روند شروع یک برند لباس زنانه مانتو ارزان

هفته های اخیر اوضاع جالب و جذاب برای این برند بوده است زیرا من آثار و فرآیند خلاقیت خود را به یک جامعه طراحی بزرگتر ارائه کردم.

در مرحله اول ، یک میزگرد صمیمی در مورد آینده خرده فروشی با Fashion Group International و Armoire ، یک شرکت اجاره لباس. ما در مورد چالش های داشتن یک برچسب طراح مستقل و اینکه چگونه A.Oei با همکاری با Armoire برای دستیابی به مشتریان جدید ، در تغییر چشم انداز خرده فروشی سازگار شده است صحبت کردیم.

دوم اینکه ، من به عنوان سخنران مهمان در شرکت مشهور معماری ، اولسون و کوندیگ حضور پیدا کردم. من نگاهی عمیق به روند ، الهام بخش و انگیزه در پشت نام تجاری ارائه کردم. این یک فضای الهام بخش از افراد خلاق بود که درزها را انتخاب می کردند. من هر دو هیجان و افتخار داشتم که فضایی برای به اشتراک گذاشتن آثار و ایده های خود داشتم.

فکر کردم برخی از سؤالات و پاسخهای مطرح شده در این دو سخنرانی را در این پست به اشتراک بگذارم.

س: چرا استودیو A.Oei؟

الف. با داشتن طراح در شرکت های مختلف مد ، فهمیدم که چقدر می توانم یک سازنده کوچک و مستقل باشم که نه تنها از همه جنبه های تولید پوشاک فعال است بلکه مکانیک اداره یک تجارت را از ابتدا می آموزد.

A.Oei استودیو به عنوان یک بستر خلاق در نظر گرفته شده بود که ترکیبی از مد ، منسوجات ، گرافیک ، مفاهیم و الگوبرداری ، پل نیازهای تجاری و هنری را بر عهده می گیرد و هنوز هم در دسترس و مقرون به صرفه است.

خیاطی لباس سفارشی استودیو A.Oei استودیو سیاتل A.Oei Studio

س: هنگام راه اندازی شرکت با چه چالش هایی مواجه شدید؟

الف) کار کردن برای تولید یک خط تولید مناسب یک چالش بزرگ برای یک برند نوظهور است که قادر به تعهد به مقادیر زیادی نیست. من حدود یک سال در تحقیق و آزمایش تأمین کنندگان و تولید کنندگان مختلف صرف کردم ، و به دنبال شرکای کمترین و کمترین انعطاف پذیری ، انعطاف پذیری ، دانش و تجربه قوی در مد ، کیفیت و توانایی تحویل به موقع خانمها بودم.

یادگیری نحوه فروش و تبلیغ برند نیز یک چالش بود. من به عنوان یک طراح که عمدتا در پشت صحنه کار کرده و مجبور شدم با فروش سریع کالاهایی شخصی روبرو شوم ، برای من جدید بود. انجام پاپ آپ به من کمک کرد تا یاد بگیرم که چگونه با مشتریان تعامل داشته باشم و بازخورد مستقیمی کسب کنم ، به روشی واقعی و صادقانه.

س: چرا سیاتل؟

الف) در اصل از سنگاپور ، من چند بار به سیاتل سفر کرده بودم و پس از صحبت با طراحان و هنرمندان محلی ، احساس می کردم که به اندازه کافی حمایت کرده ام تا بتوانم یک برند لباس مستقل را در اینجا با یک مرکز خلاق آرام ، خارج از حاشیه اما حیرت انگیز خود شروع کنم. هنوز هم یک حس قوی از شخصیت را حفظ می کند.

در همان زمان ، احساس می کردم سیاتل و اقیانوس آرام اقیانوس آرام فاقد مارک های لباس زنانه به جلو در مد در اواسط مد هستند – برندی که می تواند زنان شاغل مانند خودم را که می خواهند از لباس های با کیفیت بالا و منحصر به فرد بپوشند بدون احساس خرج کردن ، هدف قرار دهد. پس از یافتن استودیویی در فرهنگ و هنر فرهنگی اینستاگرام ، اوضاع شروع به کار کرد.

س: چرا تصمیم گرفتید یک طراح مد شوید؟

الف) از زمان جوانی ، من همیشه از نقاشی مردم لذت می بردم و تصور می کنم چه چیزی را می پوشند. در حال رشد در سنگاپور جایی که هنرهای خلاقانه به طور کلی نادیده گرفته می شد ، هرگز برای من پیش نمی آمد که “طراحی مد” می تواند یک حرفه واقعی باشد.

بعد از دبیرستان ، ادبیات انگلیسی را در دانشگاه ملی سنگاپور مطالعه کردم. در طی یک برنامه مبادله ای در اوترخت (که اولین بار نیز برای مسافرت و زندگی در خارج از کشور من بود) ، به آکادمی مد آنتورور ، پایگاه معروف طراحان بلژیکی مانند مارتین مارگیلا و دریس ون نونن سفر کردم. وقتی ردیف ماشین های خیاطی ، فرم های لباس و آثار دانش آموزان را دیدم ، ناگهان فکر طراح شدن برای من بسیار واقعی تر و آشکارتر شد.

من تصمیم گرفتم که وارد مؤسسه مد آمستردام شوم و این بهترین آموزش مد بود که می توانم از آن خواسته باشم – مدرسه مرا به طرز خلاقانه و تکنیکی سوق داد. بعد از فارغ التحصیلی ، من برای مارک های مختلف مد کار کردم و به لباس آماده برای پوشیدن از پارچه های بافته شده و بافتنی ، چاپ و گلدوزی ، تا الگوی سازی و دوخت نمونه غرق شدم.

فرایند طراح مد سیاتل خرید مانتو ارزان

مد روشی برای برقراری ارتباط داستان ها و تسخیر انسان زنده گری از زمان هایی است که ما در آن زندگی می کنیم. مد لمسی و سه بعدی است. این در مورد شکل و حرکت و درک چگونگی تعامل بدن با پارچه است. دامنه کارهایی که می توان در مد انجام داد جذاب است و از بسیاری از زمینه های مختلف خلاق عبور می کند.

س: چگونه شروع به طراحی می کنید؟

الف) این کار با یک مفهوم آغاز می شود ، معمولاً از هنر ، طبیعت یا فناوری الهام می گیرد. هر زمان که با یک مقاله یا تصویر جالب روبرو می شوم ، آن را ذخیره می کنم تا یک بایگانی عظیم الهام بخش داشته باشم.

از مفهوم ، من ایده هایی برای رنگ ها و مواد به وجود می آورم. سپس چاپ. بعضی اوقات آنها به صورت چاپی با دست / نقاشی می شوند که به آثار هنری دیجیتال تبدیل می شوند. بارهای دیگر عکسها را دستکاری می کنم و کاملاً روی رایانه کار می کنم.

طرح ها معمولاً بین لحظات چکه زدن روی مانکن کشیده می شود. من اسکچ ها را ویرایش می کنم تا اینکه یک “مجموعه” از چند نگاه داشته باشم ،