متهم به قتل دوست پسر خود زن و پنجه نرم می کند به کمتر جرم

اندرو Binion Kitsap Sunمنتشر شده 1:27 PM EDT Jul 26, 2020یک زن متهم به قتل برای سلاح سرد دوست پسر او را به مرگ

توسط ABESTANEWS در 5 مرداد 1399

یک زن متهم به قتل برای سلاح سرد دوست پسر او را به مرگ در فوریه 2019 کولاک و سپس تلاش برای سرپوش گذاشتن بر صحنه گناه التماس کرد هفته گذشته به کاهش هزینه پس از آماده شدن به استدلال می کنند در دادگاه او عمل کرده در دفاع از خود.

Brandie ایلین ویلیامز, 51, انتظار می رود که محکوم 24 آگوست به 10 سال زندان. ویلیامز در اصل به اتهام قتل درجه دوم برای مرگ دیوید جوزف Krazel, 59, اما التماس گناه جولای 15 به تعداد درجه دوم قتل نفس.

در علاوه بر این به این استدلال که ویلیامز عمل کرده در دفاع از خود وکیل مدافع با اشاره به آنچه که آنها را دیدم به عنوان خطاهای بحرانی توسط مقامات از جمله پزشکی قانونی شهرستان را عدم صرفه جویی اشعه ایکس گرفته شده در Krazel را کالبد شکافی. دفتر سرزنش کامپیوتر خطا.

معاون دادستان تیم لوئیس گفت: این قطعنامه به شرایط دشوار اما معقول. او گفت: ویلیامز مایل بود به اعدام محکوم شد کمی کمتر زمان زندان برای شفاعت گناه به قتل نفس از او می خواهم که به احتمال زیاد رو اگر محکوم به قتل است.

بیشتر Krazel یک 2010 جنایت محکومیت خشونت حمله که در آن وی متهم به خفه کردن دوست دختر خود را و تهدید به کشتن او.

"این یک نگرانی برای دولت" لوئیس گفت. "ما نگران بودند متهم به حال برخی از شواهد به قرار دادن به جلو به حمایت از نظریه خود را."

برمرتون افسران پلیس در بر داشت Krazel بدن مــن. 10, 2019 در تریلر او با ویلیامز در دلیجان موبایل و RV پارک 6116 Kitsap راه است. ویلیامز تا به حال به نام 911 می گویند او از خواب بیدار شد برای پیدا کردن او سرد به لمس و اشاره او به "مشکلات قلبی" با توجه به اسناد دادگاه.

زمانی که ماموران برای پیدا کردن Krazel مرده آنها متوجه زخم روی بدن او از جمله خونین زخم روی سینه اش بود که پانسمان. که زخم داشت باعث Krazel مرگ است.

ویلیامز گفت: کارآگاهان این دو تا به حال شده است نوشیدن و بازی کارت بازی شب قبل از و رو به "tiff" اما سوابق دادگاه نمی گویم ویلیامز بستری برای دفاع از خودش از یک حمله.

کارآگاهان مصاحبه همسایه که گفت: ویلیامز به آنها گفت Krazel تا به حال پایدار کاهش در حالی که دوش گرفتن و یکی از همسایه ها گفت که به اعتقاد او او شنیده ویلیامز فریاد در Krazel در حدود 1 ساعت بیشتر محققان در این تریلر در بر داشت خون همراه با آنچه به نظر می رسد و شواهد از تلاش برای پاک کردن صحنه است. یک آشپزخانه چاقو است که محققان بر این باورند پنهان شده بود پیدا شد در یک گوشه. در نزدیکی دامپستر افسران یافت خونین ،

"این به نظر می رسد که هر دو از آنها را به نوشیدن مقدار زیادی از الکل آن شب" برمرتون کارآگاه پلیس مت Thuring گفت: Kitsap Sun در آن زمان است. "الکل و خشم من حدس می زنم خواهد بود انگیزه ما به دنبال در حال حاضر."

وجود سابقه خشونت خانگی بین دو محققان نوشت و ویلیامز دستگیر شده بود سال قبل برای بزه حمله به Krazel.

ویلیامز وکلای درخواست یک قاضی بازی شیر یا خط مورد در خارج از دادگاه با استناد به آنچه که آنها را دیدم به عنوان مشکلات متعدد با تحقیقات از جمله شکست, دفتر پزشکی قانونی برای حفظ اشعه x از Krazel را کالبد شکافی. بدن خود را در حال حاضر منتشر شده و سوزانده زمانی که خطا کشف شد, دادن ویلیامز وکلای هیچ شانسی برای انجام بررسی خود.

"موضع ما این بود که آره این صدمات اتفاق افتاده است اما آقای Krazel نمی میرند بلافاصله پس از آن گفت:" کسی استوکس یکی از ویلیامز وکلای مدافع. "او قادر به تمیز کردن خود را تا پانسمان خود را و سپس آنها را به رختخواب رفت."

استوکس افزود: "این جهت ما در نظر گرفته شده به در و به همین دلیل ما معتقد کالبد شکافی مهم بود."

پزشکی قانونی جف والیس گفت: دستگاه استفاده می شود برای صرفه جویی در x-ray, تصاویر, شد در حدود 10 سال و در عمل با استفاده از ویندوز 7. پس از خرابی دفتر تا به حال یک تکنسین از تولید کننده کونیکا آمد به دفتر و ناموفق سعی می کنید برای بازیابی تصاویر. دستگاه ریزآب.

"من به رسمیت شناخته شده حق دور ماشین بود از تاریخ است اما نه در زمان به عقب که" والیس گفت.

لوئیس دادستان اذعان کرد این مشکل بود که ویلیامز وکلای نیست قادر به دیدن است که شواهد هنگام آماده سازی خود را در مورد, اما او نمی آن را به عنوان در حال غرق شدن دولت را تلاش برای تضمین قتل اعتقاد.

"این سن دوراهی وجود دارد که تمایز بین آنچه من می دانم و آنچه که من می تواند ثابت کند" لوئیس اضافه کرد: وجود تنها یک نفر زنده می داند که آنچه اتفاق افتاده است در تریلر. "من باور دارم دیوید Krazel قربانی شد بنابراین موافقت خود را برای کاهش شارژ نمی شد تصمیم گیری آسان به را است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن