پس از Inslee را خاموش منظور گزارش آب گرفتگی در مورد کسب و کار باقی مانده باز

گلف بازان در در جنوب Kitsap را نعل اسب دریاچه باشگاه گلف … حداقل برای چند روز. به عنوان آب و هوا گرم و لینک beckoned کسب و کار در الکس رولاند باشگاه قوی بود و حتی پس از رژیم صهیونیستی. جی Inslee را “خانه بمانند سالم” نظم تلقی گلف “غیر ضروری” کسب و کار و کارگردانی است که آنها تعطیل به عنوان بخشی از تلاش کند گسترش شیوع کروناویروس.

اما کسب و کار خود باقی ماند و در عمل و رولاند گفت که او دریافت کرده بود به شدت بازخورد مثبت از مشتریان خود.

“من البته در بهترین شکل من تا به حال آن را,” او گفت:. “من بسیاری از ستایش.”

پس از Inslee سفارش هر دوره در Kitsap انطباق با نظم و تعطیل برای بازی های آوریل 26 – همه به جز نعل اسب دریاچه. رولاند آگاه بود از سفارش, اما گفت, Kitsap Sun در اواخر ماه مارس که او برنامه ریزی برای بستن درهای خود را به خاطر او احساس او ارائه خدمات به یک گروه کوچک از گلف بازان که بازی نعل اسب دریاچه غالبا.

“چرا شما آنها را انکار یک زمین گلف است که در بیابان و 20 گلف بازان یک روز؟” کمک های اخیر خوب آب و هوا و واقعیت این است که هیچ باشگاه گلف باز بود رولاند گفت: Kitsap Sun هفته گذشته که دوره خود بود و به طور متوسط نزدیک به 100 گلف بازان در روز است.

البته او باقی ماند و در عملیات در صبح روز دوشنبه هنگامی که او دریافت اطلاع از Inslee را با بدون ابهام پیام: “او خواستار آن شدند که پاک کنم البته در یک ساعت” رولاند گفت.

او پیروی و تا ظهر این دوره مشترک همان وضعیت به عنوان بقیه از Kitsap دوره های: تعطیل تا اطلاع ثانوی.

Inslee منظور تعیین پهن نوار کسب و کار به عنوان “ضروری” و اجازه می دهد تا آنها را به ادامه عملیات. دیگران تلقی “غیر ضروری” مانند گلف مو و ناخن سالن بسیاری از انواع ساخت و ساز و انواع خاصی از خرده فروشان بودند ،

“این یک انتخاب بسیار دشوار است و من این انتخاب دشوار دانستن آن اضافه خواهد شد به اقتصادی خانواده و مشکلات بسیاری در کشور ما در حال حاضر احساس به عنوان ما سعی می کنیم به سرعت و به نوبه خود به این بیماری همه گیر” Inslee گفت: در ماه گذشته به عنوان او اعلام کرد که از تمدید شده است به 4. “اما ما نیاز به فکر می کنم در مورد آن در این شرایط: ما می خواهید به عقب بر گردیم به حالت عادی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. ما نمی خواهیم این طولانی نفوذ در زندگی ما و سریعترین راه برای بازگشت به حالت عادی است که به آمار این سخت است. این چیزی است که ما انجام می دهند.”

کسب و کار نیست پس Inslee را سفارش

رولاند شد نه تنها در باز ماندن برای کسب و کار در نقض Inslee باشد. در حالی که بسیاری از کسب و کار بسته اند درهای خود را برای آینده قابل پیش بینی اینکه آیا با muddiness از سفارش و یا تلاش برای زیر رادار پرواز و حفظ درآمد در آینده برخی از آنها همچنان باز است.

پس از Inslee را سفارش اولیه اعلام شد در ماه مارس مقامات دولتی راه اندازی یک فرم آنلاین که در آن کسب و کار مشکوک به نقض نظم می تواند گزارش و گزارش ها آمده اند ریختن از طریق این پورتال است.

مایک Faulk سخنگوی Inslee دفتر هفته گذشته گفت که دولت دریافت حدود 1,000 خام و بی اساس گزارش یک روز از طریق وب سایت. Faulk گفت: مقامات دولتی باید معمولا دریافت اتهامات غیر ضروری سایت های ساخت و ساز و محوطه سازی کسب و کار ادامه عملیات در نقض نظم.

در حال حاضر فعالیت های ساخت و ساز تا حد زیادی در نظر گرفته شود غیر ضروری است. Faulk اشاره کرد که یک گروه کاری از صنعت کارگر و بهداشت عمومی نمایندگان هم قرار گرفته است به طور منظم ملاقات به توصیه Inslee در این صنعت وضعیت “به دنبال در راه به طور بالقوه پروژه های متن باز به بالا,” او گفت:.

Coronavirus: سفر خانواده می شود دست اول مشاهده متحده واکنش

کسی که پاسخ تلفن در یک ستاره ناخن محل در پورت اورچارد گفت: Kitsap Sun خبرنگار هفته گذشته که در سالن باز شد برای کسب و کار. در روز سه شنبه, یک, Kitsap Sun خبرنگار مشاهده کسب و کار هنوز هم در عمل.

“تعطیل برای دو هفته” فرد گفت: شناسایی خود را. “در حال حاضر من مجبور به پرداخت صورتحساب پس از بازگشت به کار. من یک مقدار زیادی از چیزهایی برای پرداخت” آنها گفت: قبل از حلق آویز کردن تماس.

فقط در سراسر Sedgwick, جاده, Exotic Nails & Spa به حال خود نشانه باز روشن در شب سه شنبه. سالن نمی تواند نظر رسیده روز چهارشنبه.

هر دو ناخن سالن قرار دارد در مجاورت مو کسب و کار است که بسته شد به دلیل فرماندار سفارش علائم در آن کسب و کار اشاره کرد.

برمرتون شهردار گرگ ویلر گفت: گزارش های او را شنیده غیر ضروری در کسب و کار باقی مانده باز باید آهسته و در حالی که او شنیده ام برخی از باز ماندن او را تحسین اکثریت جامعه برای پاسخ خود را.

“من می خواهم به ستایش ما شهروندان و کسب و کار به صورت پله تا آنهایی که از حق دور آغاز شده و آنهایی که در حال پیوستن به” او گفت:. “من از دیدن بیشتر و بیشتر از آن از من از دیدن مردمی که نیست مطابق.”

گزاره دشوار

خاموش کردن سفارشات در واشنگتن و در سراسر کشور ارائه کسب و کار یک گزاره دشوار دست و پنجه نرم با, به خصوص برای کسب و کار با کمی پول در بانک.

داده ها نشان می دهد که آن را بسیار غیر معمول برای پولدار شدن از یک کسب و کار کوچک و کسانی که عمل کسانی که کسب و کار به طور معمول در خیلی بهتر مالی شکل از متوسط آمریکایی گفت: یعقوب Vigdor یک دانشگاه استاد که مورد مطالعه کسب و کار در سراسر کشور به عنوان بخشی از دانشگاه حداقل دستمزد مطالعه است.

“اگر شما یک کسب و کار و به هر دلیلی شما را تعطیل کرده اند شما نمی توانید خدمات به مشتریان زمانی که جریان نقدی درایوهای شما را به مشکلات اجرا به سرعت با نگه داشتن هزینه های,” او گفت:. “اگر یک کسب و کار نمی باشد و بسیاری از پس انداز و بسیاری از کسب و کارهای کوچک نمی, آنها کشف این منابع خرد شدن سریع است.”

“اگر این است که شما تنها منبع درآمد هنگامی که کسب و کار در حال رفتن به نگه داشتن ستون صورتحساب آیا شما باز است یا نه” او افزود: “شما رو سلامت عمومی در نظر گرفتن اما شما همچنین باید به نگرانی در مورد تغذیه خانواده خود را. آن قرار می دهد افرادی که در یک موقعیت بسیار دشوار در حال حاضر که در آن اگر آنها می خواهند به دنبال فرماندار سفارش آنها واقعا شروع به نگرانی در مورد که در آن خانواده خود را در وعده غذایی بعدی می آید.”

شکایت باید آب گرفتگی در

شکایت آمده است که به پورتال در حال تقسیم شده به سازمان های دولتی که سازمان تنظیم مقررات بیش از کسانی که کسب و کار, گفت, Faulk, سخنگوی Inslee دفتر اشاره کرد که بیش از نیمی از آنها فرستاده شده اند به چهار دفاتر: دولت در بخش, صدور مجوز, وزارت بهداشت, کار و صنایع و مشروب و حشیش هیئت مدیره.

Faulk گفت: دولت اولویت در این نقطه است که برای تماس با کسب و کار با این امید که از آوردن آنها به انطباق داوطلبانه.

“ما می خواهیم برای اتصال به طور مستقیم با مردم برای پیدا کردن آنچه در رفتن, پیدا کردن اینکه آیا یا نه مردم باید آموزش و پرورش را تشویق به رعایت داوطلبانه” او گفت: هفته گذشته است. “به دانش من که هنوز هم که در آن ما در. من آگاه هستم از هر گونه مستقیم نظارتی اجرای در برابر کسب و کار. در حال حاضر هر کسی که مصمم است نه در انطباق آن باقی مانده است یک اولویت برای آموزش آنها به طور داوطلبانه از آنها پیروی کنید.”

Coronavirus: موری ‘عمیقا نگران” توسط پنتاگون پنهان کاری بیش از نظامی, موارد

اگر یک کسب و کار نمی آید به رعایت آن ممکن است دولت می تواند لغو مجوزهای لازم از آن نیاز به کار Faulk گفت.

“ما واقعا نمی خواهید برای دریافت وجود دارد,” او گفت:. “ما واقعا می خواهید به درک که این 100 سال سیل از انواع در از نظر بهداشت عمومی بحران. انجام این verifiably کاهش عفونت و مرگ و میر که تیک تاک به سرعت به سرعت و فاجعه قبل از ما اجرا این مراحل است.”

Faulk گفت: اجرای گردهمایی افراد در سمت چپ به اجرای قانون محلی است.

خرده فروشان باز باقی می ماند

تجاری و خرده فروشی کسب و کار می تواند باز باقی می ماند به عنوان ضروری کسب و کار تحت Inslee منظور اگر عرضه آنها ضروری بخش ها از جمله سخت افزار و صفحه اصلی بهبود (persian) فروشگاه خودرو تامین و تعمیر مغازه ها و فروشگاه های راحتی. راهنمایی در نظم اشاره می کند که کسب و کار خرده فروشی است که در بخش, ضروری, است, در مجموع, ضروری, معنی به عنوان مثال که شما هنوز هم می توانید خرید لباس محلی خود Fred Meyer یا خارج شده است که ارائه مواد غذایی و پوشاک, اما نه در فرد در مرکز شهر بوتیک فروشگاه.

Faulk گفت: یکی از اهداف منظور شده بود به انجام هر کاری است که کاهش عمومی دسترسی به مواد غذایی است.

“همین دلیل است که برخی از مکان های که باز هستند که در آن مواد غذایی ممکن است حتی توسط خود سرویس اولیه اما از آنجا که آن را در دسترس وجود دارد, آنها مجاز به باز بماند” او گفت:.

در میان برخی از شلوغ ترین کسب و کار هنوز هم باز در Kitsap آن فروشگاه های بهبود خانه مثل لاو و Home Depot مکان. سخت افزار و صفحه اصلی بهبود (persian) فروشگاه های تعیین شده به عنوان “ضروری” تحت Inslee باشد.

یک کارمند در پورت اورچارد لاو گفت که در حالی که او قدردانی برخی از اقدامات این شرکت گرفته شده برای پاسخ به شیوع کروناویروس مثل موقت افزایش می دهد برای کارکنان او احساس کرد که این شرکت می تواند بیشتر انجام دهید. کارمند اشاره کرد که این شرکت نقل مکان کرد پیش با یک “بهار فروش جمعه سیاه” که در یک آخر هفته های اخیر “ضعف” خود را در فروشگاه مرکز باغ و درو “هزاران نفر” از مردم به فروشگاه.

“است که لاله و مالچ ضروری مورد؟” “من فکر نمی کنم.”

این Kitsap Sun is not نامگذاری کارمند زیرا او می ترسید قصاص برای صحبت های عمومی.

یک درخواست برای نظر از لاو برای این داستان بود و نه بازگشت.

به طور کلی, Faulk اذعان کرد که دولت سیستم نیست ادم “در بخشی از آنجا که ما در یک کشور آزاد زندگی” اما اشاره کرد که “ما در حال گرفتن بهترین رویکرد ممکن است به کاهش بیشترین تعداد تعاملات است.”

Kitsap Sun خبرنگار جف گراهام کمک گزارش به این داستان.

ناتان Pilling یک خبرنگار پوشش باین بریدج ایسلند, North Kitsap و واشنگتن کشتی برای Kitsap Sun. او را می توان در 360-792-5242, nathan.pilling@kitsapsun.com و یا در توییتر @KSNatePilling.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو