می خواهم دوره های مرتبط با آموزش فوتوشاپ را تهیه کنم! به چه نکاتی توجه کنم؟

با رشد و گسترش اینترنت و شبکه‌های اجتماعی ، انواع تبلیغات اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ هم رونق گرفته. یکی از مهم‌ترین بخش‌های تبلیغات در اینتدنت ، طراحی گرافیکی است. معروفترین ابزار گرافیک هم فتوشاپ است. پس برای آموزش گرافیک و کسب درآمد در آینده بهتر است کار با این نرم‌افزار جذاب را یاد بگیرید.

با توجه به محدودیت دوره‌های آموزشی و کمبود زمان برای بیان همه نکات مهم ، نمی‌توانید انتظار داشته باشید که تنها با یک درس حرفه‌ای Photoshop شوید.

هم‌چنین در صورت مشکل برای رفتن به کلاس یا نیافتن کلاس مناسب و ایده‌آل ، بهتر است به دنبال آموزش از راه دور باشید.

با داشتن یک پکیج آموزشی فتوشاپ ، می توانید بسیاری از نکات مهم را بیاموزید و در هر ساعت از روز در کلاس درس و فتوشاپ حرفه‌ای شوید.

تنها با یک جستجوی ساده در اینترنت می‌توان لیستی طولانی از سایت‌ها و آموزش‌های ویرایش عکس و نرم‌افزار Photoshop را پیدا کرد. اما چگونه می‌توان یک آموزش فتوشاپ خوب پیدا کرد؟

ویژگی‌های بهترین آموزش‌های فتوشاپ

در این‌جا چند ویژگی و نکات مهم برای یک دوره خوب فتوشاپ را بررسی خواهیم کرد.

برتری آموزش‌های تصویری فتوشاپ نسبت به کتاب

بهتر است آموزش ویدئویی انتخاب کنید. آموزش با کتاب خوب است ، اما برای آموزش یک نرم‌افزار کتاب در قیاس با فیلم چندان مفید نیست.

تسلط مدرس به نرم‌افزار فتوشاپ

بهتر است از مجموعه‌های آموزشی معلمان و افرادی استفاده کنید که در این کار دستی دارند و به اندازه کافی مهارت دارند.

فن بیان مدرس

از آموزش‌های مدرسی استفاده کنید که دارای فن بیان و انتقال مفهوم خوب باشد.

موضوعات آموزشی هوشمند

آنچه برخی از آموزش‌های فتوشاپ را پربارتر از سایرین می کند ، انتخاب موضوع مناسب و بیان مهمترین و مفیدترین نکات است. انتخاب مجموعه‌ای که بیشترین نکات را در کمترین زمان به شما آموزش دهد ، اولویت دارد.

در این نوشته ، ضمن طرح موضوع ضرورت آموزش گرافیک و معرفی فتوشاپ به عنوان یک نرم‌افزار عالی در این زمینه ، چند عامل مهم در یافتن بهترین دوره آموزشی را هم به شما معرفی کردیم.

منبع:https://techtip.ir/1400/06/16/%da%86%d8%b7%d9%88%d8%b1-%d9%85%db%8c-%d8%aa%d9%88%d8%a7%d9%86%db%8c%d9%85-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d9%81%d9%88%d8%aa%d9%88%d8%b4%d8%a7%d9%be-%d8%b1%d8%a7-%d8%b4%d8%b1%d9%88%d8%b9-%da%a9%d9%86/