به طور کلی تغییرات پیشرو که در راستای منافع اقتصادی استرالیا تنظیم گشتهاند، برای علاقهمندان نیز فرصتی عالی را فراهم میسازد تا برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنند. در کشور رومانی امنیت اجتماعی بسیار عالی دیده می شود، این کشور توانسته بهترین فضای زندگی برای بانوان را در نظر داشته باشد، کودکان در کشور رومانی در یک فضای بسیار آرام و مطمئن زندگی میکنند و هیچ نوع آسیبی به کودکان وارد نمی شود. برای طی این روند و عدم مواجه با رد ویزا بهتر است با افراد متخصص در این زمینه مشورت کنید. از دیگر فاکتورهای این برنامه داشتن سابقه مرتبط با فعالیت متقاضی به مدت حداقل 2 سال در طی 5 سال اخیر میباشد که برای فعالیت های فرهنگی یا ورزشی میتواند به صورت 2 دوره یکساله خوداشتغالی باشد یا به صورت شرکت در 2 دوره یکساله فعالیت های فرهنگی یا ورزشی در سطح جهانی باشد همچنین متقاضیان میتوانند دارای تجربه یکساله در زمینه خوداشتغالی و تجربه یکساله فعالیت در سطح جهانی باشند و در زمینه خرید و مدیریت زمین کشاورزی، متقاضیان باید دارای 2 دوره یکساله تجربه مدیریت زمین کشاورزی باشند.

مهاجرت به کانادا مهرانه طباطبایی مدارک متقاضی باید با ارایه یک بیزینس پلن قوی و جامع ،آفیسر مهاجرت را قانع کند که توانایی راه اندازی بیزینس شخصی با سرمایه گذاری خود را دارد و مصصمم است برای امرار معاش از مسیر خود اشتغالی که در آن تسلط دارد، اقامت دايم کانادا را کسب کند.همچنین فرد متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی باید اثبات کند که توانمندی راه اندازی کسب و کار را در کانادا داشته و از سطح زبان انگلیسی یا فرانسوی قابل قبولی برخوردار است و میتواند برای خود موقعیت شغلی ایجاد کند. البته، برخی از ایرلاینها به مسافران فرست کلاس و بیزینس کلاس اجازه میدهند که یک چمدان کوچک دیگر هم با خودشان به شرایط مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت همراه داشته باشند.

مهاجرت به کانادا چقدر پول میخواد
ویزای مهاجرت زمانی حاصل میشود که فرد مایل به زندگی در آن کشور برای مدت طولانیتری باشد. بنابراین برنامه نامزدی استانی آن دسته از مهاجرانی را که دارای یک تجربه شغلی خاص هستند که تقاضای زیادی در استان دارد، متقاضی را در اولویت قرار میدهند. این کشور به طورکلی توانسته روابط تجاری را به شکل صحیحی پیش ببرد.این کشور سعی کرده است که رشد مهاجرپذیری خود را به 48 درصد برساند که به نسبت ده سال اخیر بسیار ارزشمند است. اگر این کار را به افرادی که تجربه ی کافی را داند بسپارید، تنها بخش دشوار برای شما پذیرفته شدن در آزمون هایی است که به آن ها اشاره شد. برای اینکه جلوی این مسأله گرفته شود به نفع متقاضیان است که پیش از هر چیز درخواست مجوز کار کانادا بدهند. ما بیش از یک سال است که مشتریان خود را تشویق به گرفتن مجوز کار پیش از اقدام برای مهاجرت خوداشتغالی می کنیم ولی الان مدتی است که تنها قراردادهایی را می بندیم که ابتدا در آنها گرفتن ویزای کار مد نظر قرار گرفته باشد.

گرفتن مجوز کار و شروع کار خوداشتغالی در کانادا چند خاصیت مهم دارد: (1) مجوز کار خیلی سریعتر از مهاجرت به نتیجه می رسد و حتی اگر ریجکت شود امکان درخواست مجدد به مراتب آسان تر است؛ (2) چون از داخل خاک کانادا برای مهاجرت خوداشتغالی اقدام می کنید به احتمال قوی پرونده در دفتر ورشو بررسی نخواهد شد و شانس موفقیت آن بیشتر می شود؛ (3) افسر مهاجرت بهانه ای در خصوص اینکه نمی توانید در کانادا خوداشتغال باشید را ندارد چون پیشاپیش کار خوداشتغالی خود را شروع کرده اید. طبق اظهارات آقای احمد حسین در یک کنفرانس مطبوعاتی در تورنتو: «این برنامه ی سطوح مهاجرت چندساله مبتنی بر سوابق گذشته، به نفع همه ی مردم کانادا خواهد بود. این برنامه مناسب اشخاصی است که قصد تاسیس شرکت در کانادا دارند. خوداشتغال نیروی کار خارجی است که تمام شرایط مهاجرت خوداشتغالی در زیر را داشته باشد و از یک سیستم امتیاز بندی امتیاز ۳۵ به بالا را کسب نماید تا مدراک ارسالی مورد بررسی اداره مهاجرت قرارگیرد.

دانلود مقاله

آموزش سئو