فشار برای گزینه های بیشتر

برای بزرگنمایی کلیک کنید تولد و پس از زايمان doula Cassie Calderone کمک می کند تا یک مشتری خصوصی از طریق ن

توسط ABESTANEWS در 11 اردیبهشت 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Birth and postpartum doula Cassie Calderone helps a private client through labor at West Suburban Medical Center on March 27. - MALINDA NICHOLSON
  • تولد و پس از زايمان doula Cassie Calderone کمک می کند تا یک مشتری خصوصی از طریق نیروی کار در غرب حومه مرکز پزشکی در 27 مارس ،
  • Malinda نیکلسون

تولد و پس از زايمان doula Cassie Calderone بازگشت به کار از خود مرخصی زایمان در اواخر ماه مارس فقط یک هفته پس از این شهر پناهگاه در محل سفارش به اثر رفت. او اولین تولد یک القای برنامه ریزی در پیشبرد و نوزاد سالم متولد شد و پدر و مادر خوشحال در غرب حومه مرکز پزشکی در اوک پارک فقط در خارج از محدوده شهر در 27 مارس ، اما به دلیل احتیاطی با توجه به COVID-19 این تولد نگاه متفاوت نسبت به هر گونه دیگر در Calderone چهار سال از عمل. Calderone که یک کودک پیش دبستانی مبتلا به آسم و سه ماهه خود به قرنطینه برای دو هفته قبل و پس از تولد برای مشتریان خود و خانواده اش را به ایمنی. و او گفت: پس از مشتری 24 ساعته کار او آموخته است که بیمارستان بود فقط اجرا یک سیاست جدید جلوگیری از بازدید کنندگان که در سمت چپ کار و تحویل واحد از بازگشت.

خوشبختانه برای زن و شوهر Calderone نمی نیاز به بازگشت و نه پدر و مادر تا به حال دلیلی برای ترک این واحد قبل از آنها بودند مرخص: این اولین فرزند خود را به طوری که آنها تا به حال هیچ بچه های بزرگتر را انتخاب کنید تا از همسایه ها و یا پدربزرگ و مادربزرگ. اما در موارد دیگر در زایمان بیمارستان ها در سراسر شهر به تازگی برقرار و گاهی نامنظم اجرا بازدید کننده سیاست های معرفی شده در تلاش برای کند کردن روند گسترش این رمان coronavirus—نگه داشته اند doulas از تحویل اتاق و یا حتی حذف آنها را در وسط یک کار گیری فرایند آوردن زندگی به جهان کمی بیشتر پر.

"[دیگر تولد کارگران] بودند گفت: "من رفتم به Prentice [نورث وسترن پزشکی بیمارستان زنان] و من اجازه داده شد اما در حالی که من در آنجا از من خواسته شد به ترک,'" گفت: Calderone که با این نسخهها کار به بخش خصوصی و همچنین از طریق یک جامعه doula برنامه در حمایت ایلینوی ماسونی مرکز پزشکی. "اطلاعات در حال تغییر بود توسط دقیقه است."

در پاسخ به COVID-19 شیوع بیمارستان به تصویب رسید موقت بدون بازدید کننده سیاست های مطابق با CDC و ایلینوی وزارت بهداشت دستورالعمل اعطای استثنا برای بیماران خود را در کار و تحویل واحدهای, در میان دیگران. اما نه همه بیمارستان ها در توافق بر سر این پرسش که چگونه بسیاری از بازدید کنندگان اجازه می دهد تا تولد پدر و مادر است.

غرب حومه محبوب زایمان در بیمارستان است و فقط یکی از تعداد انگشت شماری از بیمارستان های منطقه است که در ادامه به اجازه پدر و مادر به کار با یک شریک و یک doula پس از هر دو نمایش شده اند برای قرار گرفتن در معرض COVID-19 (در غرب حومه این به معنی تضمین بازدید کننده ندارد و یک سرفه یا تنگی نفس هر چند بیمارستان های دیگر نیز ممکن است بخواهید در مورد سفر اخیر و تماس با افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19); دیگران شامل مدافع سیستم بیمارستان ها و راش. در نزدیکی Berwyn این PCC خانواده تولد مرکز اجازه می دهد تا هر تولد پدر و مادر سه بازدیدکنندگان: یک شریک دیگر اعضای خانواده و doula. کون بزرگ سلامت سنت جوزف اجازه نمی دهد doula, در علاوه بر این به یک بازدید کننده بر خلاف سایر کون بزرگ بیمارستان های شهرستان. (بیمارستان تایید این Birthguide شیکاگو که حفظ روزانه یک لیست به روز شده از زایمان بیمارستان بازدید کننده سیاست.) اما سهم شیر از بیمارستان ها از جمله UChicago, Prentice و کوه سینا را اتخاذ کرده اند و سخت در یک بازدید کننده سیاست برای کار و تحویل واحدهای شمارش doulas به عنوان "بازدید کننده" به جای یک بخش ضروری از زایمان تیم. اما هنوز هم وجود دارد برخی از تناقض در بیمارستان چگونه تفسیر خود را از سیاست های موقت.

