کمی به قوانین فیزیکی محیط بازي توجه کنید؛ ریسمان ها، صفحه هاي فنري و دایوهایی را که در مسیر روبی قرار دارند در نظر بگیرید. به عنوان مثال حاصل ضرب اعداد 3×8 میشود 24 بنابراین دانش آموزانی که گردن آویز 2 و 4 را دارند باید در جای مناسب خود قرار بگیرند. به نظر می رسد که در شروع بازی حرکت ۱٫e4 یا ۱٫d4 و گاه ۱٫c4 مناسب ترین حرکت باشد. مجموعه ظروف چای خوری و ست آشپزخانه برای کودکان بسیار مناسب اند. اسباب بازی برای تمام گروه های مختلف سنی کودکان حائز اهمیت می باشد. در این بازی در حالی که فرودگاه خود را مدیریت می کنید، هواپیماهای زیادی را به نقاط مختلف جهان می فرستید و با شخصیت های دوست داشتنی زیادی ملاقات خواهید کرد و آیتم های مختلفی از سراسر دنیا را جمع آوری کرده و بر هیجان بازی را بیش از پیش می افزایید.

بازی فکری 6 سال یکی از زیباترین بازی های فکری و مهیج اندرویدی می باشد که شما در ظاهر شخصیت اول بازی باید با کشف اسرار اتاق، کلید آن را پیدا و از آن خارج شوید. در این بازی با چالش هایی مختلف رو به رو می شوید مثلا میزان مصرف برق در طول شبانه روز تغییر می کند و شما باید با ذخیره و اضافه کردن به برقی که وارد شبکه می کنید این تغییرات را مدیریت کنید. چند نیروگاه، برق را وارد شبکه کرده و در مسیر شهرها و ایستگاه ها برق را مصرف می کنند. گشایش یا شروع بازی عبارت است از گسترش اولیه نیروها و وارد کردن آن ها به کارزار. اگر پرینتر در دسترس ندارید ، می توانید صفحه بازی خود را روی یک تکه مقوا یا کاغذ طراحی کنید. اگر کودک شما نمی خواهد روی صفحه اصلی و معمولی شطرنج بازی کند ، می توانید با کمک لگو و با مشارکت او یک صفحه شطرنج زیبا برای او ایجاد کنید.

ابزاری که برای انجام این بازی به آن نیاز دارید قطعات مهره شطرنج و تخته نرد است. شطرنج به دلیل قدرت سرگرم کنندگی و جاذبه های ذوقی و منطقی اش بسیاری از فیلسوفان، هنرمندان، دانشمندان، و … به همین دلیل بسیار مهم است که برای هر سن، اسباب بازی متناسب با همان سن خریداری شود. نسبت به سن هوشی کودک بازی را خریداری کنید و به سن تقویمی او توجه نکنید. یک لاکپشت بامزه به نام عمولاکی سوالات یا بازیهای فکری و آموزشی را مطرح میکند و کودک باید این مسائل را حل نماید. می توانید از یک تکه فرش یا پارچه و یک گچ استفاده کنید. برای دانلود این بازی می توانید از لینک زیر استفاده کنید. اگر در نقاشی مهارت دارید ، می توانید به جای چاپ الگوهای آماده خود ، الگوی خود را طراحی و پرینت کنید. آیا شما با بازیهای فکری بازی فکری ج پلاس آشنایی دارید؟ اگر بازی های فکری کارتی را دوست دارید برای مشاهده و خرید انواع آنها تنها باید بر روی لینک بازی های کارتی کلیک نمایید.

در این بازی ، تصاویر بهشکل پشت و رو بر روی صفحه بازی قرار می گیرند و بازیکنان باید تصاویر مشابه را پیدا کنند. در هر بازی، یکی از این 13 کارت، «بهپُشت» در وسط میز بازی قرار میگیرد و بازیکنان باید تلاش کنند با ردّ و بَدل کردن اطلاعات و استنتاج درست، عدد روی «کارت مخفی» را حدس بزنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی به راهنمای بازی در داخل بسته مراجعه کنید. شرکت کنندگان می توانند در مورد تولد افراد یا خاطرات خوب آنها صحبت کنند. نحوه بازی بسیار ساده است که شما در بازی باید در هر مرحله جدول را کامل کنید که برای کامل کردن آن باید کلمه مورد نظر را پیدا نمایید و فکر و هوش خود را به چالش بکشید. برای این کار ، کافی است صفحه بازی را با استفاده از گچ روی یک تکه فرش بکشید و سپس شروع بازی.

دانلود مقاله

آموزش سئو