چگونه یک عطاری راه اندازی کنیم؟

رشیدی گفت: عطاری ها مجاز به فروش هیچگونه داروی ترکیبی نیستند و باید گیاهان و عرقیات را به صورت بالک، نه فرآوری شده عرضه کنند. معاون طب سنتی وزارت بهداشت بر عدم دخالت عطاری ها در حوزه پزشکی تاکید کرد و گفت: عطاری ها اجازه فروش داروهای شیمیایی و گیاهان دارویی ترکیبی را ندارند. در بخش محصولات طب سنتی شما می توانید خرید دوسین را که از بهترین و مقوی ترین ترکیبات موجود در طب سنتی واسلامی است تهیه کنید که این معجون ترکیبی از عسل طبیعی با بهترین کیفیت و مقدار مشخصی دانه سیاهدانه است که ترکیبی جادویی و بسیار تاثیرگذار را به وجود می آورد و اگر صبح ها یک قاشی چایی خوری خورده شود بسیار عالی است.

اسرارالشفاء اولین عطاری آنلاین با انواع کرم های گیاهی ، خرید بازوبند حرز و داروی امام کاظم ع در خدمت هموطنان محترم می پودر ژلاتین عطاری باشد. برای خرید اینترنتی حرز امام جواد علیه السلام که با آداب کامل نوشته شده می توانید به فروشگاه اسراراشفاء مراجعه کنید و انواع طرح های ان مانند بازوبند و یا گردن آویز نقره و چرم را ثبت سفارش کنید. این سه گیاه خشک عبارتند از هلیله سیاه و مصتکی و شکرسرخ که خود شما می توانید جداگانه آنها را تهیه و به مقدار مساوی ترکیب کرده و مصرف کنید یا خرید اینترنتی ذاروی امام کاظم علیه السلام و یا دیگر گیاهان دارویی را از فروشگاه انلاین به راحتی و با چند کلیک انجام دهید و کمتر از 8 روز بستگی به مسافت شما محصول خود را توسط اداره پست دریافت کنید البته برای ساکنین کرج و تهران در صورت درخواست مشتری توسط پیک ارسال می شود.

فرشاد رشیدی گفت: در این بازرسی ها که با همراهی پلیس نظارت بر اماکن عمومی و کارشناسان اداره بازرسی ویژه و مبارزه با قاچاق کالای سلامت محور معاونت غذا و دارو کرمانشاه در روز شنبه بیست و هفتم شهریور ماه انجام شد مقدار قابل توجهی شربت متادون و انواع قرص های مخدر از قبیل بوپرنورفین، متادون، ترامادول و نیز انواع داروهای خارج از شبکه رسمی توزیع کشور کشف و ضبط شد. رضایت از این محصول به قدری بالا است که جزء محصولات پرفروش و محبوب فروشگاه به حساب می آید و همچنین خرید اینترنتی آن بسیار توسط مشتریان انجام می شود.

نتیجه گیری و توصیه ها: به نظر می آید در مورد بیماریهای فوق الذکر مسایل و مشکلاتی در استان سمنان وجود داشته باشد (از نظر تشخیص و درمان) که موجب مراجعه مردم به عطاری ها می گردد. داروی امام کاظم علیه السلام یکی از موثرترین داروها جهت پیشگیری و درمان کرونا می باشد که بسیار توسط حکمای طب سنتی سفارش شده است این دارو هیچ ترکیب شیمیایی یا چیز خاص و مضری ندارد و از ترکیب سه گیاه خشک و کاملا غیر شیمیایی و بدون افزودنی به وجود می آید. برخی گیاهان مانند شیرینبیان در اثر برداشت غیر اصولی و اصطلاحا بهرهکشی در معرض انقراض قرار دارند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد عطاری حکاک اهواز لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو