چگونه مخاطبان هدف خود را برای تبلیغات YouTube خود پیدا کنید

[ad_1]

مخاطب هدف یوتیوب


یوتیوب احتمالا بهترین پلتفرم برای مصرف محتوای ویدیویی تاکنون بوده است. روی هر گوشی از قبل نصب شده و به صورت رایگان در دسترس است. اما این روزها یوتیوب نسخه پریمیوم خود را منتشر کرده است که در آن می توانیم بدون تبلیغات غیر ضروری محتوا را مصرف کنیم.

یوتیوب دارای طیف وسیعی از محتوای مناسب برای افراد در هر سنی است. همه سوله ها پوشیده شده اند و فیلم ها به طور موثر توسط سازندگان محتوا تولید می شوند. با استفاده از این پلتفرم، نه تنها تولیدکنندگان محتوا درآمد کسب می کنند، بلکه تبلیغ کنندگان نیز کسب درآمد می کنند. مانند انواع مختلفی از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، این پلتفرم در زمینه ویدیوها تخصص دارد. به این ترتیب تبلیغات به صورت ویدئویی می باشد.

یوتیوب به تدریج افق های خود را برای استقرار تبلیغات در صورت امکان گسترش می دهد. این برای هدف قرار دادن مخاطب مناسب و دستیابی به حداکثر تعامل است. برخی از تکنیک های تبلیغاتی شامل تبلیغات اجباری 15 ثانیه ای قبل از شروع ویدیو، تبلیغات 5 ثانیه ای یا بیشتر در 2 مرحله و تبلیغات در وسط ویدیو است.

انگیزه اصلی شناخت مخاطب هدف و نشان دادن آن به آنهاست. یوتیوب یک وب سایت اختصاصی برای اهداف تبلیغاتی دارد که در آن هر سازنده محتوا می تواند شروع به ایجاد تبلیغات و انتشار آنها از طریق بهینه سازی کند. اما سوال اینجاست: چگونه مخاطب هدف خود را بشناسیم؟

خوب، این یک راه مقرون به صرفه برای تبلیغات در یوتیوب است. با توجه به ترافیک زیاد این پلتفرم، تبلیغ‌کنندگان به راحتی می‌توانند به کاربران بالقوه دسترسی پیدا کنند. در اینجا چند راه برای شناخت مخاطبان هدف برای تبلیغات بهتر آورده شده است:

  • مخاطب هدف کسب و کار خود را پیدا کنید

هدف قرار دادن مخاطبان خاص صنعت در سراسر کشور امکان پذیر است. تبلیغ‌کنندگان می‌توانند جایگاه‌ها یا مناطق خاصی را هدف قرار دهند تا بودجه خود را به حداقل برسانند. تاریخچه جستجو و چندین کلمه کلیدی دیگر الزامات کلیدی شرکت های تبلیغاتی برای تجزیه و تحلیل و یافتن مخاطبان هدف هستند. آنها این اطلاعات را از دسته‌های یوتیوب شخصی کاربران جمع‌آوری می‌کنند که در دامنه عمومی برای سازندگان و تبلیغ‌کنندگان در دسترس است.

یوتیوب بیشترین ترافیک را از همه انواع رسانه های اجتماعی که در زمینه ویدیوها تخصص دارند، دارد. افراد در هر سنی از این ویدیوها استفاده می کنند. همه آنها به صورت رایگان در دسترس هستند. این دلیلی برای جابجایی منابع سنتی سرگرمی است. با تعهد بیشتر، این پلتفرم می تواند برای هر شرکتی تبلیغ کند و آن را برای مخاطبان هدف بهینه کند. به این ترتیب به تدریج موثر می شود.

  • به سفر مصرف کننده مخاطبان خود توجه کنید

تبلیغ‌کنندگان می‌توانند بر اساس کلمات کلیدی مورد استفاده در جستجوها و محتوای ویدیویی که مصرف می‌کنند، مخاطبان خود را هدف قرار دهند. این به یک طاقچه خاص محدود نمی شود، بلکه برای چندین طاقچه دیگر متفاوت است. مطابقت مشتری به فیلترها به عنوان کلمات کلیدی بستگی دارد و فقط مخاطبان بالقوه را هدف قرار می دهد.

  • بخشی از کل استراتژی تبلیغات

یوتیوب در حال حاضر بهترین پلتفرم برای وبلاگ نویسان و تولیدکنندگان محتوا است. اما فیس بوک همچنان در اولویت قرار دارد. بنابراین اجرای تبلیغات تنها بر روی یک پلتفرم افراد بیشتری را درگیر نمی کند. تبلیغ‌کنندگان باید استراتژی بازاریابی دیگری را اجرا کنند که شامل تمام پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی و جستجوهای پولی باشد. این به تبلیغ کنندگان فرصت بیشتری می دهد. کسی که از YouTube استفاده می کند ممکن است از فیس بوک استفاده نکند. در این صورت، تبلیغاتی که به طور خاص برای فیس بوک انتخاب شده اند، به آنها نخواهند رسید. بنابراین، باید در چندین بستر مانند تبلیغات شفافیت وجود داشته باشد.