"زنجیره ای از ارتباطات در یک بیماری همه گیر بزرگ نیست" گفت: Qiddist Ashé تولد و پس از زايمان doula. در مارس 27, Ashé همراه مشتری در کار به دانشگاه شیکاگو, خانواده, تولد, مرکز, که در آن او گفت که او تا به حال شده است مطمئن باشید با یک عضو هیات که او می تواند وارد در علاوه بر این به مشتری خود شریک. اما زمانی که او وارد این فرد با او صحبت کرده بود در تماس است و او مجاز است. برای اولین بار در چندین سال به عنوان یک doula او کمک مشتری خود را از طریق نیروی کار تقریبا. یک سخنگوی UChicago پزشکی گفت: در یک e-mail بیانیه ای که تولد مرکز در حال حاضر اجازه نمی دهد doulas وارد بیمارستان است اما کار به منظور تسهیل مجازی doula پشتیبانی می کند.

"به عنوان doulas ما برای آماده ناشناخته و کمک به افراد دیگر برای آماده ناشناخته" Calderone گفت. "[در] یک بیماری همه گیر ما چگونه می خواهیم به دانستن ؟ چه کسی می دانید؟"

تولد عدالت طرفداران نگران است که یک بازدید کننده سیاست های اتخاذ شده توسط بسیاری از بیمارستان ها آن را سخت تر برای آنها را به مبارزه در برابر موجود نژادی و نابرابری در سلامت مادران مراقبت. نیاز به انتخاب بین یک شریک و یک عضو از تولد خود را در حمایت از تیم می تواند باعث "استرس عاطفی و احتمالا کاهش آسایش فیزیکی و تمام عواقب ناشی از نداشتن doula" گفت: آنیا Tanyavutti مدیر اجرایی شیکاگو داوطلب Doulas (CVD) غیر انتفاعی تولد عدالت سازمان فراهم می کند که رایگان doula مراقبت از مشتریان خود را که اکثر آنان افراد از رنگ.

Doulas مطالعات نشان می دهد کمک به بهبود سلامت برای پدر و مادر و بچه ها. Doula- حضور کارگر در حال کوتاه تر و کمتر احتمال دارد به ترک مادر با "احساسات منفی" و همچنین 39 درصد کمتر احتمال دارد به نتیجه در یک C-بخش. به طور منظم دوران بارداری doula جلسات در خطر پدر و مادر چهار برابر کمتر احتمال دارد به زایمان زودرس. در یک بیمارستان تنظیم doulas می تواند در خدمت به عنوان طرفداران مطمئن شوید که همه تولد افراد—به خصوص مشتریان از رنگ و پزشکی بیماران که تحقیقات نشان می دهد در معرض خطر بیشتری برای عوارض—صدای آنها را شنیده و تولد طرح مورد احترام است.

در حالی که کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان به رسمیت می شناسد مزایای قابل توجهی از doula-کمک به تولد آن است و نه صدور بیانیه ای در موضوع محدود بازدید کننده سیاست در طول COVID-19: آن توصیه می شود که بیماران خود را بپرسید دهندگان در مورد سیاست های خاص برای doulas. انجمن زنان سلامت زنان و نوزادان و پرستاران از سوی دیگر بیرون آمد با یک بیانیه قوی از مخالفان: "AWHONN مخالف سیاست های بیمارستان است که محدود کردن حضور doula در بستری تنظیم طول یک بیماری عفونی شکستن."

برای پدر و مادر از رنگ و به خصوص پدر و مادر سیاه در شیکاگو—که با توجه به چندین دهه سیاست های نژادپرستانه و مراقبت های بهداشتی بی عدالتی صورت بسیار بالاتر خطرات ناشی از سفید پدر و مادر در حال توسعه شرایط و یا در حال مرگ در طول بارداری و یا دوره پس از زايمان—چشم انداز زایمان در یک بیمارستان تبدیل شده است و حتی بیشتر پر به اوج COVID-19 مورد روش و تخت بیمارستان را پر کنید تا با افرادی که در حال مبارزه برای آب و هوا عفونت تنفسی خود را.

