روش رایگان دریافت UC با استفاده از کارت هدیه: معنی کارت هدیه در این بخش کارت هدیه Google Play است. این کارت های هدیه را نمی توان برای ما خریداری کرد. زیرا ما تحت تحریم های بین المللی هستیم و نمی توانیم این کارت های هدیه را بخریم. اما همیشه راهی وجود دارد؛ با نصب برنامه یا ورود به سایت های مختلف مانند Appkarma می توانید کارت های هدیه Google Play را دریافت کنید.

 
   


هنگام ورود به سیستم این برنامه ها یا وب سایت ها، وظایفی وجود دارد که می توانید برای دریافت کارت هدیه
Google Play انجام دهید. هرچه بیشتر این وظایف را انجام دهید، کارت اعتباری بیشتری دریافت خواهید کرد.

با شرکت در مسابقات Elite Royal به صورت رایگان یوسی را افزایش دهید:

برای شرکت در مسابقات Elite Royal باید مقدار مشخصی  یوسی پرداخت کنید. صبر کن! درست است که مقداری از پول شما کاهش می یابد، اما در این مسابقه، اگر بتوانید رقبای خود را شکست دهید، بجنگید، مقاومت کنید، خوب پنهان شوید و از میدان جنگ پیروز شوید، به شما جایزه ای بیش از آنچه پرداخت کرده اید، تعلق می گیرد.

نحوه خرید یوسی در بازی Pubgi Mobile:

این روش همانطور که از نامش پیداست، روش پولی خرید UC است. اما به عنوان تحریم باید چه کار کنیم!؟ نگران نباش! سایت های فروشگاهd و بسته های UC بسیاری برای فروش بازی های Pubg وجود دارد. شما می توانید ارزش ریالی این بسته ها را پرداخت کنید، مقدار UC مورد نیاز خود را خریداری کرده و در کیف پول حساب خود وارد کنید. برای این منظور و کسب اطلاعات بیشتر به https://sorooshnews.com/%d9%be%d8%a7%d8%a8%d8%ac%db%8c/ مراجعه کنید.

البته، شما می توانید از دو طریق خرید کنید؛ یا با شارژ مستقیم یا دستی !!

در روش شارژ مستقیم، شما باید شناسه حساب بازی خود را به فروشنده بدهید تا او بتواند مستقیماً حساب شما را شارژ کند و دیگر نیازی به انجام کاری نیست.

این یک روش مفید برای مواردی است که نمی خواهید شناسه حساب بازی خود را با کسی به اشتراک بگذارید. بنابراین شما بسته را خریداری می کنید. هر بسته کد مخصوص به خود را دارد. وقتی این کد را در حساب خود وارد می کنید، کیف پول UC شما شارژ می شود و می توانید از یوسی های خود در بازی پابجی استفاده کنید.

دانلود مقاله

آموزش سئو