در دنیای بازی های رایانه ای که نوعی وابستگی و اعتیاد شدید را در میان افراد به وجود آورده، بازی کلش آف کلنز قد علم کرده و لقب یکی از پر طرفدارترین بازی های آنلاین دنیا را به خود اختصاص داده است.

در این بازی که به جنگ قبیله ها معروف است، بازیکن باید با حداکثر توان از تجهیزات و دارایی های خود دفاع کند و در این راستا با دشمن به مبارزه بپردازد. قلعه متعلق به هر بازیکن و نیز سکه های او، دارایی بازیکن به حساب می آید بنابراین او باید استراتژیک مناسب با شرایط خود را به کار ببرد تا تنها خود در بازی زنده بماند.

عدم وجود باگ در بازی

بازی کلش آف کلنز یکی از کم نظیر ترین طراحی های حال حاضر دنیا را دارد. طراحی ویژه و حرفه ای این محصول، عدم وجود باگ را در بازی به دنبال دارد و این یک مزیت مهم برای نوعی بازی رایانه ای خواهد بود.

این بازی دارای بخش های مختلفی است که تمامی آن ها دارای ارتباطی خاص با همدیگر هستند. قابلیت اجرا بر روی هر دو سیستم عامل اندروید و ios از دیگر مزایای این بازی به حساب می آید.

قابلیت انتقال بازی به یک دستگاه دیگر

تا حالا پیش آمده که قصد عوض کردن گوشی خود را داشته باشید اما از سوی دیگر نگران از دست رفتن اطلاعات خود بر روی دستگاه جدید باشید؟ یکی از خبر های خوبی که در این رابطه می توانیم به شما بدهیم این است که برنامه کلش آف کلنز قابلیت انتقال اطلاعات کاربر را بر روی یک دستگاه دیگر دارد. با وجود این قابلیت شما حتی می توانید همزمان در دو دستگاه موبایل و تبلت، برنامه کلش آف کلنز را را داشته باشد و از آن لذت ببرید.

 تقلب ممنوع!

همانطور که می دانید هکر های متخلف در برخی از برنامه های آنلاین نفوذ کرده و با کلاه برداری برخی از اکانت ها را قدرتمند تر از حالت واقعی می کنند. در این میان سازندگان برنامه کلش آف کلنز این برنامه را با طراحی ویژه و غیر قابل نفوذ ارائه کرده اند و با آپدیت پی در پی نسخه های جدید راه این هکر را سد کرده است.

کلش آف کلنز یک برنامه هوشمند است به این طریق که برای هر بازیکن یک سطح تراز با او را در نظر می گیرد یعنی هر گیمر با ورود به بازی، با رقیبانی هم امتیاز و هم سطح با خود روبه رو می شود که این موضوع جذابیت بازی را دو چندان می کند.

بیشتر بخوانید: خرید جم در بازی کلش آف کلنز چه تاثیری در روند بازی دارد؟

دانلود مقاله

آموزش سئو