"آنچه ما می بینیم برخی از واقعا غم انگیز و تاسف تشابه که واقعا نشان می دهد که سطح نژادپرستی تعبیه شده در موسسات پزشکی ما ما مسکن موسسات اقتصادی ما نهاد" گفت: Tanyavutti.

در ایلینوی, سیاه هستند شش برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از بارداری-بیماری مرتبط با بیش از زنان سفید—تقریبا دو برابر این نرخ در سراسر کشور. یک 2018 گزارش ایلینوی وزارت بهداشت متوجه شد که 72 درصد از همه بارداری های مربوط به مرگ و میر قابل پیشگیری بودند. در سال گذشته ایلینوی نماینده مریم گل دادند و قانون جدید از طریق ایجاد بیشتر حقوق قانونی برای تولد پدر و مادر و همچنین به عنوان یک نیروی کار به درک بهتر نرخ مرگ بالا برای مادران و نوزادان است.

بهداشت مادر بحران برای پدر و مادر سیاه مرکب است با این بیماری همه گیر است که همچنین به طور نامتناسبی مردم سیاه و سفید در شیکاگو که نشان دهنده تنها 29 درصد از جمعیت شهر است اما 70 درصد از COVID-19 کشته و 5 آوریل با توجه به WBEZ.

Ashé که آثار عمدتا با سیاه مردم و خانواده های آنها گفت که این همگرا بحران افزایش سطح استرس برای والدین رنگ که در حال آماده سازی برای زایمان طول بیماری همه گیر. "بسیاری از [مشتریان] احساس بیشتر احساس اضطراب در مورد ایمنی آنها و نوزادان خود را" Ashé گفت. "که اضطراب مرکب در بالا از نگرانی و معتبر ترس از نژاد پرستی . . . در سیستم پزشکی."

تمایل به امن تر و توانمند تولد تجربه در یک محیط بیمارستانی چیزی است که منجر به بسیاری از مشتریان خود را به دنبال او doula مراقبت در وهله اول, او گفت:. همراه با ارائه دیگر کار پشتیبانی Ashé کمک می کند تا به "حفاظت از فضا" برای مشتریان و مطمئن شوید که از نیازهای خود هستند شنیده و ملاقات کرد.

برخی از Ashé مشتریان ابراز علاقه در صفحه اصلی تولد به عنوان COVID-19 موارد همچنان به صعود. اما بر خلاف ویسکانسین, ایلینوی به رسمیت نمی شناسد و یا مطمئن شویم که خانه تولد و پس از چند وجود دارد گواهی ماماها که مایل به حضور در خانه تولد. بسیاری از این ماماها که آیا حضور در خانه تولد در حال حاضر تقریبا در ظرفیت. و از آنجا که شرکت های بیمه در ایالت ایلینوی را پوشش نمی تولد صفحه اصلی می توان آن را گران—در هر نقطه از 1500 دلار به $5,000. دیگران در حال امید بستن برای تولد یا تولد است که در یک تولد در صفحه اصلی پشتیبانی می کند به طور کامل توسط اعضای خانواده و تولد کارگران است.

Ashé افتخارات مشتریان خود را' تنظیمات و همچنان به حمایت از آنها را اگر آنها را انتخاب کنید به انجام زایمان در خانه و یا حتی تولد رایگان. (برخی از doulas نمی خواهد حضور رایگان تولد.) اما عمده ترین سازمانهای بهداشتی و درمانی از جمله کالج آمریکایی برای متخصصان زنان و زایمان توصیه می کنند که حامله مردم همچنان برای زایمان در بیمارستان. و برای اکثریت قریب به اتفاق مردم یک بیمارستان تولد تنها انتخاب است.

Tanyavutti و Ashé (که شیکاگو داوطلب Doulas عضو هیئت مدیره) در حال پیوستن به دیگر تولد کارگران در سراسر شهر در لابی فرماندار J. B. پریتزکر به انتشار یک بیانیه به صراحت تایید doulas به عنوان ضروری کارگران امیدوار است که بیمارستان ها را در نظر doulas به عنوان عضو جدایی ناپذیر از تولد تیم و نه به عنوان بازدید کنندگان است. آنها به استناد CDC-صادر بیمارستان بازدید کننده دستورالعمل که می گویند "امکانات می تواند در نظر گرفتن استثنا . . . هنگامی که یک بازدید کننده ضروری است برای بیمار احساسی خوب بودن و مراقبت است." قلبی-عروقی نیز کمک به گردش منابع و صحبت کردن امتیاز برای تماس با فرماندار و یک Change.org دادخواست آغاز شده توسط شیکاگو خانواده Doulas به همان پایان است.

