بهترین کتاب های صوتی

برترین کتاب های صوتی به گفته ناشر نمایشگاه بین المللی کتاب در تهران ، هدف فروش کتاب بود و این رویکرد به فروش کتاب کمک کرد. وی ادامه داد: دلایل ساختاری وجود دارد و ممکن است افراد نتوانند به راحتی از سیستم های اینترنتی استفاده کرده و سفارشات خود را ثبت کنند. این امر به نوبه خود این امکان را فراهم کرد که فروش نمایشگاه های کتاب مجازی به نمایشگاه های فیزیکی نرسد. علاوه بر این ، تبلیغات مناسبی برای این رویداد صورت نگرفت و نمایشگاه مجازی کتاب آنچنان که باید از سوی رسانه ملی پوشش برترین کتاب های صوتی داده نشد.

تیمورزاده با اشاره به اینکه برای نمایشگاه مجازی کتاب 10 درصد فروش در نظر گرفته بود ، افزود: وقتی 30بوک این نمایشگاه را با 11 روز نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تا پایان روز ششم مقایسه کردم ، فهمیدم که میانگین فروش در حدود 60٪ نمایشگاه های بین المللی کتاب. “این روند در عمل نشان می دهد آنچه قبلاً در نمایشگاه كتاب جاسوسی شده بود ، كه برای مشاهده و مشاهده مناسب تر است ، صحت ندارد. در نمایشگاه برترین کتاب های صوتی كتاب مجازی هیچگونه سرگرمی جانبی وجود نداشت و میزان فروش نشان می دهد كه مردم به کتابها توجه کنید و دانش کسب کنید – کتابهای علمی و دانشگاهی بخرید.

وی با اشاره به علاقه مردم به کتاب و نمود آن در میزان خرید در نمایشگاه مجازی کتاب گفت: “این نمایشگاه باید هشداری برای سیاستمداران در عمل باشد.” همانطور که بارها گفته ام ، مردم باید کتاب ها را در ساختار شهری ببینند. همانطور که برترین کتاب های صوتی آنها فروشگاه های لباس ، فروشگاه های مواد غذایی و غیره را می بینند. در مناطق مختلف شهر

وی افزود: باید برای گسترش کتابفروشی ها و قفسه های کتابخانه ای محله تلاش شود. کمبود کتابفروشی در شهر نشان دهنده عدم توجه سیاستمداران است. زیرا بیشتر آنها با کتابها آشنایی ندارند و با افزایش کتابخانه قصد توزیع کتاب در جامعه و بین مردم را ندارند.

به گفته این ناشر ، نمایشگاه های مجازی و بین المللی ضرری به کتابفروشی ها نمی رساند. وی برترین کتاب های صوتی ادامه داد: به راحتی می توان شعار حمایت از کتابفروشی ها را داد اما کتاب ناشر باید فروخته شود. فروش این انتشارات در کتابفروشی صفر است و بسیاری از کتاب های کودکان در چرخه توزیع قرار ندارند. زیرا سیستم توزیع کتاب را از ناشران خاصی می گیرد و ناشر قادر به ارائه کتاب خود در ویترین برترین کتاب های صوتی مغازه های شهر نیست. بنابراین فقط برای ناشران در یک نمایشگاه متمرکز بین المللی و یک نمایشگاه کتاب مجازی امکان پذیر است.

تیمورزاده با بیان اینکه باید فروش کتاب در فضای مجازی در ایران تقویت شود ، گفت: این روند باید در برنامه های پشتیبانی فصلی موسسه کتاب و ادبیات ایران تقویت شود ، زیرا کتابفروشان می توانند در این طرح ها حضور داشته باشند. اما حضور کتابفروشان در نمایشگاه های مجازی یا نمایشگاه بین المللی کتاب تهران امکان پذیر نیست و این رویدادها ناشر محور هستند.

وی افزود ناشران و فروشندگان كتاب نباید به مدل های پشتیبانی كننده اكتفا كنند. بلکه باید با برترین کتاب های صوتی راه اندازی سایت در فضای دیجیتال کار کنند. عقل سلیم اجازه نمی دهد که بخشی را ضعیف کرده و قسمت دیگر را تقویت کنیم و ناشران و کتابفروشان نیز باید تقویت شوند.

چاپ دوم کتاب “حمید معصومی نژاد ، روم” ، تالیف الساندرا نولاس ، ترجمه حمید معصومی نژاد و داود عباسی ، توسط انتشارات سروش منتشر شده است.
حمید معصومی نژاد ، رم به چاپ دوم رسیده است
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران ، به نقل از روابط عمومی انتشارات سروش؛ خانم مولاس در حمید معصومی نژاد ، رم ، در خارج از کشور به عنوان روزنامه نگار ، به ویژه در مناطق بحرانی کار می کند. در اکتبر 2017 ، به دلیل برترین کتاب های صوتی فعالیتهای خبری و حضور فعال در مناطق حساس ، بنیاد ISENI NERVI به او جایزه همبستگی اعطا کرد.

ملاس همیشه با دید باز به جهان و اختلافات آن نگریسته و آن را عامل ثروت جامعه بشری دانسته و معتقد است که باید به قوانین و سنت های جاری در جوامع احترام گذاشته شود. مولاس می گوید: “جستجوی حقیقت می تواند جهان را با استفاده از احساسات برترین کتاب های صوتی و منطق تغییر دهد.” “جهانی که اگر فقط از دریچه خود به آن نگاه کنیم ، ممکن است جایی برای دیگران نداشته باشد و بنابراین زندگی کردن آن ایران کتاب دشوار خواهد بود.” از طریق این کتاب ، نویسنده دوباره به دنبال حقیقت می رود و آن را به شکل یک ماجراجویی واقعی او این کار را می کند داستانی که برترین کتاب های صوتی گاه چنان پر از تناقض است که غیرواقعی به نظر می رسد و بیشتر شبیه فیلمنامه دراماتیک فیلم یا تحقیقات جنایی است که در نهایت به دلایل کاملا سیاسی است.

چاپ دوم این اثر در 184 صفحه ، 500 نسخه و قیمت 30 هزار تومان از انتشارات سروش برای برترین کتاب های صوتی علاقه مندان به موضوعات در این زمینه وجود دارد.