یک سه گانه برای بار ترور

جهان از قرنطینه متناقض است با ما فوری محیط های کوچکتر و بیشتر محدود حتی به عنوان بزرگ وجودی مسائل مربوط به رشد تا کنون بیشتر شوم. چه معنی آن را به زندگی به عشق به رویا در چنین شرایطی ؟

یک trifecta از نقش من به تماشای آنلاین اخیرا همه با شیکاگو و ریشه های ثبت شده از زمان قبل از Covid-19 آدرس این سوالات در dramaturgically واگرا اما قانع کننده راه. در مجموع آنها احتمالا تحت تاثیر قرار من بیشتر از هر یک از دیگر جریان کار من تا کنون دیده ام در قرنطینه حتی اگر آنها نمی, به رخ کشیدن و صاف کردن کیفیت ضبط می گویند تئاتر ملی.

نوین نوسازی ویلیام بلیکو جولیا کودک ممکن است به نظر می رسد بسیار رایج است. اما رایگان تئاتر خیابانی‘s هنوز/در اینجا, فاجعه بار تئاتر از هوستون وجود دارد شادی که صبح (نوشته شده توسط شیکاگو نمایشنامه و تئاتر Oobleck مؤسسین Mickle ماهر) و جدول زمانی تئاتر‘s به کارشناسی کارشناسی ارشد هنر از همه ایجاد یک مکالمه جالب در داخل سر من—که جایی است که من بیش از حد بسیاری از ما هستم به طور کامل صرف زمان بیش از حد به تازگی.

هنوز هم/در اینجا‘s زیرنویس—اعلامیه برای شادی و بقا—فراهم می کند نقشه راه برای این 2019 نمایش, فیلم برداری در مرداد ماه سال گذشته و به صورت رایگان در دسترس از طریق Vimeo. ایجاد شده توسط این گروه و کارگردان رایگان خیابان مدیر هنری Coya بازنشان می دهد یک سری از عکس های شرح داری همیشه سبز بالا بردن سوال در مورد نحوه تفکیک و تبعیض شکل شیکاگو ،

فقط دیدن یک جمعیت از مردم جمع آوری و در یک روز آفتابی در غرب شهر والش پارک به اندازه کافی باعث نوستالژی در زمان بیماری همه گیر. اما همچنین نشان می دهد آغاز می شود با این بازیگران به آتش سریع مختصر و مفید “همه چیز ما به یاد داشته باشید که ما در مورد شیکاگو است.” این لیست شامل, در بیرون, پارک آب Chinatown غلتکی اسکیت در جنوب سمت SummerDance در میشیگان و Balbo بوی شکلات مرکز شهر و موسیقی است. موسیقی در همه جا

باز vignette این قضیه این است که ما در حال شنیدن “نهایی سیاهههای مربوط” از یک شهر در آستانه آخرالزمان. اما برای بسیاری از آن ساعت-به علاوه در حال اجرا زمان هنوز/در اینجابه عنوان نام نشان می دهد, در حال حاضر, حتی به عنوان نیروهای gentrification فشار این گروه در اطراف.

به معنای واقعی کلمه. در یکی از جذاب ترین بخش های این گروه enacts بازی صندلی موسیقی با استفاده از مجموعه ای از جعبه شیر به نمایندگی از سرمایه گذاری عمومی است. به عنوان جدید “پیشرفت” می رسند—یک مدرسه است که در واقع یک پلیس آکادمی “مقرون به صرفه” مسکن است که هر چیزی اما—این جعبه ناپدید می شوند توسط یکی از افراد باقی مانده در سمت چپ سعی کنید به شکل از چگونه به همه جا به فضایی که در سمت چپ است.

اما به نوعی این نشان می دهد از قبل از COVID روز به من رسید که حتی یک پر جنب و جوش تر و حیاتی تماس به عمل در حال حاضر. می تواند این بیماری همه گیر به ما کمک کند شروع به آدرس های تاریخی نابرابری در شیکاگو و فراتر از آن در بهداشت و درمان ، مسکن ، آموزش و پرورش و عدالت کیفری? “ترس gentrification به نظر می رسد. مرگ چیزی است که حک به نظر می رسد مانند” یک گروه عضو به ما می گوید. با هر دو نرخ مرگ و میر از coronavirus و تلاش برای نقض اجتماعی فاصله محدودیت هدف قرار دادن جوامع از رنگ سخت تر از درجه اول سفید محله که مشاهده سابقه خط بین epigram و نوشته حتی به عنوان نشان می دهد (بر اساس مصاحبه با 400 ساکنان از سراسر شهرستان) سابقه خط بین مستند تئاتر و agitprop با warmhearted دوز حکایت شخصی در پرتاب.

من تو را دیدم ماهر, بازی چهار بار جداگانه در سه محصولات مختلف با تئاتر Oobleck آغاز با آن برای اولین بار تولید در سال 2011 در حال حاضر رفته نمای تئاتر شهر است. بنابراین آن را بی خطر می گویند این یکی از قطعه های مورد علاقه من به ظهور از شیکاگو در ده سال گذشته. یکی از upsides بودن قرنطینه و تماشای جریان تولیدات این است که من می توانید با گرفتن کار از سراسر کشور و جهان است و آن را لذت بخش را به دوباره ماهر قطعه در دسترس رایگان از طریق فاجعه بار کانال یوتیوب در دست یک شرکت کاملا ناشناخته به من.

به عنوان شده است در مورد ماهر کار در حال حاضر برای چندین سال از طریق چنین نشان می دهد که کوهان دار تغییرات و به Strangerer, وجود دارد این است که یک شادی که صبح با استفاده از یک استریل نهادی زمینه محیط زیست (و یک اختصاص داده شده به دقت ساختار گفتمان عمومی) به عنوان یک راه برای منفجر شدن آن محیط و در معرض فاسد پرتوهای نگه داشتن آن تا.

دو دانشگاهیان و دیرین عاشقان برنارد و الن در حال ارائه در هم تنیده در سخنرانی ویلیام بلیک آهنگ معصومیت و تجربه پس از داشتن شده است در flagrante بر روی چمن خود را کوچک پوسیدگی کالج هنرهای لیبرال. سخنرانی خود هستند و قرار است به شکل عذرخواهی برای داشتن رابطه جنسی در ملاء عام, در سفارشات از دین. اما اگر برنارد غرق در میانسالی پس فروزش (“من خوشحال هستم” او burbles به نقل از بلیک “نوزاد شادی”) و تازه از یک شب در جنگل است که بیش از تمایل به دلجویی از قدرت که می شود همه چیز به حالت عادی الن نیست.

ما به زودی یاد بگیرند که او در حال مرگ از یک تومور شکمی که باعث می شود او را انتخاب شعر برای روز “بیمار رز” حتی بیشتر achingly جالب. و البته حتی بیشتر از یک gutpunch برای ما در حال حاضر به عنوان ما سعی در پنهان کردن از حدت. “نامرئی کرم است که در پرواز در شب” در واقع. و در حالی که خود را escapade در چهار تا reinvigorated برنارد الن فکر می کند که متعاقب آن تحقیر عمومی در نهایت کشته عشق او را برای او.

فاجعه بار تولید ثبت شده در ماه مه 2013 و کارگردان Jason Nodler, علائم اولین بار من دیده ام هر Oobleck نشان می دهد انجام شده توسط گروه های مختلف. من احساس می کنم در بسیاری جهات به عنوان اگر من رشد کرده ام در کنار این شرکت است. اولین Oobleck نشان می دهد من تا به حال دیدم در زمستان 1988—جفری Dorchen‘s آهسته و دردناک, مرگ, Sam Shepard, نوشته شده قبل از هر یک از ما تا به حال تصوری که آمریکا نمایشنامه نویس و شاعر از فاجعه خانوادگی در دشت را در واقع باید یک مرگ تدریجی از ALS در سال 2017. من سوگواری با آنها در سال گذشته به عنوان Oobleck عضو موسس و دوست قدیمی من دنی تامپسون تسلیم به یک اختلال ژنتیکی نادر. اگر من هر گونه معیار برای آنچه که واقعا اصلی dramaturgy به نظر می رسد مانند آن آغاز شد و با Oobleck mash-up از بالا و lowbrow سیاسی و شخصی حماسی و مسخره است.

شادینوشته شده در قافیه منظوم به وجود آمد از آنچه ماهر در توصیف اخیر یوتیوب بحث با فاجعه بار به عنوان “تمایل واقعی به نوشتن چیزی با بیشتر طنز و بیشتر در آن است.” و این خنده دار است—حداقل به عنوان خنده دار به عنوان هر چیزی در مورد مرگ و عشق و تلاش برای پیدا کردن اتاق برای یکی از آخرین شانس صادق خود وحی می شود. به عبارت دیگر این howlingly, طرز وحشیانه ای خنده دار. و همچنین تلخ و شیرین و حکیم است. امی بروس و تروی Schulze به عنوان الن و برنارد خارج کردن تمام تفاوت های ظریف از نوستالژی خشم و در نهایت از جان گذشته نیاز به اتصال رانندگی عاشقان خیره پایین دوقلو وجودی وحشت از بیکاری و مرگ است. که به عنوان relatable مجموعه ای از شرایط که ما همیشه پیدا کردن این روز است.

“قلب نمی توانم بگویم چه چیزی در خود را در حال حاضر زمانی که dizzied خود آینده” الن می گوید در اواخر بازی. ماندن ما در گیر ما در حال حاضر dizzied و وحشت زده با آینده این ایده که شاید نجات نهفته در انتخاب شادی بیش از ترس لحظه به لحظه و به عنوان بهترین که ما می توانیم هرگز احساس نجیب تر.

جدول زمانی را به استاد هنردر حال حاضر در دسترس در یک ticketed اساس پرداخت برای مشاهده از راه دور از طریق ژوئن 7, همچنین جشن عشق یک زن و شوهر از یک سن خاص. در اینجا آن را Julia و پل کودک به عنوان دیده می شود از طریق چشم از نویسنده ویلیام براونکه همچنین هدایت و داگ Frewو endearingly مندرج توسط کارن Janes Woditsch و کریگ Spidle. در اصل تولید شده در جدول زمانی را در فضای خانه در Lakeview ده سال پیش این ضبط از encore ارائه شده در پاییز 2013 در تاتر برادوی. من تو را دیدم اولین تفرج اما نه این احیای. اما به چشم من این proscenium مرحله بندی دست کمی از مراسم تحلیف تولید صمیمیت در ترجمه و با نسخه اصلی بازیگران همه در هیئت مدیره آن را یک جشن.

Woditsch را Julia است در ابتدا یک ماهی بی دست و پا-خارج-از-آب در پاریس که در آن Spidle را پل مستقر شده است, حسن نیت ارائه میدهد از ایالات متحده, آژانس اطلاعات را به بهترین از فرهنگ آمریکایی پس از جنگ به اروپا است. اگر شما را دیده ام Julie & Julia, داستان آشنا خواهد بود هر چند Woditsch مثل مریل استریپ است که بیش از حد با استعداد یک بازیگر به افراط در صرف تقلید از کودک معروف flutey صدای. اما بازی احساس تند و تلخ در حال حاضر به دلایل مختلف و نه فقط به خاطر اینکه برخی از ما (هر چند نه من متاسفانه) با استفاده از زمان در خانه به گوشت گاو تا خود ما مهارت های آشپزی و یا تعجب که چگونه به اختراع دوباره خودمان را در دنیای جدید عجیب و غریب.

پل به خصوص hounded توسط McCarthyites در وزارت امور خارجه که در حال خم در خرناس کردن merest بوی کمونیسم و Spidle این لایه را به عنوان یک مرد به طور فزاینده ای نا امید شده توسط تضاد بین خود را بالا فکر آرمان و کسل کننده هوش (اگر نه آشکار مخرب) محدودیت های اعمال شده توسط بوروکرات احساس می کند در بینی; آن هم زوج خوبی با الن و برنارد دین معضل در شادی. و مانند بلیک دانشمندان و پل نیز نجات پیدا کنید در عشق خود را برای یکدیگر و لذت های دیگر از ذهن و کام.

“در اینجا به تسلط بر هنر زندگی خود را به کمال و با بهره گیری از هر لعنت دقیقه از آن” Spidle را پل پیشنهاد نزدیکی پایان دلربا جدول زمانی تولید. من گریه نکن اولین بار من شنیده ام که خط روی صحنه. اما در لپ تاپ من در خانه اشک بر خاست به چشم من. v

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im