سازمان تنظیم مقررات اعلان هایی را به اپراتورها ارسال کرده اینترنت ایرانسل

در خلال کنوانسیون مطبوعاتی فوق العاده به مناسبت سیزدهمین سالگرد انتشار شبکه سلولی ایرانسل با حضور اصحاب رسانه در این شرکت ، “بیژن عباسی آراند” مدیرعامل ایرانسل ضمن اشاره به اینکه سهم اپراتور ایرانسل در ارائه هزینه های اضافی ممکن است بسیار ناچیز باشد و بسیار کمتر. “ما نمی دانیم چه تعداد مشاغل تحویل قیمت نقض شده است زیرا دیگر مشخص نیست و ما نمی دانیم که بخشی از شبکه چه بوده است. عضو این خدمات ، “او گفت.

وی همچنین با بیان اینکه ایرانسل موافقت خود را برای متوقف کردن خدمات ارزش افزوده عنوان کرد: “همانطور که وزیر ارتباطات ذکر کرد ، سوءاستفاده های زیادی در این فضا صورت گرفته است و آرزوی بازنگری و پیشنهادهای ارجح دارد که می تواند فقط برای جمع آوری پول از جانب انسان باشد. “” آنها راه اندازی شده اند و می خواهند از این کار جلوگیری کنند.

مدیرعامل ایرانسل در بخش دیگری از اظهارات خود معرفی کرد: “سازمان تنظیم مقررات اعلان هایی را به اپراتورها ارسال کرده که لازم است سوابق پولی این گروه ها مشخص شود و اطلاعات باید به مشتریانی که شرکت کننده این موارد هستند ، ارائه شود. پیشنهادات ”

وی معرفی کرد: “به عنوان یک اپراتور ، برای دولت مشکل داریم و هر تصمیمی را که از طریق وزارت ارتباطات و قوه قضاییه اتخاذ می شود ، عملی خواهیم کرد.” مسلماً ، من اطمینان دارم که وزارت ارتباطات قصد ندارد پیشنهادهای اضافه شده هزینه ای را که می تواند از طریق راه مناسب ارائه خدمات ارائه دهد ، جلوگیری کند.

مدیر عامل شرکت ایرانسل سالگرد وضع موجود اپراتور ایرانسل

عباسی همچنین مدعی است تقریباً سود اپراتور و دولت از پیشنهادات قیمت افزوده به همراه ارائه دهنده استقبال ، که برخلاف تبلیغات در این موضوع ، حداکثر سود به خدمات و خود دولت اختصاص می یابد. وی همچنین در پاسخ به ادعای معاون وزیر ارتباطات مبنی بر اینکه فروش ایرانسل از پیشنهادات قیمت گذاری شده در مدت 12 ماه 1000 میلیارد ریال است ، اظهار داشت که درآمد اپراتور ایرانسل از این خدمات در 12 ماه گذشته بسیار کاهش یافته و نسبت به رقم و به دلیل این واقعیت که در ایرانسل مدیریت و نظارت زیادی در این مکان وجود دارد ، بنابراین درآمدهای ما بسیار کمتر از سوابق معرفی شده است.
ایرانسل نحوه محاسبه تعرفه های اینترنت و نحوه استفاده از آن را توضیح می دهد
زیرساخت های 5G کامل نیست

بیژن عباسی علاوه بر این اعتقاد دارد که ایجاد اینترنت 5G در ایران و حرکت این اپراتور در سال باقی مانده در تلاش برای فراهم کردن شرایط برای کاربران برای ورود به حق ورود به اینترنت نسل پنجم ، معتقد است که زیرساخت کافی برای وجود ندارد نسل پنجم اینترنت که وارد ایالات متحده آمریکا می شود.

وی گفت: “در حال حاضر 5G در چند کشور مؤثر است.” زیرساخت فیبر یکی از مهمترین آرزوها برای دسترسی به فن آوری 5 اینترنت است و بسیاری از شهرهای داخل ایالات متحده آمریکا در حال حاضر از این زیرساخت ها محروم هستند ، اما ما قصد داریم این زیرساخت ها را به پایان برسانیم.

مدیرعامل ایرانسل همچنین خاطرنشان کرد: تجهیزات شبکه ، که همیشه به دلیل تحریم ها در دسترس نیست و آژانس های خارجی ارائه دهنده این سیستم در حال حاضر این کار را انجام می دهند. عباسی ابراز تمایل کرد که این محدودیت به سرعت برداشته شود و فناوری پنجم اینترنت به ما وارد شود. س آ ..
ما از انحصار محافظت نمی کنیم

بیژن عباسی در مورد انتقادهای اخیر سازمانها در مورد انحصارهای ایجاد شده توسط گروه SNAP در بخش های مختلف از جمله تاکسی های خط و سفارش وعده های غذایی و اصرار ایرانسل برای سرمایه گذاری در گروه SNAP ، همزمان با اشاره به اینکه ایرانسل شد. یکی از اولین آژانس های شروع “ما معمولاً به دوستان خود در گروه SNAP پیشنهاد می کنیم که راه حل های متعددی را به مشتریان ارائه دهند و ما به هیچ وجه نمی توانیم از طریق SNAP یا ایرانسل از معرفی انحصار حمایت کنیم.” مسیری ، ما می توانیم به آژانسهای مختلف در این زمینه کمک کنیم ، اما به این دلیل که 60٪ از گروه SNAP متعلق به ما است ، طبیعی است که ما می خواهیم SNAP را یاری کنیم.

وی اذعان داشت که ماهیت خدمات آنلاین ایجاد گروه های توانمندتر است و موفقیت آنها به سهم بازار آنها در هر منطقه بستگی دارد.

مدیرعامل اینترنت ایرانسل علاوه بر این در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر محاسبه تعرفه سست برای تماس زائران اربعین ، گفت: این را باید از طریق وزارت ارتباطات به کاربران برگردانیم: “ما نسبت به تعهدات وزارت ارتباطات اعتراض داریم. ” ما همچنین در نظر داریم تحمیل آن را با سازوکار مناسب و با هماهنگی وزارت ارتباطات انجام دهیم.