‘همیشه کوهپیمایی’

برای بزرگنمایی کلیک کنید A red-winged blackbird sits next to Montrose Beach in June 2019. - JJ NICOLE

 • قرمز بالدار طرقه نشسته در کنار مونترو ساحل در ژوئن 2019.
 • JJ نیکول

“شیکاگو یک فرشته پرنده بهشت” گفت: Scott جاد یک مرغدار با تجربه. مرغدار و زیست محیطی کارگر میراندا Wecker می گوید این شهر بهتر است به صورت لکه بینی پرندگان از مناطق روستایی ایالت واشنگتن که در آن او زندگی می کردند برای سال های بسیاری است. فضاهای سبز و دریاچه محل را حدود 350 گونه از پرندگان قابل مشاهده در شیکاگو است. دریاچه میشیگان را شکل کشیده است ایده آل برای مهاجرت پرندگان ترجیح می دهند پرواز در سراسر شهرستان به جای به طور مستقیم بیش از آب است. هر دو به طور مستقل و از طریق گروه هایی مانند شیکاگو Audubon جامعه و شیکاگو پرندهشناسی جامعه کوهپیمایی علاقه مندان به افراط علاقه خود را از طریق پیاده روی پرنده ها و سمینارها اطلاعات و کمک به حفاظت از گونه ها و محیط های.

بهار و پاییز وقتی که مهاجرت پرندگان عبور از شهر, بهترین ماه برای پرنده نگری. اما صرف زمان گوش دادن به chirps تا پیچیده شده است این سال است. پس از coronavirus بیماری همه گیر از طریق وزارت امور خارجه و فرماندار صادر پناهگاه در محل سفارش شیکاگو Audubon جامعه و شیکاگو پرندهشناسی جامعه را لغو خود را به طور منظم پیاده روی پرنده و خود را منتقل کوهپیمایی خدمات آموزش آنلاین.

برای بزرگنمایی کلیک کنید A blue-gray gnatcatcher sits on a branch during the Chicago Audubon Society's Wooded Island Bird Walk in May 2019 in Jackson Park. - JJ NICOLE

 • آبی-خاکستری gnatcatcher نشسته بر روی شاخه در شیکاگو Audubon جامعه پوشیده شده از درخت جزیره پرنده در راه رفتن ممکن است 2019 در جکسون پارک.
 • JJ نیکول

تد ولف مشتاق مرغدار که منجر شیکاگو پرندهشناسی جامعه پیاده روی پرنده خود گفت که کاهش سطح آب دریاچه میشیگان در سال 1980 و پس از آن شکل گیری تپه های شنی ایجاد یک محیط است که اجازه چند گونه پرنده به شکوفا. او اشاره کرد که در شیکاگو سواحل ایجاد زیستگاه ایده آل برای مرغان و shorebirds.

زمان مرغدار توماس Mulcahy گفت: مکان این شهر در طول درونی بدن از آب است ایده آل برای پرورش و پرندگان مهاجر. جاد نام چندین محبوب کوهپیمایی مکان در منطقه از جمله مونترو نقطه پناهگاه پرنده در این شهر شمالی سمت LaBagh جنگل در سمت شمال غربی و شمال غربی دانشگاه پردیس در اوانستون. ترکیبی از “محلی” و یا شیکاگو در طول سال گونه های پرندگان مهاجر ایجاد می کند قابل توجه انواع. اگر به یکی از نقاط داغ گزینه نیست جاد می گوید گورستان یا مکان با nonmanicured چمن و یا حوضچه های امیدوار کننده جایگزین.

بسیاری از شرکت کنندگان ثبت رؤیت در شبکه های مانند eBird یک سایت پشتیبانی شده توسط دانشگاه کرنل. کاربران می توانند مشاهده و دیگران رؤیت و خود را اضافه کنید. “وجود دارد یک طیف عظیمی از مردم که پرنده در شیکاگو و آنها همواره نوع و مفید” گفت: مرغدار شانا کانر یک مرغدار با تجربه. بروس مک کالو یک کوهپیمایی علاقه مندان که به طور منظم حضور در پیاده روی های شیکاگو Audubon جامعه و شیکاگو پرندهشناسی جامعه برخوردار کوهپیمایی به عنوان یک راه برای رسیدن به طبیعت است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید A gray catbird stops in the shrubbery during the Chicago Ornithological Society's Jackson Park Warbler Bonanza in May 2019. In much of May, the park is filled with both local and migrating species. - JJ NICOLE

 • خاکستری catbird متوقف می شود در بوته زار در شیکاگو پرندهشناسی جامعه جکسون پارک چکاوک ثروت باد اورده در مارس 2019. در بسیاری از ممکن است این پارک با هر دو محلی و مهاجرت گونه است.
 • JJ نیکول

لیندا, ژل دیرین کوهپیمایی علاقه مندان قدردانی چگونه جمعیت birders گسترش یافته در طول زمان است. “باید بگویم در آن زمان به نظر می رسید بیشتر birders از نظر من کاملا یک جمعیت است . . . در حال حاضر من یک تغییر به بسیاری از جوان مردمی علاقه مند به پرنده نگری است که سرگرم کننده برای دیدن” گفت: ژل.

“ABB = همیشه کوهپیمایی می گوید:” جاد. او توصیه می کند 8 x 42 دوربین شکاری و نشان می دهد تنظیم چشم خود را بر روی پرنده و سپس حرکت دوربین دوچشمی به پیشانی خود را بدون تغییر نگاه خود را. کسانی که به دنبال یادگیری شناسایی اصول می توانید با استفاده از دیجیتال پرنده راهنماهای مانند iBird و Sibley راهنمای پرندگان به یاد جسمی و شنوایی ، دانشگاه کرنل همه چیز در مورد پرندگان فراهم می کند بصری شناسایی کمک کند و همچنین ضبط شده از گونه تماس. شهر برای تلفن های موبایل نیست جلوگیری از تماس از اینکه شنیده می شود در زندگی واقعی; Jeff Skrentny یک LaBagh جنگل پیاده روی رهبر و یکی از آن منجر مرمت داوطلبان می گوید: پرندگان آواز خواندن با صدای بلند در مناطق شهری برای جبران این سر و صدا. یکی می تواند به طور بالقوه شنیدن گونه های بی شماری به نام از جمله catbirds, warbling vireos بنفش martins woodpeckers آرام warblers herons hummingbirds flycatchers و بیشتر.

“کوهپیمایی زیادی مانند نواختن یک ساز و یا پخت و پز” گفت: جاد است که با تجربه در هر دو. فقط به عنوان نوازندگان تازه کار و آشپز را تشویق به استاد دستور العمل های ساده و یا آهنگ ها, اولین, تازه کار birders می خواست برای شروع با اصول اولیه. جاد توصیه تمرکز برای اولین بار در محلی (nonmigrating) گونه مانند آمریکا رابین یا خانه اسپارو و به دنبال پر رنگ پا رنگ ها و الگوهای بصری که تا حد زیادی محدود کردن آن. مهاجرت گونه ها و ویژگی های اضافی بهترین گنجانیده شده بعد.

در حالی که نخست کوهپیمایی نقطه شیکاگو حفاظت نگرانی و محلی birders هر دو پرشور و پاسخگو است. شیکاگو Audubon جامعه بريزينة جنگل, پرنده, پیاده روی رهبر داگ frc teams توضیح داد که تغییرات آب و هوایی دچار سردرگمی پرندگان با ایجاد الگوهای آب و هوایی آنها استفاده نمی شود. ولف توصیف کردن دسته سه تایی سگ به عنوان یک تهدید برای تودرتو و جفت گیری گونه های پرنده در شیکاگو سواحل است. ساختمان های بلند و یک شب چراغ اغلب باعث پرندگان برای اجرا به ساختمان.

برای بزرگنمایی کلیک کنید A tree swallow perches on a fence post blocking a protected area of the Montrose Point Bird Sanctuary in June 2019. The sanctuary contains several guarded areas to preserve the many species present. - JJ NICOLE

 • یک درخت فرو کردن perches در یک پست حصار مسدود کردن یک منطقه حفاظت شده از مونترو نقطه پناهگاه پرنده در ژوئن 2019. این پناهگاه شامل چندین محافظت مناطق به حفظ بسیاری از گونه های در حال حاضر.
 • JJ نیکول

چندین داوطلب تلاش ها و منابع آنلاین را تشکیل می دهند زیادی تلاش برای نجات شیکاگو گونه پرنده. پرنده پسند شیکاگو خواستار یک پرنده پسند ساختمان فرمان طراحی شده برای از بین بردن برخورد پرنده با شیشه های ساختمان ها و یا روشن ساختن مناطق و شیکاگو پرنده برخورد مانیتور’ چراغ شیکاگو جنبش را تشویق می کند تا کاهش یک شبه و نور. “بسیاری از مردم آگاه هستند از چه خاص و بحرانی که محل سکونت ما است برای پرندگان” گفت: Topp و تاکید کرد که هر گونه حفاظت از محیط زیست تلاش مفید است.

Skrentny است در مورد برنامه ریزی برای ایجاد یک راه روشن همراه وبر خار نوین در LaBagh جنگل که او می گوید که یک اختلال بزرگ شاخدار جغد و screech جغدها که در نزدیکی زندگی می کنند و می گوید فعال حرکت چراغ می تواند یک جایگزین بهتر. “ما می تواند بسیار نا امید اگر آنها روشن این مانند یک درخت کریسمس” Skrentny گفت. نیز وجود دارد که صحبت از اضافه کردن آپارتمان به این منطقه است. جنگل ساخته شده بر تکه تکه و در حال حاضر آشفته گونه و حذف چند دوزیستان. “آنچه وجود ندارد رفتن به سختی برای بازگشت دوباره.”

