نظر

اگر در کنگره ایالات متحده مت Gaetz صرف زمان به همان اندازه به tweeting در مورد مسائل در شمال غربی فلوریدا به عنوان او در مورد سناتور از ایالت کارولینای شمالی شاید $184,000 او پرداخت و سیاسی متحد ذغال سنگ مریل اجاره فضای اداری خود را بدون افشای رابطه شخصی نمی خواهد به نظر می رسد بسیار مشکوک.

با وجود این $174,000 مالیات دهندگان تامین می شود و دستمزد او ابجو بد و کم مایه از ما مکنده هر سال مت به ندرت هر کار واقعی برای مردمی که در اینجا در منطقه خود (خانواده محافظه کاران مالی مطمئن شیرین به امور مالی ریمل مت مو محصولات و عادات آشامیدنی که در راه!) اما Gaetz اجازه نمی دهد یک حس وظیفه و یا دستاورد دخالت در مبارزات انتخاباتی خود برای گول زدن کافی تکدی جمهوری خواهان را به باور که بحث زباله و تلویزیون مصاحبه و تبلیغاتی خود را توییتهایی برابر به معنی نمایندگی.

اخیرا Gaetz crusaded برای هفته ها در برابر همکار جمهوری خواه ریچارد با مته سوراخ کردن کج سناتور از ایالت کارولینای شمالی که ریخته یک دسته از سهام پس از شنیدن یک طبقه بندی جلسه توجیهی در COVID-19 قبل از مردم آمریکا به طور کامل آگاه در مورد بحران بلندی.

با مته سوراخ کردن است که رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا تخلیه تا $1.72 میلیون دلار در معاملات با تشکر از اطلاعات خودی از ممتاز هوش جلسات که قبل یکی از بزرگترین سقوط بازار در تاریخ ایالات متحده است. آمریکایی به طور متوسط در ضمن تا به حال به صبر کردن برای شنیدن در مورد اخبار بد مانند نرمال دهقانان.

ظاهرا سایه آزادسازی سهام با انگیزه Gaetz به نوبه خود اسلحه خود را ملاحظه توییتر مخاطبان در برابر بورر خواستار خواه به عموم مایه شرمساری با عنوان جرم جنایی قرار گرفت یا حداقل سرنگون از قدرتمند خود ریاست.

در حالی که Gaetz شد, به tweeting, روزانه, اگر نه ساعتی در مورد رسوایی و خواستار آن است که با مته سوراخ کردن چهره عدالت برای سهام میگردد. و به درستی. برای لحظه ای نادر در زندگی خود جالب بود برای دیدن Gaetz قرار دادن دفاع از اخلاق و اخلاق بیش از وفاداری خود را به حزب و سیاست است.

در حال حاضر فقط خدا می داند اگر infamously کینه جو Gaetz تا به حال برخی از انگیزه های نهان برای حمله با مته سوراخ کردن. ما دیده نمی کنگره جیغ زدن تا عاشقانه در مورد عدالت از او نشان داد تا در دادگاه فدرال به تقاضا که یک زن که انداخت قرمز slushie او در زمان خدمت در زندان است.

و به عنوان scummy که با مته سوراخ کردن ممکن است یک کنگره از شمال غربی فلوریدا است که واقعا انجام هر چیزی با هدر رفتن زمان و انرژی زیادی از حمله به یک سناتور از ایالت کارولینای شمالی. مردم در پنساکولا نیست که ساخته شده است هر گونه امن و سالم و یا ثروتمند را با داشتن کنگره جیر دندان خشم در مورد Tar Heel سناتور ایالت در تمام طول روز.

اما اگر Gaetz واقعا می خواهد به استفاده از شخصیت های عمومی برای هدایت پرهیزکاران خشم در برابر فاسد اعضای حزب خود او مستحق هدف حق در اینجا در شمال غربی فلوریدا فلوریدا در کنگره مایک هیل.

