معرفی سریال قورباغه

معرفی سریال قورباغه هومن سیدی و نوید محمدزاده در هیوا مووی

امروز قصد داریم که سریال جدید قورباغه رو بصورت کامل با تمامی مشخصات و زمان دقیق پخش معرفی کنیم ، امیدواریم که تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

مجوعه قورباغه آخرین اثر ساخته شده توسط هومن سیدی می باشد که کارتولید ان از سال 1398 آغاز شد . تهیه کنندگی این سریال توسط علی اسدزاده انجام شده است از دیگر آثاری که آقای اسدزاده تهیه کنندگی کرده است نی توان به فیلم این یک رویاست اشاره کرد.

این سریال مخصوصا جهت پخش در شبکه نمایش خانگی آماده شده است و قبل از کرونا قرار بود که این اثر در بهار سال 99 پخش شود اما با وجود این بیماری هنوز تاریخ دقیقی از پخش سریال مشخص نشده است و پیشبینی می شود این اثر در تابستان سال 1399 به شبکه خانگی وارد شود .

پیش بینی می شود سریال قورباغه با هنر نمایی هنرمندانی چون هومن سیدی و نوید محمد زاده که این اواخر آثار درخشانی را داشته اند با فروش بسیار خوبی همراه شود و جان تازه ای را به شبکه نمایش خانگی وارد کند . این سریال قرار است در 16 قسمت 50 دقیقه وارد بازار شود.

 

عوامل تولید و تدارکات اصلی سریال :

نویسندگی تدوین و کارگردانی این سریال همانطور که دربالای مطلب گفته بودیم کار آقای هومن سیدی می باشد و مشترکا مجری طرح و مدير توليد توسط حسین اکبری انجام شده است .

1- مدیر تصویربرداری پیمان شادمانفر | 2- آهنگ سازی توسط بامداد افشار | 3- صدابرداری : مهران ملکوتی | 4- برنامه ریز گروه : حسین خضوعی | 5- بدلکار حرفه ای : امیر بدری | 6- منشی صحنه ندا قائدی

 

حاشیه های این سریال :

جالب است بدانید که مراحل تولید و ساخت این سریال 2 سال به طول انجامیده و شایعات بسیاری مبنی بر دستمزد های بالای نوید محمد زاده حول محور این مجموعه وجود دارد اما عوامل سازنده این شایعات را تکذیب کرده اند امید است که این سریال یکی از جذابترین سریال های شبکه خانگی که تا کنون تولید شده تبدیل شود و مخاطبان را راضی نگهدارد.

 

آهنگ پیشواز همراه اول