مشاوره حقوقی اوستا

مشاوره حقوقی
مشاوره حقوقی عبارت است از اظهار نظر حرفه ای یا رسمی در مورد ماده یا رویه قانون در رابطه با یک وضعیت خاص واقعی. مشاوره حقوقی معمولاً در ازای جبران خسارت مالی یا سایر مزایا ارائه می شود. توصیه هایی که بدون پاداش داده می شود معمولاً به عنوان تبلیغاتی تبلیغاتی یا صرفاً طرفدار پاداش گفته می شود. در سیستمهای رایج معمولاً از وکالت ، وکالت یا وکیل دریافت می شود. در سیستم های حقوق مدنی توسط طرفداران ، وکلا یا سایر متخصصان ارائه می شود. در برخی از کشورها ، مشاوره حقوقی منوط به داشتن مجوز مشخص است ، در برخی دیگر صرفاً مشمول مقررات عمومی وظیفه حرفه ای است و می تواند توسط هر شخص ارائه شود ، که این امر معمولاً از نظر قانونی مسئولیت مشاوره ارائه شده را بر عهده خواهد داشت. قانون خدمات حقوقی انگلستان در سال 2007 شامل ارائه مشاوره حقوقی در تعریف فعالیت های حقوقی بدون محدودیت است ، به این معنی که می تواند توسط هر شخص و نه فقط یک افسر دادگاه ارائه شود. اما ، اگر توسط وكیل یا شخص دیگری مجاز به یكی از تنظیم كنندگان خدمات حقوقی مقدم باشد ، این فعالیت در محدوده نظارتی آنها قرار می گیرد.

نود و نه درصد از کل مشاوره حقوقی گفتند که آن را فراموش کنید. پول های بزرگ همیشه برنده می شوند ، اما ما صادقانه اعتقاد داشتیم که هیچ کس نمی تواند جلوی شما را بگیرد که هنرمندی باشید که هستید. آنها نمی توانند آن را از شما دور کنند. آنها نمی توانند دست شما را از بین ببرند ، بنابراین دیگر نمی توانید از آنها استفاده کنید. این برای ما مسخره بود.

کمیسر پیشین FEC ، برد اسمیت:

در حالی که برخی از رسانه ها به اشتباه گزارش داده اند که قوانین فدرال به طور کلی PAC ها را از ارائه بیش از 5000 دلار خدمات به کمپین ها منع می کند ، اسکات اپلویت – RRB- نوتی به فاکس نیوز گفت که پرداخت ها احتمالاً مناسب بوده اند تا زمانی که PAC ها برای ارزش بازار منصفانه باشند. از خدمات ارائه شده مدیر عامل شبکه سازندگان شغل Ortiz در “تشکر از هیچ چیز ، AOC!” بیلبورد در شهر نیویورک. از نظر مجازاتهای احتمالی ، Scott Applewhite -RRB- نوتی گفت که کمپین Ocasio-Cortezs در صورت پیروی از مشاوره حقوقی بد و انجام اشتباهات گزارشگری می تواند با مجازاتهای FEC روبرو شود. اما طبق قوانین مربوط به کلاهبرداری مدنی یا حتی جنایات ، بر خلاف قوانین مربوط به امور مالی کمپین ، اگر مشخص شود که سایکات چاکبرتی به عمد سعی در مخفی کردن پول برای استفاده در هزینه های غیرقانونی داشته است ، به طور بالقوه وارد خواهد شد. در همین حال ، برد اسمیت ، کمیسر سابق FEC ، به واحد تحقیقاتی بنیادهای Daily Caller News گفت که ، زیرا ظاهراً الکساندریا اوکاسیو-کورتز کنترل قانونی عدالت دموکرات ها را در دست داشته است. کمیته ها – و به همین دلیل یک حد مشترک مشارکت 2700 دلاری دارند که احتمالاً از آن فراتر رفته است. اگر این امر از آگاهی و اراده بودن مشخص می شد ، می توانستند با حبس روبرو شوند ، حتی اگر آن را ندانسته و وصیت نامه بدانند ، این یک تخلف مدنی آشکار از این عمل است که مستلزم عدم پرداخت کمک ها و مجازات های مدنی است. مشاوره حقوقی رایگان فکر می کنم در اینجا برخی از موضوعات واقعی به وجود آمده اند. دوشنبه ها پرونده های شکایت جداگانه توسط بنیاد Coolidge Reagan ، واشنگتن ، D.C را که هفته گذشته ادعا کرده بود ، اعلام کرد که کنگره دموکراتیک براندی نیویورک PACmay هزاران دلار به طور غیرقانونی به ریلی رابرتز ، رایلی رابرتز قیر داده است. در اواخر ماه گذشته گزارش شد که Justice Democrats PAC در روزهای ابتدایی کمپین Ocasio-Cortez به رایلی رابرتز پرداخت کرد. براساس سوابق FEC ، Justice Democrats PAC دو پرداخت در رابرتز یکی در آگوست سال 2017 و دیگری در سپتامبر 2017 هر دو با 3000 دلار انجام داد. . برای دریافت خبر جدید FOX کلیک کنید شکایت FEC به طور خاص استفاده از این موارد را ذکر می کند.

لئو ترل:

او به شانس خود برای حقوق حضانت در آینده آسیب رسانده است ، او از دستور دادگاه برای بازگشت فرزندان نافرمانی کرد. نامه ای از جنازه habeas توسط همسر سابق تشکیل و توسط دادگاه نیویورك به وی دستور داده شد كه فرزندان را به مادربزرگ پدری تحویل دهد. کلی برای مخالفت با دستور دادگاه مشاوره حقوقی بدی دریافت کرد.

رندی دیک:

براساس مشاوره حقوقی که تصمیم گرفته شد اتهام آقای گاوین هاپود به جرم قتل عمد گرفته شود.

خاویر بکررا:

وزارت دادگستری کالیفرنیا 40 میلیون نفر به ایالت کالیفرنیا و وزارت دادگستری کالیفرنیا خدمت می کنند ، ما از آنها و حقوق آنها محافظت می کنیم. ما مشاوره حقوقی رایگان ارائه نمی دهیم ، این همان چیزی است که می تواند به این ترجمه تبدیل شود. این یک مشاوره حقوقی رایگان برای آن تجارت با هزینه مالیات دهنده است.

آهنگ پیشواز همراه اول