اگر Gaetz واقعا جرات به پاکسازی حزب خود را از سمی سیاستمداران نباید او انجام این کار در راه است که خواهد شد به طور مستقیم در بهبود زندگی شهروندان در اینجا در خود منطقه ؟ و اگر مت فکر می کند آن را مناسب برای صرف مالیات دهندگان را در وقت و پول در ساعتی توییتهایی حمله به یک منبع سیاسی تخلفات نباید کسانی که برای اولین بار از حمله تمرکز بر یک جمهوری خواه است که صدمه زدن به شهروندان حق در اینجا در خانه ؟

به عنوان همکار من Kevin Robinson قبلا گزارش در این هفته هنگامی که یک شهروند محلی رسیده به درخواست Rep. هیل با کمک ایالت فلوریدا شکسته بیکاری سیستم هیل در پاسخ با بی احترامی حماقت و شاید از همه بدتر هیچ کمک کند.

به جای هیل پاسخ سرزنش شهروند آماندا مک کالوم است که یک سرور در مک گوایر ، “زمانی که آمریکایی ها خسته از ترس و در عوض می خواهید به کار می کنند و برای خانواده خود فراهم و سپس آنها را” هیل نوشت. “در ضمن لازم نیست برای درخواست اجازه دولت.”

مک کالوم ارسال شده حرف خود را به تپه همراه با توهین پاسخ در Facebook. و روشن — نامه یک مودب و حرفه ای درخواست از مالیات دهندگان به دولت رسمی برای کمک به یک عملکرد غیر دولتی بیکاری سیستم. به عنوان یک مالیات دهندگان که پول سوء استفاده توسط فلوریدا خواهان به ایجاد سیستم های شکسته در وهله اول مک کالوم کاملا حق دارد تا کمک بخواهد و او لعنت مطمئن شوید که حق دریافت پاسخ مناسب و معقول — و یا حداقل عذرخواهی — از رسمی دولت که نظارت ایجاد سیستم های شکسته.

اما او تنها توهین توسط یک سیاستمدار که حقوق او می پردازد.

البته این تنها تپه های اخیر رسوایی است. در سال گذشته صوتی از یک جلسه عمومی در معرض هیل اظهار نظر و خنده در مورد یک پیشنهاد که گی شهروندان باید از نظر قانونی اعدام به نام مسیحیت.

در بالا از آن همه تپه کاملا شکست خورده برای به انجام رساندن هر چیزی قانونگذاری در تالاهاسی. همکار قانونگذاران ادعا می کنند او به طور منظم نتواند حتی به نشان می دهد تا برای جلسات کمیته و یا انجام تحقیقات پایه و آماده سازی برای مسائلی که در آینده قبل از قانونگذاران.

به عبارت دیگر تپه است فقط گرفتن یک مالیات دهندگان تامین می شود چک و انجام چیزی در بازگشت است.

برای تلفن های موبایل مانند هدف مناسب برای Gaetz به از بند باز کردن توییتر خود, حمله, در, راست? Pensacola و غربی فلوریدا در حال آشکارا صدمه دیده با داشتن یک بی کفایت قانونگذار مانند تپه ، محلی شهروندان و مالیات دهندگان هستند آشکارا توهین و حمله جمهوری خواه نیز هست.

به عنوان بالاترین-رتبه جمهوری خواه در منطقه و کسی که لذت می برد اعلام کرد حمایت از رئیس جمهور تهمت نباید مت صحبت کردن در برابر یک شکست حزب جمهوری خواه است که صدمه زدن به شهروندان خود در منطقه با تمام شور و شوق و صدای جیر جیر-خشم که او مارشال در برابر یک سیاستمدار در کارولینای شمالی?

مت را دوست دارد به خیس خود را در “ادو” از شجاعت سیاسی — آمد و رفت در اطراف ورزشی بوی حزبی است که به اندازه کافی شجاع برای گفتن چیزهایی که در سرپیچی از ایران بوده است. ماری جوانا. تغییر آب و هوا. معاشقه با AOC.

الگوی است که هر موضع او طول می کشد و به ندرت نیاز به ریسک و تقریبا هرگز نتایج در عمل است. به خصوص برای مردمی خود در منطقه است.

اما علنا محکوم هیل خواهد بود مستقیم دفاع از مردمی در اینجا در خانه. به عنوان “محافظه کار” رهبر از شمال غرب فلوریدا آن را نباید مت وظیفه به صحبت کردن در برابر مایک?

به Tweeting در برابر سایه سناتور جمهوریخواه در کارولینای شمالی یک چیز است. بیایید ببینید اگر Gaetz جرات او ادعا می کند که وقتی که می آید به محکوم کردن یک گران جمهوری خواه حق در اینجا در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im