رونمایی جدیدترین متد آموزشی در موسسه حرف آخر

با آخرین کنکور ، سالانه نزدیک به یک میلیون نفر در پنج حوزه: علوم تجربی ، ریاضیات ، فیزیک ، علوم انسانی ، زبان و هنر ، با گسترش منابع برای کمک به داوطلبان در انتخاب بهترین ها ، شرکت می کنند. بوده است. او پشت آن است. برخی از آشنایان من قبلاً در فرآیند پذیرش عمومی شرکت کرده اند و یا از مشاوران پذیرش کمک گرفته اند ، دیگران منبع آزمون را با آزمون و خطا انتخاب کرده و منابع را بدون اطلاع آنها استفاده کردند. برخی افراد این را به این مرحله اضافه کرده اند. منبع مناسب خود را پیدا کنید. با این حال ، این زمان و هزینه زیادی می برد. بنابراین ، اخبار امروز با توجه به شایستگی و نتیجه داوطلبان پذیرش ، یکی از بهترین منابع اطلاعاتی برای پذیرش است. برای لیست کامل و نرخ های رتبه بندی حرف آخر به حرف آخر مراجعه کنید. در ادامه رونمایی از حرف آخر ؛ جدیدترین تکنولوژی آموزش ابتدایی تا کنکور را هم مشاهده کنید.

اگر طرفدار رسانه ملی و رسانه های اجتماعی هستید و مدت هاست که مشغول تماشای آن هستید ، ممکن است نام موسسهE را شنیده باشید. موسسه محتوای آموزشی را آموزش داده و ایجاد کرده است که کاملاً متفاوت از سایر موسسات است و همان بازخورد عالی را از موسسه دریافت می کند. به عنوان مثال ، می توانید سال 1998 را ببینید ، زمانی که 51 داوطلب از این گروه در رتبه اول انتشارات دیجیتال قرار گرفتند. این آمار قدرت موسسه را در آموزش نشان می دهد.

پروژه 6040 معجزه 100 روزه موفقیت

بنابراین راز آمار شگفت انگیز موسسه حرف آخر چیست؟ راز موسسه آموزش جامع و مربیگری بصری است. هنگام کار روی بیولوژی سلولی ، به عنوان مثال در زمینه ژنتیک ، یک داوطلب با کتاب های درسی و تصاویر ثابت روبرو می شود. درک این کتابها و تصاویر واقعاً دشوار است و دانش آموزان باید آنها را به خاطر بسپارند اما باید آموزش دهند. حرف آخر این مشکل برطرف شده است و دیگر نیازی به ذخیره ندارید. بنابراین ، داوطلبان یاد می گیرند که چگونه واحد را با چند انیمیشن کوچک در عرض چند دقیقه تقسیم کنند و در وقت شما صرفه جویی می شود. در زمان های دیگر نیز همین اتفاق افتاد. داوطلبانی که با این روش تدریس ادامه می دهند بلافاصله لذت یادگیری مطالب مفهومی را تجربه می کنند. در ادامه می توانید حرف آخر نهم را هم مشاهده کنید.

پروژه جدید موسسه حرف آخر یک برنامه یا پروژه 6040 است که طرفداران زیادی پیدا کرده است. داوطلب فقط دو ماه دوره های فشرده را در این پروژه می گذراند. این آموزش ناقص و مختصر نیست ، اما همه چیز بصورت گام به گام هر روز و با یک برنامه داوطلبانه دو ماهه جامع ، اما فشرده ، و زمان مطالعه برای هر درس آموزش داده می شود. برای این کار ، او باید یک دوره مرور اختصاص داده شده به خود را بگذراند و به مرحله 40 روزه برود و در پایان برنامه از بیست امتحان اختصاصی خود استفاده کند. علاوه بر این ، تمام جلسات 20 بار طول می کشد و اولین منطقه آزمایش را 20 بار شبیه سازی می کند. این مدل اولین بار در پروژه 6040 حرف آخر در ایران ارائه شد.

با این وجود می توان مشکل اصلی در فیزیک را کمبود فرمول نامید که عامل اصلی موفقیت دانشجویان کامیار است. دو داوطلب را در نظر بگیرید. داوطلب اول حدود 500 فرمول برای حل 30 سوال کنکور فیزیک می داند و داوطلب دوم نیز برای حل سوالات مشابه در حدود 30 فرم آموزش دیده است! کدام یک بهتر کار می کند؟ در این گروه ، آنها علاوه بر کاهش مقدار فرمول ها ، به آنها از نظر کیفی نزدیک می شوند و به دانش آموز اجازه می دهند ابتدا درک کند و سپس به سراغ راه حل برود. مشکلی که بیشتر داوطلبان با آن روبرو هستند. همچنین می توانید درس های فیزیک رایگان را در صفحه فیزیک تجارت ما بیابید. در ادامه می توانید کانال حرف اخر با کلی سورپرایز را هم مشاهده کنید.

حرف آخر برای جلب توجه مخاطب ، 20٪ از پروژه 6040 را کاملاً رایگان (شامل 40 امتحان نهایی و 30 ساعت سخنرانی) ارائه می دهد. آقای شایان مامندی ، خانم حدیث قمری و با خانم مریم فرزی تماس گرفته و یا از طریق شماره 5 به 10002907 پیامک ارسال کنید.

021-66576182

021-66576371

021-66566623