ماه گذشته در پاسخ به میشیگان تولد کارگران لابی برای کار خود را به رسمیت شناخته شده به عنوان "ضروری" فرماندار میشیگان گرچن Whitmer منتشر شد بیانیه ای گفت که همه تولد افراد باید قادر به همراه یک doula و یک شریک. در علاوه بر این به کمک و حمایت پدر و مادر از رنگ از طریق به طور فزاینده ای پر تنش بیمارستان تجربه Tanyavutti گفت: حمایت از doulas کمک می کند تا در حال حاضر تاکید بیمارستان منابع است. "ما doulas کمک به کاهش مداخله پزشکی," او گفت:. "شما می خواهم فکر می کنم آنها می خواهند برای کاهش نیاز به مداخله پزشکی."

حتی اگر لابی گری می کند و در نهایت اجازه می دهد doulas به حضور برای تمام, تولد, doulas و سازمان هایی مانند CVD در حال آمدن به شرایط با این واقعیت است که COVID-19 و اجتماعی فاصله ممکن است طولانی مدت تاثیر تولد و کار.

این doulas من صحبت کرد به دنبال CDC توصیه و در برخی موارد مصرف اضافی احتیاطی برای حفظ خود و مشتریان خود را امن است. Calderone برنامه های خود به قرنطینه قبل و بعد از همه آینده تولد برای آینده قابل پیش بینی اگر آن را همیشه نمی شود بسیار آسان برای انجام. ماه مارس تولد یک برنامه ریزی القایی اما بچه ها همیشه نمی رسند در قاب زمان آنها انتظار می رود.

برای تولد او نمی تواند در فرد و برای دوران بارداری بازدیدکننده داشته است او را تعویض مجازی مراقبت—هر دو در ظرفیت خود را به عنوان یک خصوصی doula و به عنوان یک جامعه doula با خانواده سالم در برنامه در ایلینوی ماسونی که در آن او می بیند عمدتا کم درآمد باردار است. آن شده است آسان نیست. "من مشغول به کار فوق العاده سخت برای کمک به همه تنظیم," او گفت:. "من شخصا دوست دارم, 'من انجام به اندازه کافی است؟'"

این اونس پیشگیری از صندوق ایلینوی غیر انتفاعی است که به ترویج اوایل دوران کودکی توسعه در جوامع کم درآمد است مشاوره ده جامعه doula برنامه های این صندوق در شیکاگو—از جمله خانواده سالم در برنامه فقط برای دیدار با بیماران عملا و یا از طریق تلفن از جمله برای تولد. در حالی که مجازی مراقبت است که "کمتر از حد مطلوب" به ویژه به دلیل برخی از خانواده ها ممکن است فاقد این تکنولوژی سخنگوی کوری زالو گفت: آن را مطابق با مشاوره از مقامات بهداشت عمومی برای محدود کردن گسترش ویروس.

در حالی که CVD نیز ارائه مراقبت های دوران بارداری عملا این سازمان در حال کار بر روی یک مورد به مورد و بر اساس آن doulas و مشتریان به آنها کمک کند تصمیم گیری آگاهانه در مورد اینکه آیا فرد در تولد پشتیبانی و پس از زایمان مراقبت های امن است. فرد پس از زايمان مراقبت به ویژه مهم است برای برخی از خانواده ها Tanyavutti گفت. می توان آن را بسیار دشوار است به کار تغذیه با شیر مادر به خصوص اگر آن چیزی است که "عادی" به پدر و مادر و جامعه و یا خانواده بدون در اوایل شیردهی پشتیبانی می کند. "آنچه که ما می خواهم به سعی کنید برای جلوگیری از یک نسل آسیب پذیر تولد افراد و نوزادان کمتر دسترسی به شیر مادر و chestfeeding."

در زمانی که خانواده های کم درآمد در حال تجربه شدید درآمد بی ثباتی به دلیل خاموش شدن ناگهانی از محل کار ارائه امن در شخص شیردهی حمایت بسیار مهم Tanyavutti اضافه شده است. فرمول عمده هزینه, هزینه پدر و مادر به طور متوسط بین 1200 $و $1500 در سال اول زندگی یک کودک. و با وجود طولانی مدت فواید تغذیه با شیر مادر است که می تواند کمک به کاهش نابرابری در سلامت کودک و توسعه است.

برای دیگران مجازی پشتیبانی پس از زایمان ممکن است به اندازه کافی. این زن و شوهر که تولد Calderone با حضور در مارس مورد نیاز خود را به وجود دارد و در حال حاضر برای کار اما سپس OK با دریافت مجازی حمایت از او را پس از زايمان به عنوان آنها در قرنطینه با نوزاد. و پس از پناهگاه در محل سفارش اعلام شد, Calderone ساخته شده انتخاب شروع به دیدن خود پس از زايمان doula تقریبا بیش از حد. حتی از طریق FaceTime که قادر به صحبت کردن با او doula و داشتن او doula صحبت کردن با کودک پیش دبستانی خود را به طوری که او می تواند تمرکز بر مراقبت از نوزاد شده است مفید است.

در حالی که Ashé و Calderone هنوز هم مشتریان و در نتیجه درآمد—برای آینده قابل پیش بینی CVD تا به حال برای تنظیم خود را به صندوق جمع آوری استراتژی پس از به تعویق انداختن آن سالانه تابستان soirée بودجه که از آن پوشش بیشتر هزینه های سربار. در حال حاضر آن را راه اندازی یک بهار اهدای رانندگی و در حال برنامه ریزی برای درخواست حقوق و دستمزد حفاظت از بودجه را برای از دست وجوه. اما Tanyavutti صدا, خوش بینانه گفت: آنها بوده است "فروتن و لمس" با حمایت آنها را دریافت کرده ام در حال حاضر.

در یک خط از کار که به طور سنتی دست به تعویض مجازی نیست همیشه لجستیکی آسان است. در حالی که انتقال به FaceTime و زوم رفته بیشتر هموار برای Ashé او گفت: نه همیشه آسان به نمایش گذاشتن بیشتر جنبه های فیزیکی از بدو تولد آماده سازی است. "فقط روز دیگر من در تلاش بود برای نشان دادن تولد مواضع از طریق FaceTime," او گفت:. "بنابراین من در کف من کج دوربین پایین تظاهر به حامله فرد و حمایت از فرد در همان زمان." در تولد او کمک کرده است تقریبا هر چند او می گوید: پرستاران باید افزایش ارائه برای کمک به هماهنگ کردن و یا حمل کردن دستورالعمل. او ادامه داد. "امید من این است که در حرکت به سوی دیجیتال خدمات ما را از دست ندهید ما سنتی و آبا و اجدادی اشکال کار فرد به فرد. خیلی از مراقبت است که من را و این که بسیاری از مردم نمی تواند در پزشکی مدل شامل تماس فیزیکی."

به عنوان او به نظر می رسد نسبت به آینده او می گوید: او به فکر باردار و افرادی که زندانی هستند در وسط یک بحران بهداشت عمومی است که تبدیل زندان ها و زندان به بزرگترین COVID-19 نقاط شهر و کشور. CVD در ادامه به ارائه پشتیبانی به تشکلات مردم در لوگان مرکز تادیبی از یک زندان در 30 مایلی شمال Springfield, جایی که آنها اجرای یک همکار doula آموزش برنامه. در حالی که دو باردار مردم یکی از آنها قرار است در ماه مه منتشر شده است و در حال دریافت مجازی حمایت از CVD doulas این زندانی doulas در آموزش در lockdown; CVD است که به آنها اضافی ارتباطی اعتبارات به طوری که آنها می توانید اقامت در تماس با مربیان خود و عزیزان خود.

"این ترسناک و خسته کننده زمان تا ببینید که چگونه مردم آسیب پذیر در حال درمان در این لحظات" Tanyavutti گفت. "به همین دلیل کار ما بسیار حیاتی است چرا که از یک مشکل ما ایجاد کرده اید. ما در حال کاهش یک مشکل است که در این سیستم است."

Ashé می گوید او امیدوار است که Chicagoans خواهد شد الهام به مدافع و خواستار آزادی همه زندانی افراد به خصوص کسانی که باردار هستند و یا پدر و مادر در حالی که زندانی. در عین حال او همچنان به حمایت از doulas به عنوان بخش ضروری از پدر و مادر تولد تیم. و در میان همه گیر او پیدا کردن زمین در عمق و فداکاری از تولد کارگر جامعه در مراسم و انعطاف پذیری از زایمان بدن.

"انسان بوده است تولد برای یک زمان بسیار طولانی و رفته اند از طریق بسیاری در berzerk زمین," Ashé گفت. "نوزادان در آینده به جهان در حال حاضر در حال آمدن به جهان برای یک هدف خاص." vtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب