگو.

کشتی سازی حدود 130 نفر در ژاپن است.

خبرنگار جاش Farley پوشش نظامی برای Kitsap Sun. شما می توانید او را در رسیدن به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im