14 شرق پردازد بیابان از انزوا

در مه 29, 11 DePaul دانش آموزان خواهد شد در حال حاضر یک سری از آنها نوشته شده و چند رسانه ای کار می کنند به عن

توسط ABESTANEWS در 7 خرداد 1399

در مه 29, 11 DePaul دانش آموزان خواهد شد در حال حاضر یک سری از آنها نوشته شده و چند رسانه ای کار می کنند به عنوان بخشی از 14 شرق's سوم سالانه زنده سرایی رویداد. 14 ایست مستقل آنلاین-فرم magazine کارکنان و اجرا توسط دانشگاه دانش آموزان است. به عنوان مورد با هر رویداد دیگر در شیکاگو برای آینده قابل پیش بینی این زندگی داستان سرایی رویداد را نمی توان "زندگی" در معنای سنتی کلمه; در ازای یک مرحله و مخاطبان این رویداد را ضبط و جریان بر روی مجله Facebook صفحه.

مجله سرمقاله تاکید بر چند رسانه ای و داده محور گزارش به خوبی گرا آن را برای سال جاری دیجیتال رویداد پلت فرم. آن موضوع "مبادرت به بیابان" که تصمیم گرفته شد در اواخر سال گذشته نیز گرفته شده و جدید, اهمیت نور از coronavirus و گسترده اجتماعی فاصله آن لازم است.

زمانی که کارکنان برای اولین بار شروع به بحث در مورد بیابان تم برای این سال زنده رویداد سردبير فضل Del Vecchio's ذهن بلافاصله رفت و به روابط.

"یادگیری در مورد روابط و یادگیری چگونه به برقراری ارتباط در یک رابطه با افراد دیگر چیزی است که ما در حال تلاش برای حرکت هر روز از زندگی ما," او گفت:. "این دشوار است اما همه ما آن را انجام دهد چرا که همه ما در روابط نوعی—و نه فقط روابط عاشقانه بلکه افلاطونی و خانوادگی. مرور روابط است نوع مانند مرور بیابان."

برای او زندگی می کنند داستان سرایی تسلیم Del Vecchio مصاحبه تیم کولاستادیار در DePaul دانشکده ارتباطات با مدرک دکترا در رابطه با ارتباطات است. او همچنین در فیلم برداری و مصاحبه با سه جفت های مختلف از مردم درخواست هر جفت همان مجموعه ای از سوالات حول مرور روابط و صمیمیت فیزیکی و در غیر این صورت.

"تجربه شخصی من به دست آورده و در دوستیابی و روابط و خود من شکر—واقعا—من nonromantic روابط [ساخته شده من فکر می کنم این می تواند چیزی است که می تواند جالب برای کشف" Del Vecchio گفت. "و هنگامی که من آن را آورده تا ما در شرق 14 جلسه هیات بسیاری از مردم مانند" بله ، روابط و عشق یک بیابان.'"

Del Vecchio شرکت کننده در زندگی داستان سرایی در سال گذشته در حالی که او مشغول به تحصیل بود در 14 شرق گزارش کلاس است که ارائه شده است از طریق DePaul دانشکده ارتباطات است. در حالی که انتقال به Facebook شده است تنظیم برای دل وکیو و دیگر نوازندگان آنها "در حال حرکت با فرهنگ و زندگی با چه خبر است," او گفت:.

او با تمرکز بر پیدا کردن سمت روشن به این فرمت نیز هست; در حالی که او راحت با صحبت های عمومی و اجرای زنده خود را با موضوع اکتشاف یکی او سخن گفته است هرگز در عموم قبل از.

"بنابراین من قصد دارم برای پیدا کردن آرامش و نوع خاصی از ایمنی در دانستن است که من می rerecord آن و سپس قرار دادن تصویری," او گفت:.

این شانس را به راحتی با داستان سرایی جدید با فرمت های گوناگون مانند در دل Vecchio مورد یکی 14 شرق editor-in-chief ماریسا نلسون گفت که او امیدوار است که کارکنان حمل خود را به طور منظم برنامه ریزی شده مجموعه ای از گزارش پست-coronavirus به عنوان به خوبی.

"من فکر می کنم برای همه در حال حاضر همه گیر و در طول COVID-19 ما در حال پیدا کردن راه های جدید برای انجام این کار است که ما در حال حاضر انجام" نلسون گفت. "من فکر می کنم دیدن که ما می توانیم با هم بکشید چند رسانه ای نشان می دهد که به شدت مبتنی بر تصویری از خانه ما [نشان می دهد] ما می توانید انجام دهید که هنگامی که ما قادر به بیرون رفتن و گزارش در داستان مانند ما به طور سنتی انجام دهد. امیدوارم آن ما را تشویق به استفاده بیشتر تصویری در سراسر وب سایت ما."

در مطلب قبلی رویدادهای زندگی می کنند برخی از کار انجام شده بود که قبلا منتشر شده 14 شرق محتوای repurposed برای اجرای زنده است. در این سال همه از محتوای مواد جدید گفت: Mikayla قیمت, 14 شرق's event planner.

"ما به عمد نوع ترک موضوع مبهم برای دیدن چه جهت مردم را" قیمت گفت.

"اما هنوز هم هنگامی که ما را انتخاب تم بیابان در پاییز, ما تا به حال هیچ ایده چه مربوط به آن خواهد بود" نلسون گفت.

در حالی که برخی از مردم چسبیده به موضوع بیشتر به معنای واقعی کلمه پرداختن به شیکاگو اکوسیستم و تنوع زیستی یا متضاد بیابان از Midewin ملی Tallgrass دشت در ویلمینگتون ایالت ایلینوی با بیابان ملک و تحولات در شیکاگو و دیگران مانند Del Vecchio در حال مقابله بیشتر استعاری بیابان عشق و روابط برخی از شرکت کنندگان در پرداختن به کروناویروس سر و یا حداقل در حاشیه.

ارسال یک آدرس پوچی از فضاهای عمومی در قرنطینه و این ایده که مردم به نظر می رسد تبدیل شدن به خیلی بیشتر در هماهنگی با طبیعت و خارج در این دوره از اجتماعی فاصله.

نلسون که انجام خواهد شد قطعه خود را در پایان نشان می دهد در اصل برنامه ریزی به آدرس بیابان مرور یک دهه بیست سالگی.

"و سپس به عنوان همه گیر اتفاق افتاده است به من منتقل تمرکز من به, 'چگونه می توانیم پیدا کردن شادی و . . . هنوز هم در اتصال با یکدیگر و تجربه هم زمانی که ما نمی توانیم لحاظ جسمی با هم ؟ " او توضیح داد. "که نمی توانست به عنوان مربوط به دو ماه پیش آن را به عنوان در حال حاضر به طوری که قطعه برای من قطعا منتقل میان COVID-19."

در حالی که داستان سرایی رویداد خود را ضبط و سپس جریان مجله ستاد در نظر دارد تا میزبان یک مکالمه در Instagram زیر عملکرد به منظور حفظ برخی از عناصر زنده تعامل, قیمت گفت. vtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب