‘Ain’t من مهم است ؟ اصلا من شده؟’

برای بزرگنمایی کلیک کنید FACEBOOK

در مرکز صحنه خالی در یک اتاق خالی دارای نور پس زمینه قرمز و آبی غرب-سمت هنرمند, سازمان زندان طرفدار الغای برده داری بلا Bahhs صحبت کردن به دوربین.

“آیا من یک زن ؟ Ain’t من مهم است ؟ اصلا من شده؟” “او متوقف شد برای تاکید. “یا شما شمارش من ؟ چرا شما شمارش نعمت های من? Ain’t it در مورد زمان من چه من؟”

Bahhs (مخفف سیاه اجداد اینجا شفا جامعه) انجام شد برای “ما Gon’ Be Alright” مجازی جوانان, کنسرت که ویژه هنرمندان جوان و نوازندگان در دفتر شهردار را Facebook Live در تاریخ 23 آوریل به عنوان بخشی از ابتکار عمل به ویژه هنرمندان محلی در پناهگاه در محل سفارش. به عنوان یک raptivist یک اصطلاح او با استفاده از پس از نویسنده-خواننده رپ-فعال خواهر Souljah, Bahhs می خواهد به هنر است که می تواند “پل آنچه که محبوب است, سیاسی و ایجاد ارتباط که چه سیاسی و شخصی است و بنابراین باید محبوب است.” برای چند ماه گذشته سرشماری شده است یکی از تمرکز تحقیقات خود را و عملکرد سیاسی او امیدوار است برای دیدن پل با شخصی است.

شعر او صحبت می کند که به رادیکال پتانسیل پر کردن آمار منتشر شده آنلاین در چند Facebook Live, فیلم ها و زوم ارائه برای هر کسی که برای شنیدن اما آن نوشته شده بود که قبلا زندانی مردم و به خصوص زنان در جامعه چه کسی سرشماری شکست خورده است. دختر که قبلا زندانی پدر و مادر Bahhs متعهد به همکاری به سمت decarceration از زنان است. او بنیانگذار خواهر بازمانده شبکه یک گروه است که فراهم می کند پشتیبانی برای جوان سیاه نهفته در سیستم قضایی و cochair برای یک گروه کاری است که شناسایی روش ها برای کاهش آسیب به زنان و فرزندان و خانواده خود را در زنان عدالت, موسسه یک گروه مدافع که به دنبال کاهش ایلینوی, زنان, زندان, جمعیت و پیاده سازی جنسیتی پاسخگو سیاست در زندان زنان. “هنگامی که یک زن گرفتار در نظام حقوقی هستند بنابراین فرزندان او هستند بنابراین خانواده اش توسط پروکسی طوری است که خود را بزرگتر جامعه توسط پروکسی,” او می گوید.

او اولین فرد در عملکرد این شعر بود که به سفارش WJI بود برای یک گروه کوچک از زنان در لوگان مرکز تادیبی از یک زندان زنان در حدود 30 مایلی شمال Springfield, در اواسط ماه مارس. Bahhs و دو WJI همکاران, Melissa Hernandez و الکسیس منسفیلد سوار را به زندان برای انجام این شعر و بحث در مورد تاثیر این سرشماری با زنان بودند منتشر شد در ظرف 30 روز آینده. (این فقط قبل از پناهگاه در محل سفارش به اثر رفت; منسفیلد می گوید: آنها یکی از آخرین گروه اجازه داده می شود به لوگان قبل از اینکه به زندان رفت و به مستند.)

سفر آغاز WJI سرشماری تلاش های امداد رسانی است که با تمرکز بر زنان که “عدالت-درگیر”—که بازداشت شده اند زندانی و یا در غیر این صورت نهفته در سیستم عدالت. شیکاگو-بر اساس غیر انتفاعی است که با هدف decarcerate زنان و دختران و به توسعه جنسیتی پاسخگو شیوه های درون دولت عدالت سیستم دریافت بودجه برای انجام این کار در ابتدای سال از YWCA.

در پایان از آموزش در Bahhs می گوید: این سرشماری تا به حال به وضوح گرفته شده در سیاسی معنی برای شرکت کنندگان. “زنان در چشم شد فقط روشن با این دانش آنها بود و تمام لرزش اتاق را به یکی از امیدوار مقاومت,” او می گوید. “[آنها گفت:] ” من قصد دارم برای پر کردن این سرشماری از آنجا که من می دانم که زنان من پشت در اینجا یک انتخاب نیست. اگر من هر گونه انتخاب در جایی که منابع به, من قصد دارم برای انجام بخشی از من برای هدایت این منابع به جوامع ما بازگشت.'”

ایلینوی ساکنان که زندانی هستند از 1 آوریل سرشماری بعد هیچ چاره ای جز به شمارش خود را در “معمول محل اقامت” کد پستی که در آن آنها زندانی: ایلینوی وزارت اصلاحات فراهم می کند و اطلاعات آنها در فایل برای هر فرد به اداره آمار. به این دلیل شمارش عمل حدود 22,000 عمدتا سیاه و قهوه ای از زندانیان که تگرگ از کوک کانتی—و که حدود 60 درصد از کل جمعیت زندانی در ایالت ایلینوی با توجه به IDOC داده ها—شمارش نیست در جوامع خود.

اداره آمار فرمول که تعداد تشکلات مردم دور از خانه, تاثیر نمی گذارد, مقدار کل بودجه فدرال که ایلینویز دریافت: بخش عمده ای از بودجه فدرال اختصاص داده مبتنی بر دولت مردم نه شهر یا شهرستان جمعیت. اما آن را کمک نمی کند این جوامع بیشتر بر دوش حبس در شیکاگو مانند Austin, Humboldt, پارک جنوب, لاون دیل و انگلوود—که بسیاری از آنها کم سرشماری نرخ پاسخ و که عمدتا سیاه و سفید محله به غیر از هومبولت پارک (که توسط آخرین سرشماری جامعه بررسی شد 35.2 درصد, سیاه, 56.1 درصد Latinx)—دریافت منابع آنها نیاز دارید.

“سرشماری بسیار مهم است برای ایلینوی و برای جوامع به طوری که آنها به درستی بودجه و منابع می گوید:” منسفیلد یک وکیل و مشاور با WJI. “و ما می دانیم که برای افرادی که عدالت-درگیر راه اصلی آنها محسوب است اگر آنها در زندان و یا زندان.”

در حالی که اصلاحات قانون تصویب نشده در زمان به تغییر راه که تشکلات مردم در حال شمارش در ایلینوی برای سال 2020 سرشماری WJI اشاره می کند که وجود دارد فرصت برای ارائه بهتر و دقیق تر اطلاعات در مورد سرشماری در میان کسانی که ساخته شده انتقال از زندان قبل از ژانویه 1 این سال است. این امر به ویژه در مورد زنان که نشان دهنده رشد سریع جمعیت زندانیان در سراسر کشور و اغلب در سر یک خانواده: بیش از 60 درصد از زنان زندانی و 80 درصد از زنان در زندان کودکان زیر سن 18. و پس از آن وجود دارد در نسل اثر موج دار شدن و نه پر کردن یک فرم سرشماری: اگر یک مراقب اصلی نیست با پر کردن این سرشماری و سپس این بدان معناست که کودکان خود را در معرض خطر و از دست رفته در این سرشماری بیش از حد. و کمتر شمارش ساکنان معنی در نهایت کمتر بودجه—برای مراقبت از کودکان, پزشکی, پیوند, جامعه, مراکز, و بیشتر—اختصاص داده شده برای آن جامعه است.

وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا زنان ممکن است انتخاب کنید برای پر کردن آمار. Bahhs که پدر و مادر که قبلا زندانی می گوید که دولت بی اعتمادی اجرا می شود قوی در میان کسانی که لمس توسط سیستم قضایی. “من از یک جامعه از مردم بودند که برای داشتن مردان در خانواده خود را,” او می گوید: اشاره به “man-in-the-house قانون” است که در آن برنامه های سود خواهد لغو مزایای از تک عمدتا سیاه, مادران اگر آنها یافت می شود زندگی با یک مرد در خانه است. حکومت زده بود توسط دیوان عالی کشور در سال 1968. “این ایده در حال حاضر که شما باید منابع به شما داده می شود به دلیل که شما برای زندگی در خانواده خود را . . . ما نمی دانیم که دولت ما نمی دانیم که امریکا است.”

