توجه داشته باشید در این هفته ویژه موضوع

اولین حافظه بازی بازی شامل کارت. در یک کابین در جنگل مادر بزرگ من دوروتی به من آموخت جنگ (ساده ترین و بی پایان بازی) و سپس جین کاریباژ و مهمتر از همه بازی یک نفره. چگونه وحشی من فکر کردم به عنوان یک دختر چهار ساله به یک بازی شما می توانید تمام توسط خودتان! من در آن زمان تنها فرزند و تنها دوست من بود گربه سیاه و سفید کوچک ابله. داشتن بازی به بازی به تنهایی و به طور ناگهانی باز کرد تا تمام جهان از سرگرمی است که پر از خالی زمانی که گربه من مریض و خسته از ما احزاب چای.

در طول هفته اول قرنطینه من خودم بازی بازی یک نفره و دوباره اتصالات استعاره برای هفته ها و ماه ها از زمان به تنهایی ما همه چیز در مورد برای تحمل و قدرت. اما پس از آن من آموخت یک دوست به بازی نوعی بازی. دوستان دیگر اضافه شده من در یک برنامه که در آن ما می تواند بازی کاریباژ در برابر هر یک از دیگر. پس از آن وجود دارد انفجار از راه دور Jackbox بازی ها, مجازی , سیاه چال و اژدها مبارزات زوم چیزهای بی اهمیت بازی ها به نظر می رسید بود من اجازه می دهد برای ارتباط با مردم بیشتر از من تا به حال قبل از.

برش های اخیر خواننده زوم نشست. قبل از وارد شدن به کسب و کار ما را بررسی کنید در هر یک از دیگر. چه هر کس شده است تا در این زمان? Taryn برای یک نمی تواند به توقف بازی Animal Crossing. نیکول کاهش یافته و عمیق به دنیای زندگی دوم (و او او را کشته سیمز , خانواده, خوب, ما فقط می گویند بیش از یک بار). سالم است در تلاش برای درک تصویری-بازی فرهنگ یک دوست جوان است که به اما راستش بیشتر علاقه مند به بازی های هیئت مدیره از 80s. کری است در نهایت گرفتن یک فرصت برای nerd با ذهن پشت Otherworld تئاتر. Leor است حفر به نوازندگان محلی که موسیقی متن بازی های ما بازی کند. زمانی که ما در حفظ و تعریف جدید “عادی” در تمام طول روز هر روز به نظر می رسد بازی در حال یکی از چیزهایی که همیشه با ما در ارتباط باشید.

همانطور که برای من در حالی که مادر بزرگ من دوروتی است که دیگر با ما, من فقط روز پیش تلاش مجازی بازی شب با خانواده من. هیچ Ma, شما باید برای انجام دیدار با گوگل برای اولین بار! بابا نگاهی به گوشی خود را, نوع پاسخ را بر روی تلفن خود را! Maddy شما یخ زده! Lil شما باید به تازه کردن! شاید من چوب به بازی یک نفره ، v

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net