شمال ماسون — اشلی Supry زندگی در Tahuya دره رودخانه 17 دقیقه رانندگی از شمال ماسون مدرسه منطقه مرکزی پردیس که در آن او کار می کند به عنوان مدیر امور مالی و عملیات. سه فرزند او در حال ثبت نام در شمال ماسون مدارس.

در رفت و آمد روزانه به خانه یک درایو منظره در امتداد ساحل شمالی هود کانال, همه, همراه سرویس می میرد فراتر از Elfendahl عبور از جاده ها است. در Supreys های هم مرز با صدها هکتار از جنگل های دولت وجود دارد بدون اینترنت و بدون تلویزیون در دسترس یا با کابل یا بشقاب های ماهواره ای. خدمات همراه بوستر کار نمی کند. خانواده را تنها در تماس با جهان خارج است و یک خط تلفن.

این Suprys در میان 500 شمال ماسون School District خانواده هایی که فاقد اینترنت با سرعت بالا آنها را ترک دیجیتالی رشته به عنوان مدارس در ایالت واشنگتن بسته باقی می ماند برای بقیه سال به دلیل COVID-19 شیوع.

رژیم صهیونیستی. جی Inslee منظور در مارس 6 آمد با یک بخشنامه از دفتر سرپرست آموزش عمومی است که یو پی اس سهام برای دانش آموزانی که فاقد تمام دیجیتال دسترسی داشته باشید. مناطق خواسته برای ارائه ماهوی آنلاین فرصت های یادگیری نه فقط “غنی سازی” عنوان شد پیش بینی شد که مدارس اول بسته شده در مارس 13.

خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر برجسته نابرابری از شکاف دیجیتال. تقریبا نیمی از همه آمریکایی ها حدود 163 میلیون نفر فاقد دسترسی به اینترنت با سرعت بالا یا به این دلیل که آنها زندگی می کنند که در آن در دسترس نیست و یا نمی توانیم یک طرح داده ها با توجه به گزارش اخیر توسط ایالات متحده آمریکا امروز.

در Mason County, تنها حدود 34 درصد از ساکنان می توانید اتصال به اینترنت در سرعت های مورد نیاز به صورت نهفته یا جریان ویدئو. در اینجا مانند بسیاری از مناطق روستایی و فاصله و زمین را گسترش فیبر نوری شبکه پرهزینه و در برخی جاها هزینه سنگین است.

در کنار درب Kitsap County کرایه بهتر با 73% متصل است. اما در برمرتون مدرسه منطقه که در آن 66 درصد از دانش آموزان کم درآمد بسیاری از خانواده ها نمی توانیم دسترسی داشته باشید.

مدارس دولتی سرپرست کریس Reykdal گفت: بیماری همه گیر کوروناویروس و در نتیجه نیاز به انجام در مدارس حاضر می تواند ملت را از خواب بیدار کردن تماس به آدرس جهانی اینترنت دسترسی داشته باشید.

“ما باید بذر کامل نوآوری در اتصال برای خانواده,” او گفت:. “این است راه ما خواهد آموخت. آن است که راه آینده است. ما هرگز جایگزین چهره به چهره آموزش. این بهترین مدل برای همه جامع آن پشتیبانی می کند. اما در حال حاضر این است که ما لحظه به اتصال هر خانواده و دیدن آن را به عنوان بسیار به عنوان یک حق به عنوان متصل به آب تمیز.”

در حال حاضر مناطق در حال تقلا برای پر کردن شکاف ها با منابع در دست است.

Wi-Fi نقاط داغ ارائه دسترسی برای برخی از

برمرتون از اواسط ماه مارس توزیع بیش از 100 Wi-Fi به نقاط مهم برای خانواده هایی که به آنها نیاز دارید. این منطقه دارای 150 بیشتر در مورد سفارش است و با بهره گیری از قیمت های ویژه برای مدارس از T-Mobile در طول COVID-19 شیوع. نقاط مهم هستند “فیلتر برای مقاصد آموزشی است.”

“ما پیش بینی ما به برخی از درخواست های اضافی در حال حاضر که ما در حال اجرای بیشتر ساختار آموزش از راه دور تلاش های” سعید استیو Bartlett خدمات فنی سرپرست.

برمرتون مانند دیگر مناطق شده است توزیع Chromebooks به خانواده ها در خانه گیر کرده. Eiver و Keziah Lensico در سوم و درجه دوم در Crownhill ابتدایی, به اشتراک گذاری یک Chromebook که از طریق آنها تکمیل کار و اقامت در تماس با معلمان خود را.

خود را مادر Adrianastuijt Lensico می گوید: داشتن دستگاه برطرف بار بر او و شوهرش ری به تدریس به کودکان. این Lensicos خود یک آسیایی, مواد غذایی شده اند و فوق العاده مشغول به عنوان یک “کسب و کار ضروری” در این ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

Crownhill اصلی Teneka مرلی-کوتاه گفت: آموزش آنلاین و یادگیری یک گام بالاتر را-خانه کاغذ بسته به دلیل آن اجازه می دهد تا معلمان برای ارزیابی دانش آموزان (یا نیست) دستیابی به مهارت های آنها نیاز به حرکت به بعدی کلاس.