کانر است حفاظت از منابع طبیعی که به طور مستقل نجات پرندگان آسیب دیده است و داوطلب در نظارت مارش پرندگان. او در یادداشت های مهم کار سازمان مانند شیکاگو پرندهشناسی جامعه انجام داده اند را به نگه داشتن یک عنصر از طبیعت در شهرستان ولف یادداشت تلاش خود را در بازگرداندن LaBagh جنگل. دریاچه کلومت منطقه در شیکاگو سمت جنوب شده است این سایت از بازسازي توسط پارک شیکاگو منطقه جنگل نوشیدنی کوک کانتی و لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده با توجه به ولف. حفاظت داوطلب باب Hostettler می گوید: افزایش صحبت از درختچه ها به تنهایی بهبود حفاظت از محیط زیست محلی کار می کنند. Maureen Murphy که داوطلبان در LaBagh جنگل می گوید: کمک به بازسازی زیستگاه پرنده فراهم می کند و امیدواریم که با وجود راه های شهری فعالیت آنها را تهدید می کند.

برای بزرگنمایی کلیک کنید A warbling vireo peers toward birdwatchers during the Jackson Park Warbler Bonanza in May 2019. - JJ NICOLE

 • یک warbling سرودخوان همسالان نسبت به birdwatchers در طول جکسون پارک چکاوک ثروت باد اورده در مارس 2019.
 • JJ نیکول

“با وجود این تلاش های قابل ستایش و حد پروژه باقی مانده است که باید انجام شود و همیشه وجود دارد بسیاری از فرصت های بیشتر زیست محیطی مرمت و زیستگاه پیشرفت در دیگر دریاچه کلومت مکان در امتداد شاخه های رودخانه شیکاگو جای دیگر در امتداد lakefront و در بسیاری از شیکاگو پارک منطقه مرزی پارک” گفت: ولف.

وجود دارد راه های ساده برای کمک به حفاظت از محیط زیست. خاموش کردن چراغ های شبانه کمک می کند تا پرندگان ماندن در مسیر. پس از تغییر آب و هوا اختلال سالانه پرنده الگوهای بازیافت و به حداقل رساندن انرژی و آب و آلاينده استفاده مفید هستند. شیکاگو پرنده برخورد مانیتور ارائه فرصت برای کمک به پرنده زخمی که مشترک نتایج حاصل از ساختمان برخورد. آنها همچنین ارائه کمک با مجروح پرنده یافته و می توان در 773-988-1867 یا birdmonitors.net.

“کار اختصاص داده شده اياد گذشته و حال باید بیشتر به طور گسترده ای اذعان کرد و قدردانی” Wecker گفت. یکی از جدید ترین پروژه های محلی در حفاظت از محیط زیست یک دیدگاه برای مشاهده لوله کشی plovers یک فدرال گونه های در معرض خطر دیده جفتگیری در مونترو ساحل. منطقه اطراف لانه محصور شده است و داوطلبان اسپانسر شده از طرف شیکاگو پرندهشناسی جامعه فعال نگه داشتن سازمان دیده بان.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Participants stop to observe birds as they make their way around the water during the Chicago Ornithological Society’s North Pond Bird Walk in May 2019. - JJ NICOLE

 • شرکت کنندگان جلوگیری به مشاهده پرندگان به عنوان آنها راه خود را در اطراف آب در شیکاگو پرندهشناسی جامعه شمالی تالاب پرنده در راه رفتن ممکن است 2019.
 • JJ نیکول

کریس رادماکر یک مرغدار که حضور رویدادها با هر دو شیکاگو Audubon جامعه و شیکاگو پرندهشناسی جامعه نشان می دهد کاشت گونه های بومی در حیاط خود را داوطلبانه در دشت و تالاب مرمت و صحبت کردن با قانونگذاران در مورد بهبود مناطق طبیعی است. رادماکر گفت: ایلینوی نمی اندازه گیری به نام مستعار خود را به عنوان “دشت دولت است.” “ما بیشتر مانند ‘unprairie دولت “امروز” رادماکر گفت و اشاره کرد که کمتر از 1 درصد از ایلینوی اصلی دشت باقی مانده است که مشکل ساز است به عنوان پرندگان تکیه بر چمن زار برای زیستگاه. او نشان داد که به دلیل 1972 گونه های در معرض خطر عمل سالم عقاب طاس جمعیت و بعد از آن تلاش های افزایش تعداد محلی peregrine شاهین, امید است برای امروز. “با انگیزه مناسب و اقدامات ما می تواند نفوذ جهان ما بهتر است.”

در حالی که در انتظار بازگشت بیشتر فرد در پیاده روی پرنده به عنوان شیکاگو همچنان از طریق بازگشایی روند کوهپیمایی علاقه مندان می توانید آنلاین ارائه شده از شیکاگو Audubon جامعه و شیکاگو پرندهشناسی جامعه است. سخنرانی در پرنده نگری در شیکاگو شمالی پارک ایجاد کرد و همچنین در پرنده نگری و حفاظت در کمتر شناخته شده Boreal Forest را می توان در شیکاگو Audubon وب سایت. شیکاگو پرندهشناسی جامعه ارائه پچ چت و یا فرصت برای birders به اتمام مشخص کوهپیمایی محل و سپس به بحث در مورد یافته های خود را از طریق زوم. v

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو