پکیج سینماتیک حرف آخر

پکیج حرکت شناسی حرف اخر

فیزیک کنکور 

آنها در میان دوره های تخصصی رشته تجربی فیزیک و ریاضیات جایگاه ویژه ای دارند. زیرا دروس زیست و شیمی دروس اصلی کودکان گروه آزمایشی است و معمولاً همه داوطلبان کنکور تجربی برنامه خاصی را برای آنها در نظر گرفته اند. اما درصد فیزیک و ریاضیات در گروه آزمایش بسیار کم است. و از آنجا که کنکور رقابتی است ، داوطلبانی که برنامه قدرتمندی برای این دو دوره دارند ، به همراه درصد قابل قبولی در سایر دروس ، می توانند موفقیت خود را در کنکور تضمین کنند.

اما فیزیک از نظر داوطلبان یک موضوع دشوار است که همیشه آنها را با مشکل روبرو کرده است ، به طوری که در سال 1997 ، 30٪ در رشته تجربی و 40٪ در رشته ریاضیات ، همه داوطلبان در دوره فیزیک به دست آوردند درصد منفی ، و همچنین در هر فقط 2٪ از کل داوطلبان قادر به رسیدن به بیش از 50٪ هستند. این بدان معناست که اگر به نیمی از سوالات فیزیک پاسخ دهید ، در میان 2٪ شرکت کنندگان برتر خواهید بود و رسیدن به هدف برای شما بسیار آسان خواهد بود.

جالب است بدانید که در کنکور 97 ، فقط 35 هزار نفر از 569984 نفر در گروه آزمایش توانستند در فیزیک به درصد بالای 30 برسند.

سینمایی

 سینماتیک یا حرکت شناسی یکی از مهمترین و سنگین ترین فصل های فیزیک در کنکور است که دارای 4 تا 3 تست قطعی کنکور است و از طرف دیگر ، این فصل به دلیل فرمول های فراوان دانشجویان در این موضوع ، پیش نیاز سایر بخشهای فیزیک. چهارمین سال است که آنها با مشکل روبرو هستند و موفق به کسب درصد مربوط به آن نمی شوند. اما این فصل یکی از فصل های آزمایش شده در فیزیک است و از آنجا که مربوط به فصل های دیگر است ، نمی توانید از سوالات صرف نظر کرده و آن را مطالعه کنید.

اما اگر به دنبال آموزش این فصل و حل سوالات آن تنها با یک الگو و بدون استفاده از فرمولی هستید ، پکیج سینماتیک حرف آخر بهترین گزینه برای انتخاب است.

در ادامه می توانید عربی حرف آخر، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

معرفی کامل پکیج سینمایی حرف آخر

استاد پیمان کامیار در سری حرف آخر ، که دارای مدرک کارشناسی ارشد در فیزیک جامد از دانشگاه صنعتی شریف هستند ، فیلمبرداری را تدریس می کند. آنها برای اولین بار در کشور تنها افرادی هستند که بدون هیچ فرمولی فیزیک و فصل سینمایی را تدریس می کنند. یعنی مخاطبان پکیج حرکتی حرف آخر کل سینماتیک را در قالب دو الگو و 5 جلسه بدون هیچ فرمولی و فقط با الگویی به نام v-t فرا می گیرند.

ویژگی های آموزش پیمان کامیار در پکیج حرف آخر سینمایی:

Cinematics فصل اول فیزیک سال دوازدهم است که شامل مباحث تشخیص حرکت ، حرکت با سرعت ثابت و حرکت شتاب ثابت است و دارای 22 صفحه کتاب درسی است. در کتاب درسی این فصل حدود 20 فرمول آموزش داده شده است و در سایر منابع آموزشی با ترکیب این فرمول ها فرمول های جدیدی ایجاد می کنند و حجم فرمول ها را چند برابر می کنند ، اما آیا واقعاً می توان این حجم فرمول ها را برای یک فصل حفظ کرد؟

اما استاد کامیار راه جدیدی را طی کرده و کل این فصل را فقط با یک الگوی با الگوی بنام نمودار v-t آموزش داده است و با استفاده از آن تمام تست های ده سال آخر کنکور داخل پکیج را حل می کنند.

آموزش بصری این پکیج نیز تأثیر زیادی در محبوبیت آن داشته است. برای هر مبحث سینماتیک ، تصاویر و انیمیشن های جذابی استفاده شده است که درک مطلب را برای مخاطب راحت تر کرده و محتوا را به حافظه شهودی او منتقل می کند.

پکیج سینماتیک موسسه حرف آخر شامل چه مباحثی است؟

می توانید تمام مطالب موجود در فصل 1 فیزیک سال دوازدهم را به صورت کامل در پکیج حرکتی حرف آخر مشاهده کنید.

همچنین ، در این پکیج ، کل کتاب درسی پوشش داده شده و تمرینات داخل کتاب درسی که احتمالاً در کنکور سراسری طراحی می شوند ، مورد بررسی قرار می گیرند.

اما این محصول فقط برای آموزش نیست ، بلکه در آن تمام تست های ده سال آخر کنکور کاملاً بررسی و تحلیل می شود و همزمان تست های شبیه ساز کنکور حل می شود ، به این معنی که شما برای تست کردن به کتاب احتیاج ندارید .

پکیج سینمایی حرف آخر در قالب دو دی وی دی و 5 جلسه آموزشی در اختیار شما قرار می گیرد.

DVD 1: اصول اولیه ، مفهوم حرکت ، حرکت یکنواخت

DVD 2: نمودارهای شتاب ثابت ، شتاب متغیر ، شتاب و سقوط آزاد

پکیج حرکتی آخرین کلمه برای چه کسانی مناسب است؟

در رشته سینماتیک برای حل تست ها باید در مشتق و روابط آن تبحر داشته باشیم و این به درس ریاضیات برمی گردد. گفته نشده است. اما در پکیج سینمایی حرف آخر اصلاً اینطور نیست. بگذارید به همان مفهوم مشتق و روابط آن اشاره کنیم. از آنجا که آموزش حرف آخر بصری است ، اول از همه ، قبل از شروع آموزش مطالب مورد نیاز در مورد مشتق این فصل ، به شما نحوه استفاده از آنها نیز آموزش داده خواهد شد. یعنی در هر سطح ، قوی یا ضعیف باشید ، می توانید با استفاده از پکیج حرکتی حرف آخر به نتیجه دلخواه برسید.

سرانجام ، پکیج سینمایی چگونه برنامه ریزی شده است؟

مشاوره و برنامه ریزی نیز یکی از مهمترین مواردی است که باید توسط یک متخصص انجام شود ، زیرا منبعی هرچقدر هم که عالی باشد ، اما اگر نحوه استفاده از آن را بلد نباشید ، نمی توانید بازده زیادی از آن کسب کنید.

بنابراین مشاوران حرف آخر در این زمان وارد عمل می شوند و تمام نکات مربوط به استفاده از محصول ، از روش خواندن تا نتیجه گیری را به شما می آموزند و در پایان ، با تشکیل پرونده و استفاده از راه اندازی آنها اطلاعات شما را به دست می آورند برنامه های شخصی برای شما که به شما امکان می دهد پرونده سینمایی خود را ببندید.

 چرا پکیج سینمایی حرف آخر را در انتخاب رتبه های برتر می زند؟

سوالی که ممکن است برای شما پیش آمده باشد.

پکیج سینمایی آخرین کلمه مورد پسند افرادی است که به زمان و کیفیت آموزش اهمیت می دهند که از ویژگی های رتبه بندی های برتر است.

همچنین حرف آخر در راستای عدالت آموزشی، 5 روز با حرف آخر را که یک و نیم میلیون تومان هست را به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان عزیز قرار میدهد.

در سالهای گذشته بسیاری از افراد از فیزیک حرف آخر استفاده می کردند و از آن برای دستیابی به نتایج خوب استفاده می کردند ، از جمله اسماعیل احمدی با درصد فیزیک 80 ، سرین سلیمان پور با درصد فیزیک 93 ، مینا صالحی ، محمدرضا خوشرو ، مهراد زارع و. .. افرادی بودند که با استفاده از فیزیک کلمه آخر توانستند به بالاترین درصد ممکن در این دوره برسند.

 چرا باید پکیج سینماتیک حرف آخر تهیه شود؟

اگر از فرمول های زیاد این فصل خسته شده اید و می خواهید این فصل را بخوانید ، که به جرات می توانید بگویید در 80٪ از فصل های فیزیک ، در کمترین زمان ممکن با آن مباحث روبرو خواهید شد و آن را بدون هیچ فرمول ، پکیج ای یاد بگیرید Cinematics حرف آخر را در این قدرت و هر آنچه از آن به عنوان منبع انتظار دارید به شما می دهند.