به جای براق بیش از نژادپرستی در بازی در تاریخ و در حال حاضر از کشور سرشماری در شعر Bahhs به ارمغان می آورد آن را به خط مقدم. او منابع اولیه تاریخ undercount از مردم در سرشماری (“من می خواهم تمام American pie; شما می خواهم به نگه داشتن به من سه پنجم”) و آن راهپیمایی امروز در قالب “زندان gerrymandering” است که زمانی که اغلب مناطق روستایی که خانه زندان کشیده می شوند شامل جمعیت زندان که تقویت آن دسته از ساکنان’ رای گیری قدرت. اما نه برای مدت طولانی او اطمینان او را مخاطب ارجاع سازماندهی تلاش ها برای جلوگیری از gerrymandering در سطح ایالت: “اما در سال 2030 سرشماری اطناب را با موفقیت سازمان در برابر این نژادپرستانه عمل در انتخابات عمل است.”

“فراخوان شعر است که با پر کردن آمار شما به طور جدی به مقاومت در برابر شیوه های نژادپرستانه” او می گوید. “است که بسیار بزرگتر تماس از به می گویند, ‘پر کردن این را به این دلیل که دولت می خواهد به شما.'”

WJI تاسیس شد و در سال 2015 به کار برای فشار به صورت جنسیتی, پاسخگو, واقعه مطلع عدالت اصلاحات به مراقبت بهتر برای زنان زندانی. (اکثر تشکلات زنان و دختران شده اند قربانیان تجاوز جنسی و یا خشونت.) این WJI-به قلم زنان تادیبی خدمات قانون به تصویب رسید در سال 2017 ایجاد یک زنان تادیبی بخش خدمات در IDOC و تروما-اطلاع از برنامه های برای زنان و آموزش, زندان, افسران. در 2018, WJI ایجاد یک نیروی کار از قانونگذاران و مقامات و قبلا زندانی به کاهش ایلینوی زندان زنان جمعیت (در حال حاضر 2,100) 50 درصد تا سال 2025.

این موسسه اولین بار سازماندهی در اطراف سرشماری. WJI دریافت بودجه به کمیسیون Bahhs در شعر و به انجام آموزش-ins از YWCA است که ارائه آمار کمک های مالی به سازمان است که در کار با دو “به تعداد” جوامع—تجاوز+ و مسکن-نا امنی مردم—از طرف Illinois Department of Human Services. دولت را کنار بگذارند بی سابقه $29 میلیون نفر برای سرشماری توسعه در این سال در میان ترس از افزایش undercount. YWCA در حال همکاری با WJI در یک پروژه در سال 2019 و می دانستم که آنها می خواستند برای کار با آنها را دوباره به دلیل “رویکرد جامع” به حمایت می گوید: آنجلا Accurso, YWCA هماهنگ کننده سیاست عمومی و امور خارجی.

“WJI نشسته در یک بسیار خاص تقاطع با توجه به این که تعداد زیادی از این زنان [در هنگام ورود دوباره] در حال تجاوز+ و بالا وجود دارد نمونه هایی از بی خانمانی و بی ثبات مسکن می گوید:” Accurso. “بسیاری از تقاطع ها بین این جوامع است.”

زنان در حال ظهور از سیستم عدالت—در ایلینوی که بیش از 36000 که زنان آزاد شده از زندان ها و زندان های سالانه هستند احتمال بیشتری برای تجربه بی خانمانی و یا مسکن ناامنی نسبت به قبلا زندانی مردان, مطالعات نشان می دهد.

برای زنان بازگشت به خانه خود جامعه که اصلا پایدار مسکن آنها ممکن است دو برابر شود تا با خانواده های دیگر و یا حرکت بین خانواده ها یا پناهگاه است. تلاش برای رسیدن به افرادی که ممکن است دچار بی خانمانی و یا مسکن ناامنی یک چالش است Accurso می گوید و از آن شده است به خصوص به چالش کشیدن در وسط یک بیماری همه گیر به عنوان امکان در فرد توسعه محدود است و اینترنت و یا دسترسی به تلفن ممکن است محدود برای کسی که مبارزه با مسکن و کار.

WJI سرشماری توسعه سازمان هرناندز که قبلا زندانی پدر و مادر, به یاد چه دشوار است آن را به عقب بر گردیم روی پای خود را در حالی که مراقبت از پسر جوان خود را به دلیل موانع اشتغال و مسکن است که با حبس و به اتهام جنایت. “من می توانم هر چیزی من می توانم حتی یک کار در خارج, تا زمانی که بلا می گوید که خانواده های نهفته—بله,” او می گوید. “من حتی نمی تواند پشتیبانی بچه های من.” بعد با کمک از منسفیلد سپس یک وکیل در Cabrini سبز حقوقی کمک او قادر به مهر او رکورد که باز کردن درب را که قبلا بسته به او است. او در حال حاضر اجرا می شود یک سازمان غیر انتفاعی به نام پورتوریکو پروژه که از طریق آن او ارائه می دهد مستقیم کمک و حمایت به قربانیان قاچاق انسان از پورتوریکو در شیکاگو است.

افزایش تعداد دفعات مشاهده نمی خواهد به طور مستقیم تغییر تجربه زنان در هنگام ورود دوباره و یا از بین بردن این موانع برای زنان با اتهام جنایت. اما هرناندز می گوید: این توانمند سازی به یادگیری و به اشتراک گذاری دانش در مورد چگونه این سرشماری می تواند به تعیین بودجه برای فروشگاه های مواد غذایی و بیمارستان و “همه چیز که به ما کمک کردن به جای [نیاز به] مبارزه بسیار است.”

برای رسیدن به بیشترین تعداد از زنان WJI تصمیم به کار در درجه اول با محلی انتقال خانه ها و برنامه هایی مانند بنیاد امن تر فراهم می کند که استخدام آموزش و پرورش, و دیگر خدمات پشتیبانی به کسانی که در هنگام ورود دوباره چند از جنوب و غرب به سمت مکان. آنها همچنین ارائه آموزش به امن تر بنیاد کارکنان به طوری که آنها می توانند به عنوان منابع آموزشی به مشتریان. پس از پناهگاه در محل سفارش به اثر رفت همه WJI را آموزش-ins شده اند از طریق تصویری-برنامه چت زوم.

با واقعیت های جدید COVID-19 در گروه امکانات WJI سرشماری توسعه تیم است و مطمئن نیستید که چگونه بسیاری دیگر از ارائه آنها قادر خواهید بود برای سازماندهی قبل از تمدید سرشماری پاسخ مهلت 31 اکتبر. تاخیر COVID-19 و پناهگاه در محل سفارش, جدول زمانی هر دو برای دفاع از خود و پاسخ و به صورت اداره آمار کمک رسانی به خانواده هایی که پاسخ ندادهاند تمدید شده است توسط چندین ماه است که بدان معنی است که سازمان ها باید زمان بیشتری برای رسیدن به جوامع خود. هرناندز می گوید که آنها در حال بازی با ایده ارسال ضبط سخنرانیها و در عین حال آنها با تمرکز بر توزیع بسته های هدیه از ملزومات مانند PPE, لباس زیر, و تنقلات همراه با اطلاعات مربوط به سرشماری از طریق زنان مرکز درمانی در نزدیکی سمت غرب.

در ضمن پیام خود را همچنان به گسترش آنلاین. Bahhs ویدئو عملکرد در WJI Facebook صفحه را به دست آورد 1,400 views—تاریخ-و شهردار Facebook Live جوانان, کنسرت فقط 13 دقیقه به آن Bahhs انجام شده 37,400 views.

“من فکر می کنم این مهم است که ما بالا بردن ارزش سرشماری زیرا در حالی که ما نمی تواند کنترل بیماری های همه گیر ما می توانند یاد بگیرند که از تاریخ و از حال و بدانید که بیشتر بیماری های همه گیر در حال رفتن به اتفاق می افتد” Bahhs می گوید. “هنگامی که ما با پر کردن آمار ما می تواند اعتماد به نفس است که ما در حال انجام کاری پیشگیرانه برای ده سال آینده. ما گفت: “من اینجا هستم و من نیاز بیمارستان. من نیاز به پزشکان. من نیاز به خانه.'” v

این داستان ساخته شده است توسط یک کمک مالی از مقدم اداره عمومی و روایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net