‘توپ جفت گیری مار’ در کارولینای شمالی یک بینایی نادر و خوش شانس است مهره مار و خواص

هنگامی که عکسی از چندین مار آب پیچیده شده در اطراف یک “توپ جفت گیری” که به صورت آنلاین ظاهر می شود ، در رسانه های اجتماعی و اخبار منتشر شده به سرعت نشان می داد که نمایش نادر یکپارچه مارپیچ را “ترسناک” ، “شوکه کننده” و “خزنده” نشان می دهد. (به نظر می رسد مارها حتی بدون ترسیدن مردم نمی توانند در صلح جفت شوند.)

زن شارلوت شمع مارهای موجود در مهره مار را پیدا می کند:

مهره مار اصلی
این عکس در شارلوت ، کارولینای شمالی ، توسط کریستین Proffitt ، که هنگام عبور از مارهایی که به یکدیگر پیچیده شده و در لبه آب قرار گرفته بودند ، در امتداد یک نهر در نزدیکی راه می رفت ، فوری گرفته شده است.

اینترنت به سرعت واکنش نشان داد:

توپ مارها در سرزمین شارلوت.

صورتم هر بار که می بینم عکس مارهای درهم و برهم در

من به جفری باین ، مدیر مجموعه هروتولوژی در موزه علوم طبیعی مهره مار کارولینای شمالی ، رسیدم تا کمی به آنچه مارها واقعاً انجام می دادند بپردازم.

باین به من گفت: “این در مارهای آبی بسیار معمول است.” “زنها فرمون را بیرون می آورند و نرها آنها را ردیابی می کنند و آنها را می یابند. گاهی اوقات شما تعداد زیادی از نرها را دارید که همزمان سعی می کنند با یک زن ازدواج کنند.”

در حال حاضر ، زمان آن زمان است که این مارهای آبی غیر سمی شمال – تنها گونه هایی که معمولاً در نزدیکی شارلوت یافت می شوند – از استراحت طولانی زمستان خود بیرون می آیند. پس از انجام برخی اقدامات جدی در مورد توپ مارها ، جنسها به صورت جداگانه پیش می روند ، زنان بعداً در تابستان جوان به دنیا می آیند و سال آینده کل دایره زندگی دوباره بازی می کند.

این رفتار ممکن است برای مارها امری عادی باشد ، اما این چیزی مهره مار نیست که افراد اغلب اوقات با آن روبرو می شوند. باین گفت: “اگر چیزی شبیه به آن را دیدید ، خوشبختانه آن را می بینید.” “این ممکن است برای مار زن ترسناک باشد که نرهای زیادی داشته باشد ، اما نباید برای مردم ترسناک باشد.”

او می افزاید ، حتی در فصل جفت گیری ، مارها معمولاً حیواناتی پرخاشگر نیستند. “اگر با یک مار آب آشفتگی کنید ، اگر آن را انتخاب کنید ، آنها معمولاً نیش می زنند ، اما این تجاوز نیست ، این خود دفاع است.” مهره مار در مورد این ایده که یک مار بدون هیچ دلیلی ممکن است به تعقیب و حمله فرد بپردازد ، Beane سریعاً آن را رد می کند زیرا کاری که این حیوانات به راحتی انجام نمی دهند.

بنابراین ، اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که مارهای بزرگ مهره مار توپ را در پیاده روی صبحانه خود مشاهده می کنید ، چه پاسخی مناسب است؟ Beane پیشنهاد می کند: “من می خواهم فیلمبرداری کنم.”

آهنگ پیشواز همراه اول