یوتیوب اخیراً شروع به نمایش تبلیغات اجباری کرده است، اما یک ویژگی پرش نیز دارد. پس از 5 ثانیه، اکثر تبلیغات به کاربر اجازه می دهند که از آن رد شود. حذف نشانه بدی برای معامله گران نیست. تبلیغ کنندگان تنها در صورتی پرداخت می کنند که کاربران تبلیغات را به طور کامل تماشا کنند. اگر مخاطب آگهی را از دست بدهد، به این معنی است که علاقه ای به تبلیغ ندارد. از این تجزیه و تحلیل استخراج می شود که از طریق آن تبلیغ کنندگان با درصد مشتریان بالقوه علاقه مند و همچنین کسانی که به محصول علاقه ندارند آشنا می شوند. اگر می‌خواهید ویدیوهای خود را جذاب‌تر کنید، می‌توانید از ویرایشگر ویدیوی YouTube استفاده کنید، این به جذاب‌تر کردن ویدیوهای شما کمک می‌کند و مردم تبلیغات ویدیوی شما را از دست نخواهند داد. علاوه بر این، برای تبلیغات از دست رفته پول اضافی دریافت نمی شود.

با تبلیغات آنلاین، به ویژه ویدیوها، تبلیغ کنندگان جزئیات بیشتری ارائه می دهند. این چندین نوع درصد و نوردهی قابل اندازه گیری را بهبود می بخشد. شامل تبدیل. این نقاط داده به طور انتقادی با چندین گزینه اندازه گیری می شوند. عملکرد داده ها با تجزیه و تحلیل این تبلیغات اندازه گیری می شود. با تجزیه و تحلیل مناسب، تبلیغات به طور مناسب تری مدیریت می شوند. این به تبلیغات کمک می کند و می تواند در استراتژی های بازاریابی آینده مفید باشد. تحقیقات مناسب برای این اندازه گیری ها مورد نیاز است.

  • کانال های رقبا

این یکی از بهترین استراتژی هاست. این برای مخاطبان اخیر و بالقوه صدق می کند. به نمایش تبلیغات در ویدیوها در هر کانال دیگری کمک می کند. این کانال های یوتیوب را هدف قرار می دهد که تعهد و درآمد زیادی دارند. شرکت های تبلیغاتی پس از نمایش تبلیغات خود در سایر ویدیوهای کانال، رقابت را احساس خواهند کرد. این امر به شما انگیزه بیشتری برای ایجاد تبلیغات با کیفیت بالا می دهد که کاربران بیشتری را جذب می کند. اما تنها شرط موجود در این کانال این است که نتوانید تبلیغات خود را در کانالی که درآمدی ندارد تبلیغ کنید.

  • هدف گذاری مبتنی بر جستجو

نمایش تبلیغات روی صفحه به یک کاربر تصادفی بی فایده است. اگر مصرف کننده هیچ علاقه یا نیازی به این محصول نداشته باشد، به سادگی آزرده می شود و علاقه اش را از دست می دهد. برای این منظور، هر کسب و کاری دارای جایگاه ویژه ای است. بسته به آن، مردم ویدیوهایی را که می خواهند دریافت می کنند. برای دریافت ویدیوی مورد نظر، افراد با کلمات کلیدی در نوار جستجو جستجو می کنند. تبلیغات ویدیویی مبتنی بر جستجو هدف گذاری بهتری دارند. آنها بسته به سابقه جستجوی کاربر به صورت استراتژیک قرار می گیرند.

نتیجه

تبلیغات یوتیوب این روزها بسیار رایج است. با افزایش تعداد مخاطبان، تعهدات بیشتری وجود دارد. به این ترتیب، تبلیغ‌کنندگان نیز مفید می‌دانند که محصولات خود را در این پلتفرم به مؤثرترین شکل ممکن تبلیغ کنند. این امر با توجه به بودجه نسبتاً کم امکان پذیر است. در نکاتی که در بالا ذکر شد دلایل و راه ها به تفصیل بیان شده است. این راه ها روش های شناخت مخاطب هدف تبلیغات را به تصویر می کشند.

علاوه بر این، می توانید این مقالات را بخوانید: Peaky Blinders فصل 6، بررسی Samsung Galaxy S21 FE، ارزش خالص DaBaby، فصل ششم Shetland، فصل دوم، Cells at work، فصل 2، Goku، ارزش خالص 6ix9ine، فصل The Shannara Chronicles 3 , Death Note فصل 2, KProxy, Kung Fu Panda 4, 7StarHD, 123Mkv, Afdah, FFMovies, Bolly4U, Moviesflix, TrueID, Crystals for protect, Mewing, How to Charge Crystals, Knightfall Season 3, Vampire Diaries, Season 9, Homeland, فصل، فصل 5 شرلوک، گودیر ویوا 3، تخت بلند، پول نقد برای ماشین‌ها، منطقه F95، فصل 8 100، فصل 3 رستگاری، فصل 4 شکارچیان سایه‌ها، فصل 6 پولدارک، فصل 5 مکان خوب، ارزش خالص آبجو مدیسون، فصل آبشار جاذبه 3, Hunter x Hunter فصل 7, Marvelous Mrs. Maisel Season 4، Bloodborne 2، Derry Girls Season 3 و Knightfall Season 3، می توانید دسته بندی سرگرمی، سلامت، فناوری و تجارت ما را دنبال کنید.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir