از بک لینک pbn به عنوان یک استراتژی ایجاد لینک استفاده کنم؟

از بک لینک و پیوند pbn تحت عنوان یک راهکار ساخت پیوند به کار گیری کنم؟
اگر میخواهید این لینک و پیوند سوای رابطه با مدیریت وبسایت برقرار شود , از دنیای ( پرداخت به بازی ( استقبال فرمایید . اینترنت مسترها نسبت به بها پیوندها دوچندان دارای اهمیت می‌باشند و اکنون به آسانی با پرداخت هزینه متعددی التماس میکنید تا ضمن لینک دادن به وبسایت خویش , هزینه بالایی کسب فرمایید . یک لینک و پیوند صرفا می‌تواند صدها دلار برای شما هزینه نماید .

زمینه دیگر در امر دسترسی Whitehat عدم در اختیار گرفتن نوشته Anchor یا این که محتوای اطراف پیوندی است که شما اخذ می‌کنید . بک لینک pbn میتوانید با نوشته لنگر تصادفی یا این که پیوندهایی در انتهای کاغذ قرار بگیرید و از محتوا کیفیت عالی محصور نشوید و کاری نیست که بتوانید راجع‌به آن انجام دهید . در حقیقت بیشتر از خیر , هیچ وقت نوشته لنگر همخوانی مطلوبی را که می‌خواهید اخذ نمیکنید .

با داشتن PBN ها , شما در اختیار گرفتن بی نقص پیوندها را در اختیار دارید , چون صاحب و مالک تمام اینترنت سایتهایی می‌باشید که به شما لینک دارا‌هستند . به این ترتیب می‌توانید نوشته مطلوب لنگر , محتوای مطلوب و گماردن لینک و پیوند را تعیین فرمایید .

بخش اعظمی از SEO ها دارنده 1000 تارنما وبسایت می باشند که به مرور تشکیل‌شده گردیده اند . بک لینک pbn آن‌ها آن‌گاه می‌توانند متن‌ها لنگر را بازنویسی کرده و سرعت را به ( ارگانیک ( شدن در مرتبه بندی لینک دهند . اینها پیوندهایی می‌باشند که رقابت آن ها هیچ زمان قوی به دستیابی به آن ها نخواهد بود .

آیا PBN ها یک راهکار کلاه سیاه هستند؟
آره .

بخش اعظمی از ( معلمان ( داعیه می نمایند که ساختمان بک لینک pbn یک راهکار کلاه سیاه برای فروش عصر های خویش نیست .

با این وجود , در باب این مورد کاملاً بدیهی است – هر جور ساخت لینک و پیوند عمدی مغایر راهبرد های Google است .

چنانچه Google متوجه شود که شما به یک خبرنامه نگار پرداخت نموده اید تا از روش مقاله سرمقاله به سایت شما لینک و پیوند یابد ( سوای آنکه افشا شود ) , وبسایت شما‌را مجازات می نماید .

به همین ترتیب , درصورتی که Google متوجه شود که شما شبکه اینترنت سایتهایی دارید که به وب سایت پول شما لینک دارا‌هستند , وبسایت پول شما‌را جریمه می نمایند و یا این که سایتهای بک لینک pbn را که می‌یابند , از ایندکس کردن به کارگیری می نمایند . این خطر بالقوه همراه با PBN است که می بایست از آن با خبر باشید و برای رئیس مهیا باشید .

گوگل اعلام کرد که آنان سایتهایی را که پیوند اخذ می نمایند مجازات نمیکنند بلکه به جای آن پیوند را بی بها می نمایند . این فعالیت برای رفع تهاجم ها منفی بهینه سازی وب سایت به سایتهای معصوم انجام شد . با این وجود , خواسته آنان این بود كه مجازات الگوریتمی داده نمیشود .

گوگل دارنده ارتشی از سایت است که به صورت دستی پستی و پیوندهای نتایج از آن را بررسی خواهد کرد و بعد از آن تصمیم میگیرد که آیا این ارگانیک به لحاظ رسد یا این که خیر .

در صورتیکه این بررسی دستی را ناکامی دهید , خطر جریمه شدن موجود هست ( بیشتر دراین مورد بعداً ) .

عمده مردمان معتقدند که PBN تنها برای اینترنت سایتهای کوچک عمدتاً در فضای بازاریابی متعلق به کار گیری می شود . با این وجود , یک پست به وسیله گلن آلسوپ نشان میدهد که سایت های زیاد بزرگ از به عبارتی روش PBN برای جايگاه بندی دوچندان بالا به کارگیری می نمایند . آنان این فعالیت را با اطمینان از این‌که وبسایت های بک لینک pbn خویش تارنما های فراوان دارای اعتبار می باشند انجام می دهند . امیدوارم که‌این راهنما بتواند همین عمل را برای تجارت آنلاین خویش انجام دهد .
چرا Google در صورتی بتواند من‌را مجازات نماید , می بایست از PBN ها تحت عنوان یک راهکار تولید لینک و پیوند استعمال کنم؟
این یک سوال فراوان عالی است , و چیزی که کلیه SEO ها بایستی در زمینه ی آن تامل نمایند .

اکثری از راهکار های ساخت لینک که ابتدا از کلاه سپید در حیث گرفته می گردند , در غایت به روش های کلاه سیاه تبدیل میگردند . بک لینک pbn ادله این دستور است که گوگل تمام راهکار هایی را که در تولید لینک و پیوند ها متمرکز می باشند را کلاه سیاه می داند . تحت عنوان مثال بلاگ نویسی میهمان یک سری سال پیش یک تاکتیک موءثر کلاه سپید بود . با این وجود , SEO این داستان را ارتقا داده است و خیر اینترنت سایتهایی که بیشتراز حد روی بلاگ