برمرتون گذشت یک سال و فن آوری مالیات برای 2019, خرید از که کمک کرده اند با عرضه Chromebook میان افزایش تقاضا است. فن آوری مالیات بود برای خرید دستگاه های برای هر دانش آموز در کلاس شش را از طریق 12. برخی از Chromebooks به تازگی توزیع شده به دانش آموزان ابتدایی بودند در نزدیکی پایان عمر خود را, اما گوگل موافقت کرده است به گسترش حمایت خود قرارداد در نور نیاز Bevers گفت.

مرکزی Kitsap منطقه مدرسه “مکث” و توزيع آن از Chromebooks به دانش آموزان ابتدایی “ما به عنوان تخلیه دستگاه به آسانی در دسترس,” منطقه وب سایت گفت.

دانش آموزان در گیر مرده مناطق روستایی

شمال ماسون است Chromebooks به دست اما اتصال باقی می ماند موانع سرپرست دانا Rosenbach گفت.

“ما می دانیم که وجود دارد حداقل 500 بچه ها که دسترسی ندارید. ما می تواند با ارسال یک Chromebook خانه با آنها و این امر می تواند واقعا زیبا paperweight,” او گفت:.

این منطقه دارای Wi-Fi به نقاط مهم در سفارش. اما قیمت ها سر به فلک کشید منطقه مقامات می گویند و دستگاه کار نخواهد کرد در مناطق مانند Tahuya دره رودخانه که در آن Suprys زندگی می کنند.

مانند دیگر مناطق شمال میسون می و قرار دادن نقاط در اتوبوس ارائه وعده های غذایی در طول مدرسه بسته شدن. اما هنوز هم برگ های دانش آموزان در مناطق دور افتاده خارج از حلقه Rosenbach گفت. مکان های که در آن اتوبوس می توانید با خیال راحت پارک به اندازه کافی بلند به ارائه خدمات هستند و اغلب دور از خانه های کودکان. راه رفتن در امتداد جاده های خطرناک برای بچه های او اشاره کرد و پدر و مادر کار همیشه نمی توانید آنها را به درایو وجود دارد.

Rosenbach شمالی گفت: میسون را گسترش خدمات آنلاین به آرامی و کاغذ بسته باقی می ماند در دسترس همه دانش آموزان است. اما برای دانش آموزان مانند Supry پسر Trentyn نهم-گریدر مصرف در سه ماهه سوم هندسه نیاز به صورت آنلاین ویدئو کنفرانس و آموزش است که با فشار دادن گفت مادرش. او نمی تواند از خانه کار می کنند و به طور معمول قرار می دهد در 12 ساعت روز است.

“چه کسی به او یاد می دهد?” او گفت:. “من نمی تواند وجود داشته باشد. من باید برای رفتن به محل کار. او نمی تواند تماشای یک ویدیو. او نمی تواند صحبت کردن با معلم خود به جز در تلفن.”

شبکه گسترش برنامه ریزی شده

ماسون PUD 3 برنامه ای برای گسترش دسترسی به اینترنت با سرعت بالا برای دانش آموزان و خانواده های آنها با قرار دادن “ابزار درجه” روترهای بی سیم در ساختمان های عمومی مانند مراکز اجتماعی granges و ایستگاه آتش است. ایده این است که خانواده ها را بکشید تا در اتومبیل خود را و اتصال به شبکه.

به PUD مشغول کار بر روی توافق نامه با 16 جامعه اشخاص در مکان های استراتژیک گفت: جاستین Holzgrove ارتباطات و روابط اجتماعی مدیر است.

به PUD عمومی غیر انتفاعی واز دولت و کمک های مالی فدرال برای گسترش شبکه فیبر نوری به کنترل از راه دور محله که در آن شرکت های خصوصی هستند منصرف هزینه. وام و هزینه های تنظیم با جوامع که توافق برای اتصال به این شبکه به نام “fiberhoods” آیا سایر منابع درآمد برای پهنای باند و گسترش پروژه ها.

“اگر آن را ارزان و آسان شرکت های مخابراتی می تواند آن را انجام داده اند” گفت: Holzgrove. “آن را به PUDs به آن را انجام دهد. ما قادر به گسترش ما هزینه بازیابی بیش از 12 سال (که شرکت های خصوصی نمی تواند انجام دهد) زیرا ما اینجا هستیم برای مردم است. ما در اینجا به سود.”

جوئل مایر سخنگوی PUD3 گفت که او امیدوار بعدی بسته محرک برای COVID-19 امداد را شامل خواهد شد قابل توجهی بودجه برای زیرساخت ها از جمله پهنای باند.

Chris Henry گزارش آموزش و پرورش و جامعه, اخبار, برای, Kitsap Sun. رسیدن به او را در (360) یا 792-9219 christina.henry@kitsapsun.com. حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

آموزش سئو